Jump to content

LithuanianVodka

Members
 • Turinio skaičius

  5
 • Užsiregistravo

Reputacija

1 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

26 profilio peržiūros
 1. LithuanianVodka

  Statinys tikrai puikia pastatytas ir atrodo tikrai šiauniai! Galbūt tai dasidėjo ir shaders pack'as, bet vistiek tokį reginį verta pamatyti. Džiaugiuosi tavo kūriniu!
 2. LithuanianVodka

  TNT

  Manau, jog žmogui atsakingam už serverio bug'us reikėtų pateikti detalesnę informacija t.y : Kur buvo statomas dinamitas Parodoma /res flags'ai (kuriuose galbūt negalėjai uždegti/pastatyti dinamito) Patikrinta kokiu spinduliu buvo statomas dinamitas nuo spawn/serverio konstrukcijų.
 3. LithuanianVodka

  Na, papeikimo nenagrinėjau detaliai, bet pamačiau, kad mane išvertė iš kojų dėl juoko. Tai yra būtent MrSonnet (su forume slapyvardžiu Wack), toks neapdairumas, per kurį šis žaidėjas gali būti blokuojamas. Jo pateiktuose įrodymuose, kuriuose MrSonnet ginasi dėl false mute, yra matomi cheat'ų function'ai, kuriuose MrSonnet pašalino žaidėja iš savo cheat freind list'o. Tai manau, jog jeigu nenori būti blokuojamas administracijos geriau išsitrink tuos cheat kartu su savo įrodymais. Vienu ar kitu atveju gali būti blokuojamas..
 4. LithuanianVodka

  Manau, jog tai būtų tikrai nesudėtinga įgyvendinti, bet taipogi manau, jog tai nėra būtina, kadangi serverio map'as ir taip yra didelis sukurtas tikrai dideliam kiekiui žaidėjų, bet kadangi mūsų projekto limito t.y - 150+ žaidėjų nėra, tad ir užsiresinti atsiranda vietos - pakankamai.
 5. LithuanianVodka

  Na ką gi, kadangi yra sukurta Prisistatymų skiltis - reikia ja ir pasinaudoti!. Pradėsiu pirmas, gal ir kiti prisijungs! Koks yra jūsų slapyvardis žaidime? Mano slapyvardis žaidime yra LithuanianVodka. Koks jūsų vardas? Deividas. Kiek jums metų? Man yra 17 metų. Kokiame mieste gyvenate? Na, miesto atskleisti kaip ir nelabai norėčiau, na nebent jau kažkas labai norės sužinoti apie mane 😁😁 Kokie yra jūsų pomėgiai? Pomėgiai yra manau labai panašūs kaip ir daugelio minecraft'erių - Sportas, Žaidimai, Miegas. Repeat. Ar turite brolių ar sesių? Turiu ir brolį ir sesę, esu jauniausiasis šeimoje. Ar turite kokį nors augintinį? Keista būtų, jeigu kuris nors žmogus jų neturėtų. Turiu augintinį - kalę, vardu Naida. Nenusimanau aš tų šunų veislių - kažkoks didelis rudas su juodu, žinau tiksliai, kad vokiečių kilmės šuo. Koks yra jūsų zodiako ženklas:? Žuvys. 🐟 Mėgstamiausios muzikos/filmo žanrai: Siaubo, Komedijos, Dokumentiniai. Mielai kurį kartą pa'stream'insiu discord'e, jeigu kažkas norės atsipūsti nuo sunkių dienų vakarais! 😎 Kokia sporto šaka jums labiausiai patinka? Žinoma, jog - Krepšinis. Traukia tuom, jog turiu ūgio pranašumą 😎, mano amžiui toks ūgis yra per didelis, tad krepšinyje tuom ir naudojuosi, todėl ten man ir sekasi 😋 Kokius dar žaidimus žaidžiate be minecraft? CS:GO pastovus, na, o kitų yra daug. Šiaip žaidžiu pačius naujausius žaidimėlius. Apibūdinkite savo charakterį: Draugiškas, ramus, konkretus, sąžiningas, skeptiškas. Ar turite žaidime autoritetą? Jei taip, tai kas jis? Na, šiuo metu - neturiu. Kokie yra jūsų tikslai gyvenime? Pagrindinis tikslas yra - gyventi, kas be ko 😅, iš tiesų tai - pasiekti norimos profesijos. Kalbant apie būtent žaidimus, konkrečiau - minecraft yra toks, jog noriu pasiekti aukštumas administracijoje, užmotyvuoti projekte žaidžiančius kitus žaidėjus, kurie galbūt nedrįsta siekti tų pačių tikslų, jiems įrodyti - jog viskas yra galima, tik reikia noro ir pastangų! Nuo kada ir kiek laiko jau žaidžiate mūsų projekte? Esu naujabūvis, bet su laiku tapsiu vietinis, turbūt net nepajusit kaip tapsiu savu, galbūt ateityje netgi ir senbuviu. Kokie yra Jūsų tikslai žaidime? Kaip ir minėjau, pasiekti aukštumas, padėti serveriui kiek įmanoma daugiau, motyvuoti žaidėjus, bei suburti puikią administracijos komandą (jeigu tai bus įmanoma.). Jūsų nuotrauka: Na, jos tikrai čia nereikės. Išvaizda nėra svarbi. 🤗 Tokią smalsų prisistatymėlį pateikiau, manau buvo jums malonu skaityti, nes - man buvo malonu rašyti!
×
×
 • Create New...