Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2021.02.04 in all areas

 1. 3 points
  1. Jūsų nick žaidime: CookieDamage 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2400+ 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:17 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Mano nuomone esu gan draugiškas, linksmas, smalsus, daug kantrybės turintis žmogus, bet ne itin komunikabilus. Didelę laiko dalį praleidžiu prie PC. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Norisi išbandyti kažką naujo, padėti serverio žaidėjams su iškilusiomis problemomis ir prižiūrėti chat'ą, prisidėti prie kitų CM komandos. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:Įspėsiu, jei žaidėjas surenka 3 įspėjimus, duosiu mute 10min, jei situacija kartojasi pridedu dar 10min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Įspėsiu, jei žaidėjas surenka 3 įspėjimus, duosiu mute 10min, jei situacija kartojasi pridedu dar 10min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:Be įspėjimų mute'inu žaidėją 10min. Jei spam'as vyksta su keiksmažodžiais ar CAPS, duodu didesnį laiko formatą. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Be jokių perspėjimų duosiu mute 60min. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Pasakysiu jog kreiptųsi į serverio savininką. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:Gali kilt nesusipratimų įrodant žaidėjo kaltę.
 2. 2 points
  Siūlau steigti sms apmokėjimo paslaugoms būdą.Tarkim išsiunčiama žinutė į tam tikrą numerį su duotu tekstu ir aktyvuojama paslauga.Nemanau kad visi turi paypal'a tai būtų žymiai paprasčiau,greičiau ir manau daug daugiau žaidėjų pirktų paslaugas...
 3. 2 points
  Žaidėjas įspėjamas (1/2). Pasikartojus bus baninamas visam laikui.
 4. 2 points
  Jūsų nick žaidime: LilChiko Pažeidėjo nick: Napke Kuo nusikalto?: Buvo pakeisti spawneriai be mano leidimo, Napke nebuvo pridėtas į res. Chate jis grasino, jog pakeis spawnerius, bet tuo metu nežiūrėjau į tuos žodžius taip rimtai, todėl nescreenshotinau. Tik dabar sužinojau kaip pažiūrėti log'us ir radau jo žodžius, kurie bus pateikti apačioje. Įrodymai (būtina foto/video):
 5. 2 points
  1. Jūsų nick žaidime:Dunce 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: turiu tik 1985xp 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Dabar man 15 4 .Trumpai papasakokite apie save?: esu jaunuolis kuris mokosi padedu kartais serverio zaidejams 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: noreciau padeti chatui nes tikrai kai buna rytas ir nebuna chat modu as prisijunges bunu ir kiti spamina tai reikia isvalyti chata
 6. 2 points
  Taip pat noriu pridurti, jog padarius rese /move f žaidėjai vis tiek ten gali patekti su ender perlais. Taip ir galima judėti kiek norima. Todėl reikia kažkokio sprendimo dėl spawner keitimo.
 7. 2 points
  Jūsų įkelti įrodymai negali būti modifikuoti (apkarpyti, jei tai yra video greitintas ar lėtintas), kitaip tai nesiskaitys kaip įrodymas. Taip pat, matosi, jog bandyta kažką nuslėpti patikra prasidėjo 14:27 o failai redaguoti 14:30. Taip pat įtariamasis bando apeiti prašymą ir siunčia ne pilnus SS.
 8. 2 points
 9. 1 point
  Tema ne pagal šablona pizdink nahuij ATMESTA.
 10. 1 point
 11. 1 point
  Priimtas bandomajam laikotarpiui.
 12. 1 point
  Nereikia pasitikėti nepažįstamais žaidėjais ir nereikia jų pridėti prie reso. Pridėjęs žaidėją prie reso viskas griūna ant tavo pečių. Atmesta.
 13. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime:eedvinas 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:1864 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Esu serverio įspėjimų rekordininkas! Net 4 puslapiai! 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Labai noriu padėti MrSonetukui palaikyti tvarką. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duosiu įspėjimą, trečią kartą mutinsiu! 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Duosiu įspėjimą. Trečią kartą mute! 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Užmutinčiau už massflood. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Mutinčiau už nepagarba admin, 60min laikotarpiui. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Sakyčiau susisiekti su tomasitu. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Jog nekiltu nesusipratimu įrodant, jo kaltę.
 14. 1 point
  Temos autorius gauna (1/2) forumo įspėjimą už tokius pateiktus įrodymus kuriuose matoma įžeidžiančios detalės.
 15. 1 point
  O tai qdalo kame problema buvo atrašyti, kada tau rašė, kad neina pridėti. Ar gal Chat'o moderatorius nesugeba moderuoti, bei skaityti chat'o????
