Jump to content
Qudalo

Qudalo į Cmod :)

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Qudalo
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 300
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:15
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu komunikabilus, pakankmai greitai sprendžiu iškilusias problemas. Gerai sutariu su žmonėmis ir serverio administracija. Beje esu aktyvus ir serveryje praleidžiu nemažai laiko.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu(–e)?: Manau, jog dabartiniams Chat Moderatoriams yra užkrauta labai daug darbo, todėl, aš noriu prisidėti ir jiems padėti. 
1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Rašyčiau prašymą, kad nustotų. O jei žaidėjas toliau keikia kitą žaidėja ir neikreipia jokio dėmesio į Chat moderatorių, pradedu dėti įspėjimus. 3 įspėjimai - 1/3 2/3 3/3, tada užtildymas 10min. Jei žaidėjas po mute toliau keikiasi, tektų didinti užtildymo laiką
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Prašymas nustoti keiktis, jei žaidėjas toliau keikiasi, tenka rašyti 3 įspėjimus - 1/3 2/3 3/3. Jei žaidėjas gauna 3 įspėjimus užtildau žaidėją dešimčiai minučių.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Paprašau, kad nustotų, tiesiog užtildau dešimčiai minučių. Jei po užtildymo pasibaigimo jis toliau spamina vėl žaidėją užtildau, bet padidinu mute trukmę.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Šiam atvejui užtenka vieno įspėjimo. Jei žaidėjas nenustoja, užtildau žaidėją valandai už nepagarbą serverio admistracijai.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Chat Moderatorius už tai nėra atsakingas, todėl žaidėjui siūlysiu kreiptis į serverio Savininką ir jeigu Savininkas paprašys suteikčiau jam bet kokią įmanomą pagalbą.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Chat moderatorius gali pateikti melagingą informaciją savininkui ir dėl to gali sulaukti bausmės.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...