Jump to content

tomasitas

Savininkas
 • Turinio skaičius

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  3

Everything posted by tomasitas

 1. tomasitas

  Pildyk pagal anketos formą: http://www.didmiestis.com/index.php?/topic/13-nusiskundim%C5%B3-anketa/ Ir peikiant ChatMod pildoma "Papeikimai/Atsibaninimai" skiltyje.
 2. tomasitas

  Padarytas wipe. Visi atbaninti.
 3. tomasitas

  Gelele nėra administratorė. Pildyk čia: http://www.didmiestis.com/index.php?/forum/17-žaidėjų-nusiskundimai/
 4. tomasitas

  ✘ Atmesta. Anketa su klaidomis bei serveryje nuolatos keikiasi.
 5. Žodis "snarglys", "dešimtmetis" nėra įžeidinėjimas. Chat modernatorius 5K1N gauna įspėjimą. Bei žodinį forume už free temų kurimą.
 6. tomasitas

  Pildyk pagal anketos forma.
 7. tomasitas

  ✘ Atmesta. Žaidėjas neseniai gavęs ban už hack.
 8. tomasitas

  Jūsų pateiktuose įrodymuose nematau įžeidinėjimo žymių. Ir kam kurti dvi tas pačias temas?
 9. tomasitas

  Surink 300xp tada ir pildyk.
 10. Sveiki, mc.didmiestis.com žaidėjai! Atėjo laikas pristatyti savo kūrybos statinius – dalyvauti konkurse „Gražiausias serverio statinys 2020“! (dalyvauti galima su Res apsauga bei /warp plotai) Prizai: I vieta – Legend II vieta – Hero III vieta – Mod Reikalavimai: Statinys turi būti pastatytas tik mc.didmiestis.com serveryje! Dalyvauti galite tik vieną kartą! Draudžiama kopijuoti! Leidžiama statyti su draugais, tačiau prizas atiteks tik res'o/ploto savininkui. Res'e/plote turi būti įjungta teleportacija, judėjimas, tačiau išjungtas pvp (/res set tp t /res set move t /res set pvp f). Anketą galite užpildyti iki kovo 1 d.. Svarbu! Šioje temoje draudžiama komentuoti! Anketa: Jūsų nick žaidime: Res/Ploto pavadinimas: Trumpai papasakokite apie statinį?: Statinio foto:
 11. tomasitas

  ✔ Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 12. tomasitas

  Sveiki, Gruodžio 24d. naktį bus „Kalėdų ryto“ dovanų dalybos. Jose dalyvauti galės kiekvienas norintis žaidėjas, tiesiog reikės registruotis. Ką reikia padaryti, norint gauti dovanų?: 1. Savo rezidencijoje pasistatyti kalėdinę eglutę. 2. Prie jos padėti skrynia. 3. Kalėdų naktį neuždaryti jos taip, kad nebūtų galima prieiti. 4. Rezidencijoje įjungti judėjimą ir teleportaciją. Kaip registruotis? Nusikopijuokite šią anketą ir atsakykite po šiuo pranešimu: 1. Jūsų nick žaidime?: 2. Rezidencijos pavadinimas: 3. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): 4. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Registruotis galima iki Gruodžio 24 dienos vakaro! Administracija jums linki gerų ateinančių Šv. Kalėdų ir naujųjų metų!
 13. tomasitas

  Galite jau pildyti į http://www.didmiestis.com/index.php?/forum/18-chat-moderatorių-atranka/
 14. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Administracija patirtų nuostolių negrąžina! Pildyti pagal anketos formą! Jūsų nick žaidime: Pažeidėjo nick: Kuo nusikalto?: Įrodymai (būtina foto/video): DĖMESIO! TEMOS PAVADINIMAS – pažeidėjo nick ir jo prasižengimas (pvz., nick apgavystės); Video įrodymas privalo būti ilgesnis, nei 10s.; Jūsų įkelti įrodymai negali būti modifikuoti (apkarpyti, jei tai yra video greitintas ar lėtintas), kitaip tai nesiskaitys kaip įrodymas.
 15. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Pildo nukentėjęs žaidėjas, pagal anketos formą! ĮRODŽIUS, JOG RAŠĖTE MELAGINGĄ SKUNDĄ JUMS GRĘSIA 14. SERVERIO TAISYKLĖ! Jūsų nick žaidime: Administratoriaus nick: Kuo nusikalto?: Įrodymai (būtina foto/video): DĖMESIO! Video įrodymas privalo būti ilgesnis, nei 10s.; Jūsų įkelti įrodymai negali būti modifikuoti (apkarpyti, jei tai yra video greitintas ar lėtintas), kitaip tai nesiskaitys kaip įrodymas.
 16. tomasitas