 16. 1 point
  Žaidėjas Ghosgar, kaip matysite screenshotuose man grąsino, jog stebės mane ir visuomet rašys skundus už "free mute" kurie iš tiesų net nėra FREE. Aš mutinu pagal serverio taisykles ar vidines chatModų sutartas taisykles. Kaip matote skundo pateikdame SS žaidėjas Ha__rry gavo mute, nes nebūdamas ChatModu įspėjinėja kitus žaidėjus. Kadangi serveryje yra pakankamas skaičius pokalbio prižiūrėtojų šis žaidėjas turėjo teisės dalinti įspėjimų ir dirbti mano ar kitų Cmodų darbo. Taip pat tai yra mūsų vidinė sutarta taisyklė neleisti bet kokiems žaidėjams apsimetinėti chatmodais dėl to juos baudžiame 60m mute.
 17. 1 point
  Beje ir pažeidei vieną iš forumo taisyklių: Draudžiama keiktis, įžeidinėti kitus forumo vartotojus. O serveryje įspėjimus gavai irgi už tokius dalykus.
 18. 1 point
  Aš nieko blogo nesakau dėl parašyto skundo, atrašiau kaip ir reikia, viską su savo argumentais. Viskas iš mano pusės, visas vaizdas buvo pateiktas. Bet palyginus kaip tu čia dabar bendrauji su manimi, kaip įžeidinėji tai.. Aš tikrai nieko nepadariau. Ką tik su tokiais neišprususiais komentarais parodei savo tikrąjį lygį ir intelektą bei išsilavinimą. Tikiuosi Tomas atkreips dėmesį į tai jog, skundą parašyti mandagiai moki, bet komentaruose visiškai negerbi manęs, todėl akivaizdu, jog skundas rašytas tik tam, kad pakenktum man. Jeigu būtum tikrai toks lojalus ir aktyvus žaidėjas tikrai nepasiektum žemo lygio, kurį deja ką tik parodei. Dėl tokių baisių komentarų kuriuos tu parašei, šio skundo vertė žymiai sumažėjo. Linkiu tau išmokti rašyti ir gerbti net ir žaidimo administraciją. Ji taipogi nusipelnė pagarbos kaip ir tavo motina, kurios tikiuosi nevadini "debile, salava".
 19. 1 point
  Aš atsakiau į tai kas buvo svarbu. Pvz ką tu čia nusišnekėjai, kur pateikei neteisingą info ir panašiai. Ir pateikiau savo įrodymus, nes tokia yra tvarka, aš argumentuoju savo sakinius. Sakyčiau tu pilstai iš tuščio į kiaurą su kažkokiais tuščiais faktais. Kiekvienas toks "tiesos ieškotojas" taip ir daro, pripila bet kokių dalykų ir tada jau kniskis ir ieškok kas yra svarbu ir kas ne, kur melas kur tiesa. Rašai, iš tavęs buvo tyčiojamasi. Bet nebuvai įžeidinėjamas ir visaip išvadinamas, serveryje esantys žaidėjai PAŠIEPĖ tavo baisią rašybą, visiškai sumaltas raides, nes tai tikrai juokingai atrodo. O kaip tavo manymu aš uždrausiu žmonėm rašyti tiesiog pastebėjimus? Mutinsiu už tai, kad jie sako "hey tu nemoki rašyt" arba "omg kiek tu klaidų darai". Dabar šiame papeikime tu įžeidinėji mane vadindama "graudžia".
 20. 1 point
  Labai gražiai parašytas tekstas, tačiau jame yra pilna klaidų. Kurioje vietoje aš savivaliauju savo pareigomis? Tu nebuvai užtildytas ir užbanintas, tik pasirinkai įspėjimų už taisyklių pažeidimus (keiksmažodžius). Taip pat ne tu vienas gauni įspėjimus serveryje, tai nesijausk pasaulio bamba. "ne pirma diena matau kaip ji naglai įžeidinėja žmones", Jeigu toks dalykas būtų realus tai tikrai jau seniai būčiau gavus skundą. "slaptai stebi, kad galėtų užban'inti už betkokia pažeistą taisyklę" Komandos /vanish ir yra skirtos tam, kad stebėti žaidėją ir jį pagauni besukčiaujant, pvz xray ir panašiai. Tai nesuprantu, tau netinka legalus cheaterių gaudymo būdas? Man reikia ateiti pas jį tpa ir žiūrėti kaip kasinėjasi? Manau žaidėjas iškart apsimestų nieko blogo nedarantis 🙂 "nors ir taip mano rašybos žinios už visus dalyvavusiuose "pokalby" yra daug geresnės" Prieštarauju, įrodymus pateiksiu apačioje. "ką jie čia bandė įrodinėti, dėl ko buvo pradėtas spam'inti chat'as" Dėja nebuvo. Chatas buvo kaip įprasta tiesiog aktyvus. "dėl ko pati Kiyomi iš manęs tyčiojasi ir dėl ko tik aš lieku kaltas? Nes paklausiau kas turi parduoti slime?! Juokinga." Nesityčiojau, pakomentavau tavo rašybą ir pataisiau klaidas. Kurioj vietoje likai kaltas? Niekas čia nieko nekaltino tik tu dabar bandai iš musės padaryti dramblį. Gavai įspėjimus už taisyklių pažeidimus, angliški įžeidinėjimai irgi skaitosi. Negerbi nei savęs nei kitų, nei manęs. Kaip pats gali nusipelnyti pagarbos, o pačiame video tai matosi.
