Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. tomasitas

  Padarytas wipe. Visi atbaninti.
 4. tomasitas

  Gelele nėra administratorė. Pildyk čia: http://www.didmiestis.com/index.php?/forum/17-žaidėjų-nusiskundimai/
 5. Last week
 6. Earlier
 7. mydarkstarz

  Jusu vardas: mydarkstarz Nusikaltote: Reklama Įrodymai: Tegul savininkai parodo nes jie ir blokavo
 8. ZeltuX

  ✔ Patvirtinta ChatMod bus perspėtas.
 9. ZeltuX

  ✔ Patvirtinta ChatMod bus nubaustas įspėjimų. Už pastovų keikimasi.
 10. ZeltuX

  ✔ Patvirtinta ChatMod bus perspėtas.
 11. ZeltuX

  ✔ Patvirtinta ChatMod bus nubaustas įspėjimų
 12. ZeltuX

  ✘ Papeikimas atmestas.
 13. EdvinasG

  Tu turejai patirties naudot hackus kasdien va tu kokios patirties turejai tokius melagius mesti is administracijos, geda tik tokie daro.
 14. BenTSAnt

  Nejuokink, tikrai tam nenaudotum, o žinau apie "wurst" hackclienta nes turėjau patirties su kitais čyteriais.
 15. EdvinasG

  viename is hackclient wurst 😄 oj vyryti katik papasakojai ka naudoji iskur tu zinai kad cytai turi tokius mygtukus? auto reconect yra skirtas tam kad serveriui persikrovus tau nereiktu paciam refreshinti ir scrolinti ieskant servo kaip sis mygtukas palengvina zaidima jai tu dar nebuni yejas y zaidima ponas profesoriau 😄
 16. 5K1N

  paprastuose mod'uose (legaliuose) taipogi yra auto reconnect
 17. BenTSAnt

  Sveiki. Žaidėjas EdvinasG nebuvo "free" užbanintas, jis buvo užbanintas už čytus paminėtus bano laukelyje. Didelis įrodymas, kad jis čytina yra tai, kad jo launcheryje yra "Auto Recconect" mygtukas, šis mygtukas yra viename hackcliente pavadinimu "Wurst".
 18. Jūsų nick žaidime:EdvinasG Administratoriaus nick: bentsant Kuo nusikalto?: free ban neturedamas jokiu yrodymu negalejo nufilmuoti nes naudojo hackus Įrodymai (būtina foto/video):
 19. EdvinasG

  sorry ykeliau foto su katinielis cia neprieko ......
 20. EdvinasG

  Jūsų nick žaidime:EdvinasG Administratoriaus nick: zaidejas Gelele su legend paslauga Kuo nusikalto?: mutina visus, vienas zmogus net para laiko gavo mute, reikalauju atimti is zaidejo legend paslauga kurios NEPIRKO Įrodymai (būtina foto/video):
 21. EdvinasG

  Jūsų nick žaidime: EdvinasG Administratoriaus nick: arnaswp Kuo nusikalto?: keikiasi nusibodo jau pranesinet chat modas kuris neatlieka pareigu ir jas naudoja neteisingai jam suteiktas pareigas, nebuna online o atejas vien tik keikiasi. Įrodymai (būtina foto/video):
 22. EdvinasG

  Jūsų nick žaidime: EdvinasG Administratoriaus nick: arnaswp Kuo nusikalto?: schatmodas keikiasi ir vel negali nustoti Įrodymai (būtina foto/video):
 23. EdvinasG

  Jūsų nick žaidime: EdvinasG Administratoriaus nick:arnaswp Kuo nusikalto?: mutina zmones uz viena keiskmazodi nedaves nei 1 yspejimo ir chate matosi nurodes priezasty ,,ramunas krw'' netinkama chat modui plius priezastis nurodyta blogai Įrodymai (būtina foto/video):
 24. EdvinasG

  Jūsų nick žaidime: EdvinasG Administratoriaus nick: arnaswp Kuo nusikalto?: pastoviai keikiasi budamas schatmod pareigose ir nebuna on Įrodymai (būtina foto/video):
 25. https://imgur.com/a/KMPQ2mp
 26. ✔ Priimta. Jai įžeidinėja Chat Moderator'ių Mutinti 60Min Ne 2val
 27. 1. Jūsų nick žaidime:Katinielis 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:1266 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Labai daug nėra ko pasakoti, bet šiaip esu atsakinga, mėgstu tvarką t.y. kai viskas vyksta pagal taisykles ir t.t. , mėgstu bendrauti ir, mano nuomone, esu linksma. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Noriu tapti Chat Moderatore, nes noriu išbandyti save, siekti tvarkos didmiesčio serveryje ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos prisijungus į didmiestį. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:Pirmus tris kartus įspėsiu, o jei tai kartosis, screenshot’insiu tai, ką sakė ir 15min. mute. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Įspėsiu tris kartus, pasikartojus-screenshot’insiu ir 30min mute. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Padarysiu screenshot’ą, kad turėčiau įrodymą, tada mute 1val. su paaiškinimu, kodėl jį gavo. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Screenshot’insiu ir mute 2val. su prierašu “įžeidinėja Chat Moderatorių”. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Pasiūlysiu kreiptis į admin’us ar savininką, nes Chat Moderatorius yra atsakingas už tai, kas vyksta chat’e. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:Šis gali melagingai pranešti savininkui apie neteisingai įvykdyta bausmę, gali būti nubaustas.
 28. ZeltuX

  ✔ Patvirtinta ChatMod bus nubaustas įspėjimų
 29. ZeltuX

  ✔ Patvirtinta ChatMod bus nubaustas įspėjimų
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...