  Svarbu! Jūsų siūloma idėja turi būti viena! Pildyti pagal anketos formą! Anketa, užpildyta nesilaikant taisyklių bus pašalinta arba atmesta! Jūsų nick žaidime: Jūsų idėja: Kuo ši idėja naudinga?:
 17. tomasitas

  Taisyklės. Laikytis visų forumo taisyklių! Čia galite kurti tiktai prisistatymo temą! Prisistatymo anketa. Koks yra jūsų slapyvardis žaidime? Koks jūsų vardas? Kiek jums metų? Kokiame mieste gyvenate? Kokie yra jūsų pomėgiai? Ar turite brolių ar sesių? Ar turite kokį nors augintinį? Koks yra jūsų zodiako ženklas:? Mėgstamiausios muzikos/filmo žanrai: Kokia sporto šaka jums labiausiai patinka? Kokius dar žaidimus žaidžiate be minecraft? Apibūdinkite savo charakterį: Ar turite žaidime autoritetą? Jei taip, tai kas jis? Kokie yra jūsų tikslai gyvenime? Nuo kada ir kiek laiko jau žaidžiate mūsų projekte? Kokie yra Jūsų tikslai žaidime? Jūsų nuotrauka:
 18. tomasitas

  Nick žaidime: Aprašykite bug'ą: Nuotraukos/video: Už stambių klaidų pranešimą būsite apdovanoti!
 19. tomasitas

