Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2020.03.09 in all areas

 1. 2 points
  1. Jūsų nick žaidime:Katinielis 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:1266 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Labai daug nėra ko pasakoti, bet šiaip esu atsakinga, mėgstu tvarką t.y. kai viskas vyksta pagal taisykles ir t.t. , mėgstu bendrauti ir, mano nuomone, esu linksma. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Noriu tapti Chat Moderatore, nes noriu išbandyti save, siekti tvarkos didmiesčio serveryje ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos prisijungus į didmiestį. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:Pirmus tris kartus įspėsiu, o jei tai kartosis, screenshot’insiu tai, ką sakė ir 15min. mute. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Įspėsiu tris kartus, pasikartojus-screenshot’insiu ir 30min mute. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Padarysiu screenshot’ą, kad turėčiau įrodymą, tada mute 1val. su paaiškinimu, kodėl jį gavo. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Screenshot’insiu ir mute 2val. su prierašu “įžeidinėja Chat Moderatorių”. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Pasiūlysiu kreiptis į admin’us ar savininką, nes Chat Moderatorius yra atsakingas už tai, kas vyksta chat’e. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:Šis gali melagingai pranešti savininkui apie neteisingai įvykdyta bausmę, gali būti nubaustas.
 2. 1 point
  Jūsų nick žaidime:EdvinasG Administratoriaus nick: zaidejas Gelele su legend paslauga Kuo nusikalto?: mutina visus, vienas zmogus net para laiko gavo mute, reikalauju atimti is zaidejo legend paslauga kurios NEPIRKO Įrodymai (būtina foto/video):
 3. 1 point
  Jūsų nick žaidime: EdvinasG Administratoriaus nick: arnaswp Kuo nusikalto?: pastoviai keikiasi budamas schatmod pareigose ir nebuna on Įrodymai (būtina foto/video):
 4. 1 point
  Jūsų nick žaidime: EdvinasG Administratoriaus nick: arnaswp Kuo nusikalto?: keikiasi nusibodo jau pranesinet chat modas kuris neatlieka pareigu ir jas naudoja neteisingai jam suteiktas pareigas, nebuna online o atejas vien tik keikiasi. Įrodymai (būtina foto/video):
 5. 1 point
  Jūsų nick žaidime: EdvinasG Administratoriaus nick:arnaswp Kuo nusikalto?: mutina zmones uz viena keiskmazodi nedaves nei 1 yspejimo ir chate matosi nurodes priezasty ,,ramunas krw'' netinkama chat modui plius priezastis nurodyta blogai Įrodymai (būtina foto/video):
 6. 1 point
  Jūsų nick žaidime:EdvinasG Administratoriaus nick: bentsant Kuo nusikalto?: free ban neturedamas jokiu yrodymu negalejo nufilmuoti nes naudojo hackus Įrodymai (būtina foto/video):
 7. 1 point
  Tu turejai patirties naudot hackus kasdien va tu kokios patirties turejai tokius melagius mesti is administracijos, geda tik tokie daro.
 8. 1 point
  Nejuokink, tikrai tam nenaudotum, o žinau apie "wurst" hackclienta nes turėjau patirties su kitais čyteriais.
 9. 1 point
  viename is hackclient wurst 😄 oj vyryti katik papasakojai ka naudoji iskur tu zinai kad cytai turi tokius mygtukus? auto reconect yra skirtas tam kad serveriui persikrovus tau nereiktu paciam refreshinti ir scrolinti ieskant servo kaip sis mygtukas palengvina zaidima jai tu dar nebuni yejas y zaidima ponas profesoriau 😄
 10. 1 point
  paprastuose mod'uose (legaliuose) taipogi yra auto reconnect
 11. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime: jerry 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /)?: 405 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu repperis daznai praleidziu prie dainu ;D Siaip miegstu praleisti laika su draugais, bei jusu serveryje. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)? nes noriu padieti zmoniems buti draugiskiems, niekada nesipykti, visada buti pirmas pagalbai, ir isspresti problema, ir bebejo padaryti kad zaidiejai paklustu taisyklems ir kad nereklamuotu kitu serveriu ar pns, ir neduoti finansine pagalbos nes tai yra draudziama pagal taisykles! 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: duosiu 3 ispejimus jeigu neklausys muta 3. J eigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs ? : duosiu kelius ispejimus jeigu visvien spamins diesu jau muta 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Mutinsiu valandai 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: bandysiu issiaiskinti kodel ji neuzsideda ir kreipsosi i administracija
 12. 1 point
  ✘ Atmesta. Anketa su klaidomis bei serveryje nuolatos keikiasi.
 13. 1 point
 14. 1 point
  nu tobula anketa negaliu...(P.S. pareigosiu :Ddd)
×
×
 • Create New...