Jump to content
flumy10

Kiyomi savivaliauja savo pareigomis

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: flumy_10

Administratoriaus nick: Kiyomi

Kuo nusikalto?: Akivaizdziai savivaliauja savo pareigomis. Serveryje vyksta aktyvaus žaidėjo patyčios, jis visokiais žodžiais įžeidinėjamas, chat'as dėl bereikšmių patyčių yra spam'inimas, bet kaltas tik kažkodėl aš nors net ne as pradėjau  prie ko nors kabinėtis. Geriausia dalis yra, kad ji ne vien nekreipia dėmesio į visus žmones mane įžeidinėjančius, bet ir pati prie to prisideda, vadina mane neišprūsusiu, kadangi jai nepatinka kaip aš rašau, vėliau pasako, kad kitiem net nereikia naudoti keiksmažodžių, kad mane "uždūchintų", ne vien, kad ji leidžia kitiems pažeidinėti taisykles, bet ir pati rodo labai "gerą" pavyzdį žaidėjams, kaip įžeidinėti lojalius serverio narius. Manau tokia "administracija" neverta vietos rimtame serveris, nebent jūsų serveris yra draugų būris, kurie serverį ir sūkūrė, kad galėtų tyčiotis iš kitų visais įmanomais būdais, net nematau jokios iniciatyvos iš jos, ne pirma diena matau kaip ji naglai įžeidinėja žmones, kai jie kažką atgal sako, juos mute'ina, slaptai stebi, kad galėtų užban'inti už betkokia pažeistą taisyklę. Jeigu norite, kad šitas serveris tikrai būtų rimtas ir patrauklus, tokios administracijos jame TIKRAI nereikia, tokių vaikų žaidžiančių Minecraft'ą, kurie prašo privilegijų šimtas ir vienas, o rimtų žmonių, kurie iš tiesų suinterisuoti padėti serveriui labai mažai, tai siūlyčiau pagalvoti ar jums naudingas toks žmogus, kuris žmonių būryje tyčiojasi iš kitų ir gina visus savo draugus server'yje, manau ne. Ačiū, kad skaitėte.

Įrodymai (būtina foto/video):

Viskas prasideda nuo to, kad paklausiau, kas turi parduot slime. Kiyomi pati leidžia vykti patyčiom ir nusprendžia pati prie to prisidėti, negali žmogus rašyti kaip nori, nors ir taip mano rašybos žinios už visus dalyvavusiuose "pokalby" yra daug geresnės. Tai nelabai suprantu ką jie čia bandė įrodinėti, dėl ko buvo pradėtas spam'inti chat'as, dėl ko pati Kiyomi iš manęs tyčiojasi ir dėl ko tik aš lieku kaltas? Nes paklausiau kas turi parduoti slime?! Juokinga.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labai gražiai parašytas tekstas, tačiau jame yra pilna klaidų. Kurioje vietoje aš savivaliauju savo pareigomis? Tu nebuvai užtildytas ir užbanintas, tik pasirinkai įspėjimų už taisyklių pažeidimus (keiksmažodžius). Taip  pat ne tu vienas gauni įspėjimus serveryje, tai nesijausk pasaulio bamba. 

"ne pirma diena matau kaip ji naglai įžeidinėja žmones", Jeigu toks dalykas būtų realus tai tikrai jau seniai būčiau gavus skundą. 

"slaptai stebi, kad galėtų užban'inti už betkokia pažeistą taisyklę" Komandos /vanish ir yra skirtos tam, kad stebėti žaidėją ir jį pagauni besukčiaujant, pvz xray ir panašiai. Tai nesuprantu, tau netinka legalus cheaterių gaudymo būdas? Man reikia ateiti pas jį tpa ir žiūrėti kaip kasinėjasi? Manau žaidėjas iškart apsimestų nieko blogo nedarantis 🙂

"nors ir taip mano rašybos žinios už visus dalyvavusiuose "pokalby" yra daug geresnės" Prieštarauju, įrodymus pateiksiu apačioje.

"ką jie čia bandė įrodinėti, dėl ko buvo pradėtas spam'inti chat'as" Dėja nebuvo. Chatas buvo kaip įprasta tiesiog aktyvus.

"dėl ko pati Kiyomi iš manęs tyčiojasi ir dėl ko tik aš lieku kaltas? Nes paklausiau kas turi parduoti slime?! Juokinga." Nesityčiojau, pakomentavau tavo rašybą ir pataisiau klaidas. Kurioj vietoje likai kaltas? Niekas čia nieko nekaltino tik tu dabar bandai iš musės padaryti dramblį. Gavai įspėjimus už taisyklių pažeidimus, angliški įžeidinėjimai irgi skaitosi. 

Negerbi nei savęs nei kitų, nei manęs. Kaip pats gali nusipelnyti pagarbos, o pačiame video tai matosi. 

 

flum1.png

flum2.png

flum3.png

  • Thanks 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
18 minutes prieš, Kiyomi_ parasė:

Labai gražiai parašytas tekstas, tačiau jame yra pilna klaidų. Kurioje vietoje aš savivaliauju savo pareigomis? Tu nebuvai užtildytas ir užbanintas, tik pasirinkai įspėjimų už taisyklių pažeidimus (keiksmažodžius). Taip  pat ne tu vienas gauni įspėjimus serveryje, tai nesijausk pasaulio bamba. 