  Forumo taisyklės: Draudžiama menkinti, įžeidinėti projektą. Draudžiama kurti atsisveikinimo temas, dėti parašus apie buvusias pareigas (dėl forumo atnaujinimo). Draudžiama keiktis, įžeidinėti kitus forumo vartotojus, į parašus ar avatarus dėtis nuotraukas/tekstus kurie žeidžia kitą žaidėją. Draudžiama kitų projektų reklama. Draudžiama kelti pornografiją ar kitą diskriminacinį, ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį į forumą, parašą, avatarą t.t.. Temas kurti tik į tam tikras skiltis, pavadinimas turi būti susijęs su jos turiniu. Negalima kurti temų ten kur jos netinka pagal turinį. Nuotraukos/video su įrodymais turi būti pilnos ir neapkarpytos, kitaip įrodymai nebus priimti! Taip pat laikytis taisyklių esančių kitose skiltyse. Draudžiama rašyti dvigubus, trigubus pranešimus (tam yra redaguoti mygtukas). Draudžiama kurtis papildomas paskyras, jei turite vieną užblokuotą. Pirmiausiai privalote susitarti su serverio adminstracija ar leidžiama bus lanktytis forume, kitaip visos paskyros bus šalinamos ir ištrinti pranešimai, bei IPBAN. Forume surinkę 10 įspėjimų būsite išblokuotas, kiekvieną kartą gaunant įspėjimą jums bus draudžiama rašyti tam tikrą laikotarpį. Taisyklės gali būti pildomos/keičiamos.
 20. Bendrosios serverio taisyklės/bausmės: Draudžiama grief (apstatinėti/apkasti ar kitaip sugadinti kitų pastatus – 5 dienų banas). Draudžiama pirkti/parduoti bet kokias paslaugas už serverio pinigus, daiktus (VIP ir t.t. – IP-Ban + Ban + Konfiskavimas) Draudžiama naudoti, platinti žaidimą palengvinančias programas (cheat) (7 Dienos Ban), o už masinį cheat (IP-Ban + Ban + Konfiskavimas). Konfiskuojama už čytinimą, kad sąžininga būtų žaisti. Už bendrininkavimą su čytais (kasima spawnerių ar t.t.), kas cheatina būsite nubaustas ir pats! Draudžiama reklamuoti (kviesti,verbuoti žaidėjus) į kitus serverius ar projektus (IP-Ban + Ban). Draudžiama glitchinti, buginti, nepranešti bugo (IP-Ban + Ban). Draudžiama įžeidinėti, keiktis, floodint. Netildyti žaidėjų, jei jie nepyktibiški, masyviai nesikeikia, o tik bendrauja. Pavyzdys: "Blet ir vel nukirto...". Daugiau informacijos /uztildymoinfo Draudžiama apgaudinėti, bei rašyti melagingas žinutes (res duobės, sign, t.t. – 5 dienų banas). Draudžiama grąsinti DDos/dos atakomis, vogti paskyras (IP-Ban + Ban). Draudžiama pardavinėti serverio, minecraft paskyras (20 dienų banas). Draudžiama užsiimti tyčine veikla, statiniais keliančius lagg (t.y. XP Fermos, Sugar Canes fermos ir t.t.) turi būti toliau nei per 750-1000 blockų nuo spawn (Konfiskavimas). Draudžiama piknaudžiauti, apgaudinėti, kenkti kitiems /f, /res komandomis (5 dienų banas ir konfiskavimas). Draudžiama statyti fermas, kurios sukelia strigimą kitiem žaidėjam arba daug fermų vienoje vietoje/aplink. Jos bus šalinamos, kadangi jos strigdina serverį. Maksimaliai galima statyti 12 aukštų, o į plotį 16. Tokių fermų aplink negali būti daugiau, negu 5 (Ban + Konfiskavimas). Draudžiama įžeidinėti Administraciją, rašyti melagingus skundus, trukdyti (Savininkas gali skirti invidualią bausmę)! Draudžiama kenkt projektui ar trikdant žaidimą kitais nenumatytais būdais taisyklėse (pagrindiniai Administratoriai gali skirti invidualią bausmę). Draudžiama tyčiotis, įžeidinėti ir šaipytis iš žaidėjų, kurie nusipirko privilegiją (pvž: lopas <nick> nusipirko mvp, <nick> donoras). Jie remia serverį, leidžia kad jis gyvuotų (užtildyti 60min). Taisyklės gali būti pildomos/keičiamos
 21. Užtildymo taisyklės,informacija Informacija: /uztildyti slapyvardis laikas/minutėmis priežastis (pvž.: /uztildyti nick 10 flood) Norint atitildyti žaidėją rašykite /unmute nick Visą informaciją rasite serveryje, parašę /uztildymoinfo Užtildymo taisyklės: 1. Privaloma padėti žaidėjams (helpop ir t.t.), administracijai, ypač savininkui, kadangi jis užimtas serverio naujinimu/tvarkymu. 2. Privaloma laikytis Serverio Taisyklių ir /uztildymoinfo, įrodymus privalote pateikti per 48 val. nuo skundo datos. 3. Draudžiama išsigalvoti savo tildymo priežastis (free mute priežastį galima naudoti tik tuo atveju, kai žaidėjas MASIŠKAI tildo žaidėjus be priežasties). 4. Privalote įspėti žaidėją į /msg, jeigu floodina/įžeidinėja arba keikiasi. 5. Draudžiama tildyti už pavienius keiksmažodžius/įžeidinėjimus, turite įspėti žaidėją daug kartų ir tildyti tik tada jeigu ignoruoja jus ir toliau PIKTYBIŠKAI keikiasi. (netildyti už tokias žinutes kaip "Blet miriau" arba "E lopas atiduok"). 6. Matant situaciją, kad yra grasinimai DDos'u, iškarto būtina užtildyti žaidėją 60 min. ir įkelti nuotrauką į forumą. 7. Už rašymą į chatą tą pačią, arba panašią žinutę daug kartų, kurią sistema aptinka kaip "reklamą" galima užtildyti žmogų 10 minučių. Bet prieš tildant būtina žaidėją įspėti, jog jis to teksto nerašytų daugiau. 8. Už keiksmus tildyti galima tik KRITINIU ATVEJU, kai žaidėjas nuo jūsų jau yra gavęs mažiausiai kelis įspėjimus. Už tokius keiksmus kaip "blet", "px" ir pnš. nereikia nei tildyti, nei įspėti (sugriežtinto režimo čia nėra). 9. Už įžeidimus/keiksmus kreipentis arba kalbant apie serverio Savininką, Forumo Moderatorių, Prižiūrėtojus, Direktorių, S.Chat Mod, Chat Mod tildoma 60 min. be įspėjimo, priežastis „administracijos negerbimas“ 10. Jeigu žaidėjas gavo mute legaliai (t.y. pažeidęs taisykles ir pnš.) , jokiu būdu negalima atitildyti žaidėjo, kadangi galite gauti įspėjimą (surinkus 3 ispejimus bus chatmod, arba paslauga pašalinta!
 22. Būsite atsakingas (–a) už: Pagalbą žaidėjams (helpop ir t.t.) Žaidėjų laikymąsi projekto taisyklių (/uztildymoinfo ir t.t.) Reikalavimai: BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE! Privalote laikytis visų projekto taisyklių ir Chat Moderatorių taisyklių! Serveryje privaloma turėti bent 300xp Anketa: 1. Jūsų nick žaidime: 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 4 .Trumpai papasakokite apie save?: 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:
 23. tomasitas

  Naujasis serverio forumas šiuo metu dar tobulinamas.
×
×
 • Create New...