Jump to content

GrandMCLithuania

Members
 • Turinio skaičius

  9
 • Užsiregistravo

Reputacija

1 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų nick žaidime:GrandMCLithuania Pažeidėjo nick:Caspa393 ir jo alt Kaspa393 Kuo nusikalto?:pavoge mano maxini lanka kai draugo paprašiau kad atneštų ir paduotu, caspa atejo ir pavoge(paseme) Įrodymai (būtina foto/video):
 2. GrandMCLithuania

  Kaip, suprasti? Ar turi įrodymus ir ataip net nedariau taip. Tai tegul nemeluoja :))))
 3. GrandMCLithuania

  Daug žmonių gali pateikti kad scamina pvz: fake_admin ShawMax
 4. GrandMCLithuania

  Tai tegul telinas, ar acceptinau?
 5. GrandMCLithuania

  Jūsų nick žaidime:GrandMCLithuania Pažeidėjo nick:Specius Kuo nusikalto?:Tai, specius norėjo apscaminti fake_Admin,shawmax'a. Įrodymai yra. Įrodymai (būtina foto/video):
 6. GrandMCLithuania

  Tai jo, jis man prieš dieną parašė, ar nori apscaminti fake elytra, sakau ne nespejau nusifotkint, tai va šiandienos ss
 7. Tai norėjau kad jisai man sutaisytu lanka, nes nebejo susitaisyti buvo parašyta (per brangu) yra įrodymai. 20201128_144409(1).mp4
 8. GrandMCLithuania

  1. Jūsų nick žaidime:GrandMCLithuania 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:853 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:15 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Esu kartais mandagus, esu iš Darbėnų, praleidžiu laiką su tėvais ateinu į minecrafta gal 5-7valandas. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: Noriu padėti žaidėjams, serveryje praleidžiu laika 5-7valandas, kartais net ir daugiau, noriu prižiūrėti serverį gerai, (mutinti žaidėjus kurie keikiasi, įžeidinėja.) 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: duodu 3 įspėjimus ant trečios įspėjimą duodu mute. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:duodu 3 įspėjimus ir dedu mute. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:parašau kad nefloadintu, jeigu jisai toliau dedu mute be įspėjimų 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Dėsiu mute be įspėjimų už įžeidinėjima serverio administracija 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: pasakau serverio savininkui. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:jeigu žmogus rašo nusiskundima ir CM neturį įrodymus galį patekti i bėda.
×
×
 • Create New...