 21. 1 point
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Jūsų idėja: Išjungti lovų sprogdinimus kituose pasauliuose Išimti /warp turgus Limituoti redstone naudojima Meram /skrynia veiktų kas savaite Balsavimo sistemos įjungimas Padaryti skiltį atrankoms į administracija/builderius/prižiūrėtojus. Kuo ši idėja naudinga? Per jobanus playerius neina padoriai drakono nukalt, tik bandai susirinkti xp, kažkas atbėga su lova tave kamikazint. Paprasčiausiai išjungti lovas, nebus bėdų, nebus skundų, ir ypač nebus abusinimo su /pvpp /god. Tikrai yra buve jog mvp nubėga ten ir sprogdina lovas ten. Realiai nenaudingas niekam įskiepis. Niekas nesinaudoja, daugelis net nežino jog jis egzistuoja, kiti paprasčiausiai savo shopus daro resuose ir chatuose flexina. Dar reik ką nors sakyt apie redstone? Redstone mechanizmai yra ne viena serverį pražude. Masyvus jo naudojimas, mažina tps, observer'io receptą iš vis išimt, jau praeitam wipe mangutis abusino su jais, ir su savo auto ferma padarė lag ferma. Mero rankas tik žvilgantis nametag'as, įvairumui, jog būtų verta keltis į mero ranka ir išleist iš viso 245000, pridėti ir /skrynia komanda, tik kas savaite. Balsuoji, gauni 1k serverio pinigų prizą. Daugiau balsų = daugiau žaidėjų Paskutinė idėja ir turbūt geriausia iš visų, padaryti sumauta skiltį atrankom į admin/builder/prižiūrėtojus kur galėtų nominuotis bet koks žaidėjas. Parašysiu detaliau: Kiek dabar pastebima, ateina prastumti per pažystamus builderiai arba administratoriai, kurie serverį mato pirmą kartą, su permais nieko gero nenuveikia, kartais net pakenkia (labas flamingai). Jog to nebūtų, padaryt šabloną kuriame būtų reikalaujama parašyti ką žaidėjas padaręs yra serveriui jog nusipelnęs tokių pareigų, ar turi reputacija tarp žaidėjų ir ar jis yra teigiamas, svarbu kiek metų, priversti daryti balsavimą ar būtų priimamas į tas pareigas ar ne, ir kas svarbiausia, padaryti jog paprasti žaidėjai turėtų teise balsuoti už žmogų kuris daro anketa, ir privalėtų parašyt nuomone apie jį (teigiama arba neigiama). Visų žaidėjų nuomonė sudarytų 50% visko. Likusieji 50% sudarytų tavo pačio nuomonė, ir susumavus būtų nuspresta ar priimti į pareigas žaidėja, ar visai jo nepriimt.
 22. 1 point
  Nu va ir pats vaikais vadina, o aš kalta 😕
 23. 0 points
  Jūsų nick žaidime: Dunce Pažeidėjo nick: bitemaja Kuo nusikalto?:pavoge hoperius Įrodymai (būtina foto/video): neturiu foto bet galiu pasakyti kaip tai nutiko as gavau bana pries kazkur 7 dienas 5dienom ir po 2dienu as atsibaninau savo accounta gryzes as neturejau ka veikt tai galvoju gal nueiti i savo akmens ferma tai einu ten ir hoperiu nera as galvoju gal jie dingo ir po keliu dienu galvoju gi kazkas turi buti rese pasiziuriu /resinfo ir ten buvo prideta gabiig ir bitemaja paklausiau gabiig ar ji paeme ir ji sako kad ne as toks nu gi rmt gabiig nevogia p.s gabiig prideta i resa nes buvo isgriovus spawneri nes prasiau.Ir poto parašiau bitemajai tai ji sake kad nereikejo jos i resa pridet tai paprasiau kiyomi ar padetu sake negali padet nu tai nzn cia gal netrusted ji tai nepasitikekit ja......Gal gausiu ft
 24. 0 points
  Jūsų main ACC buvo užblokuotas dėl reklamos. Cmodams taip elgtis nedera.
×
×
 • Create New...