Jump to content

GaudissYT

Members
 • Turinio skaičius

  11
 • Užsiregistravo

Reputacija

0 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GaudissYT

  Tikiuosi zeus gaus banana
 2. GaudissYT

  isjungei kai foruma pradejai rasyt a?
 3. GaudissYT

  Bruh ponas alkis griefino prie n0d1 reso taip pat reikia ir nepamirsti kad n0d1 buvo nenubaustas kai griefino jackjake todel jeigu taip ir turetu buti isbanintas n0d1 🙂
 4. GaudissYT

  Jūsų nick žaidime:GaudisYT Administratoriaus nick:nezinau Kuo nusikalto?:Gavau free ip ban net nezinau uz ka nes dvi dienas ~ buvau off ir nezinau uz ka gavau ip ban. Įrodymai (būtina foto/video):
 5. GaudissYT

  Nu va taip tau ir reikia 😉
 6. GaudissYT

  Nu tai bet tu esi adminas, o nuo simple playerio ir admino labai daug kas skiriasi
 7. Jūsų nick žaidime:GaudisYT Administratoriaus nick:Zeltux Kuo nusikalto?:Administratorius izeidineja zmones nepagarbiais dalykais. Įrodymai (būtina foto/video):
 8. GaudissYT

  Atsakymai nėra kopijuoti
 9. GaudissYT

  zmoguti turi irodymu?
 10. 1. Jūsų nick žaidime: GaudisYT 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:576 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:11 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Na esu paprastas žaidėjas serveryje, kuris siekia, kad šiame serveryje būtų palaikoma tvarka, kad niekas nesikeiktų. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu paversti didmiestį geresne vieta, nes daugelis žmonių serveryje rodo nepagarbą kitiems ir dar po to aiškina kad jiem čia nėra pagarbos. Šiaip žmonės labai nedraugiški, dažnai keikiasi. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Žaidėją kuris keikia kitą žaidėja perspėju tris kartus, kad nepravardžiuotų, jeigu toliau neklauso - mute 10min su prierašu (įžeidinėjimai, nepagarba). 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Žaidėją perspėju tris kartus, kad nesikeiktų, jeigu neklauso - mute 10 min su prierašu (keiksmažodžiai). 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Žaidėją perspėju tris kartus, kad nespamintų, jeigu neklauso - mute 10 min su prierašu (spam). 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Na jeigu tas chat moderatorius afk, tai tai įspėju tris kartus jeigu neklauso - mute 10 min su prierašu (chat moderatoriaus įžeidinėjimas). 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Na tada reikia rašyti į forumą skiltyje serverio bugai ir parašyti, kad neužsideda paslauga. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: be įrodymų žmogus gali po mute aiškinti kietiems, kad jis nieko nedare, todėl reikia visada surinkti įrodymus, kad viskas įvyktų sklandžiai.
 11. Sveiki, turiu pranesima apie ivykį kuris įvyko 10:26 val. Chat moderatorius keikiasi
×
×
 • Create New...