Jump to content

tomasitas

Savininkas
 • Turinio skaičius

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  3

tomasitas last won the day on March 15

tomasitas had the most liked content!

Reputacija

3 Neutral

1 sekėjas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

163 profilio peržiūros
 1. tomasitas

  Padarytas wipe. Visi atbaninti.
 2. tomasitas

  Gelele nėra administratorė. Pildyk čia: http://www.didmiestis.com/index.php?/forum/17-žaidėjų-nusiskundimai/
 3. tomasitas

  ✘ Atmesta. Anketa su klaidomis bei serveryje nuolatos keikiasi.
 4. Žodis "snarglys", "dešimtmetis" nėra įžeidinėjimas. Chat modernatorius 5K1N gauna įspėjimą. Bei žodinį forume už free temų kurimą.
 5. tomasitas

  Pildyk pagal anketos forma.
 6. tomasitas

  ✘ Atmesta. Žaidėjas neseniai gavęs ban už hack.
 7. tomasitas

  Jūsų pateiktuose įrodymuose nematau įžeidinėjimo žymių. Ir kam kurti dvi tas pačias temas?
 8. tomasitas

  Surink 300xp tada ir pildyk.
 9. Sveiki, mc.didmiestis.com žaidėjai! Atėjo laikas pristatyti savo kūrybos statinius – dalyvauti konkurse „Gražiausias serverio statinys 2020“! (dalyvauti galima su Res apsauga bei /warp plotai) Prizai: I vieta – Legend II vieta – Hero III vieta – Mod Reikalavimai: Statinys turi būti pastatytas tik mc.didmiestis.com serveryje! Dalyvauti galite tik vieną kartą! Draudžiama kopijuoti! Leidžiama statyti su draugais, tačiau prizas atiteks tik res'o/ploto savininkui. Res'e/plote turi būti įjungta teleportacija, judėjimas, tačiau išjungtas pvp (/res set tp t /res set move t /res set pvp f). Anketą galite užpildyti iki kovo 1 d.. Svarbu! Šioje temoje draudžiama komentuoti! Anketa: Jūsų nick žaidime: Res/Ploto pavadinimas: Trumpai papasakokite apie statinį?: Statinio foto:
 10. tomasitas

  ✔ Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 11. tomasitas

  Sveiki, Gruodžio 24d. naktį bus „Kalėdų ryto“ dovanų dalybos. Jose dalyvauti galės kiekvienas norintis žaidėjas, tiesiog reikės registruotis. Ką reikia padaryti, norint gauti dovanų?: 1. Savo rezidencijoje pasistatyti kalėdinę eglutę. 2. Prie jos padėti skrynia. 3. Kalėdų naktį neuždaryti jos taip, kad nebūtų galima prieiti. 4. Rezidencijoje įjungti judėjimą ir teleportaciją. Kaip registruotis? Nusikopijuokite šią anketą ir atsakykite po šiuo pranešimu: 1. Jūsų nick žaidime?: 2. Rezidencijos pavadinimas: 3. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): 4. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Registruotis galima iki Gruodžio 24 dienos vakaro! Administracija jums linki gerų ateinančių Šv. Kalėdų ir naujųjų metų!
 12. tomasitas

  Galite jau pildyti į http://www.didmiestis.com/index.php?/forum/18-chat-moderatorių-atranka/
 13. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Administracija patirtų nuostolių negrąžina! Pildyti pagal anketos formą! Jūsų nick žaidime: Pažeidėjo nick: Kuo nusikalto?: Įrodymai (būtina foto/video): DĖMESIO! TEMOS PAVADINIMAS – pažeidėjo nick ir jo prasižengimas (pvz., nick apgavystės); Video įrodymas privalo būti ilgesnis, nei 10s.; Jūsų įkelti įrodymai negali būti modifikuoti (apkarpyti, jei tai yra video greitintas ar lėtintas), kitaip tai nesiskaitys kaip įrodymas.
 14. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Pildo nukentėjęs žaidėjas, pagal anketos formą! ĮRODŽIUS, JOG RAŠĖTE MELAGINGĄ SKUNDĄ JUMS GRĘSIA 14. SERVERIO TAISYKLĖ! Jūsų nick žaidime: Administratoriaus nick: Kuo nusikalto?: Įrodymai (būtina foto/video): DĖMESIO! Video įrodymas privalo būti ilgesnis, nei 10s.; Jūsų įkelti įrodymai negali būti modifikuoti (apkarpyti, jei tai yra video greitintas ar lėtintas), kitaip tai nesiskaitys kaip įrodymas.
×
×
 • Create New...