"ne pirma diena matau kaip ji naglai įžeidinėja žmones", Jeigu toks dalykas būtų realus tai tikrai jau seniai būčiau gavus skundą. 

"slaptai stebi, kad galėtų užban'inti už betkokia pažeistą taisyklę" Komandos /vanish ir yra skirtos tam, kad stebėti žaidėją ir jį pagauni besukčiaujant, pvz xray ir panašiai. Tai nesuprantu, tau netinka legalus cheaterių gaudymo būdas? Man reikia ateiti pas jį tpa ir žiūrėti kaip kasinėjasi? Manau žaidėjas iškart apsimestų nieko blogo nedarantis 🙂

"nors ir taip mano rašybos žinios už visus dalyvavusiuose "pokalby" yra daug geresnės" Prieštarauju, įrodymus pateiksiu apačioje.

"ką jie čia bandė įrodinėti, dėl ko buvo pradėtas spam'inti chat'as" Dėja nebuvo. Chatas buvo kaip įprasta tiesiog aktyvus.

"dėl ko pati Kiyomi iš manęs tyčiojasi ir dėl ko tik aš lieku kaltas? Nes paklausiau kas turi parduoti slime?! Juokinga." Nesityčiojau, pakomentavau tavo rašybą ir pataisiau klaidas. Kurioj vietoje likai kaltas? Niekas čia nieko nekaltino tik tu dabar bandai iš musės padaryti dramblį. Gavai įspėjimus už taisyklių pažeidimus, angliški įžeidinėjimai irgi skaitosi. 

Negerbi nei savęs nei kitų, nei manęs. Kaip pats gali nusipelnyti pagarbos, o pačiame video tai matosi. 

 

flum1.png

flum2.png

flum3.png

O į visą kitą jau nebeturi ką atsakyti, čia tik patys paprasčiausi išsisukinėjimai, irodymų nerinkdavau, nes manęs tai neliesdavo, kiti neturi laiko aiškintis su tokia administracija. Nelabai suprantu, prie ko viena SS, kuri net ne iš video pateikto kaip įrodymai. Pateiktuose įrodymuose yra aiškiai iš manęs tyčiojamasi ir tu tai leidi, net nėra dėl ko ginčytis šitoje vietoje ir apart to, dar leidi ir kitiems, tai daryti, nebūtina keiktis, kad įžeidinėti žmogų, trugdo kaip žmogus rašo, viską ką tu paminėjei atsakyme nėra visiškai susiję su pačiu papeikimu, viską aiškiai jau esu išdėstęs, o tu atsakai į random dalykus. Nesugebi net teksto perskaityti, o kitus mokini rašyti lietuviškai, graudus asmuo esi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Užsitriggerinai jog pasijuokė keli žaidėjai kad nemoki rašyt?

 

 

 

 

Tu rimtai?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš atsakiau į tai kas buvo svarbu. Pvz ką tu čia nusišnekėjai, kur pateikei neteisingą info ir panašiai. Ir pateikiau savo įrodymus, nes tokia yra tvarka, aš argumentuoju savo sakinius. 
Sakyčiau tu pilstai iš tuščio į kiaurą su kažkokiais tuščiais faktais. Kiekvienas toks "tiesos ieškotojas" taip ir daro, pripila bet kokių dalykų ir tada jau kniskis ir ieškok kas yra svarbu ir kas ne, kur melas kur tiesa.
Rašai, iš tavęs buvo tyčiojamasi. Bet nebuvai įžeidinėjamas ir visaip išvadinamas, serveryje esantys žaidėjai PAŠIEPĖ tavo baisią rašybą, visiškai sumaltas raides, nes tai tikrai juokingai atrodo. O kaip tavo manymu aš uždrausiu žmonėm rašyti tiesiog pastebėjimus? Mutinsiu už tai, kad jie sako "hey tu nemoki rašyt" arba "omg kiek tu klaidų darai".
Dabar šiame papeikime tu įžeidinėji mane vadindama "graudžia". 

  • Thanks 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 Valandą, Kiyomi_ parasė:

Aš atsakiau į tai kas buvo svarbu. Pvz ką tu čia nusišnekėjai, kur pateikei neteisingą info ir panašiai. Ir pateikiau savo įrodymus, nes tokia yra tvarka, aš argumentuoju savo sakinius. 
Sakyčiau tu pilstai iš tuščio į kiaurą su kažkokiais tuščiais faktais. Kiekvienas toks "tiesos ieškotojas" taip ir daro, pripila bet kokių dalykų ir tada jau kniskis ir ieškok kas yra svarbu ir kas ne, kur melas kur tiesa.
Rašai, iš tavęs buvo tyčiojamasi. Bet nebuvai įžeidinėjamas ir visaip išvadinamas, serveryje esantys žaidėjai PAŠIEPĖ tavo baisią rašybą, visiškai sumaltas raides, nes tai tikrai juokingai atrodo. O kaip tavo manymu aš uždrausiu žmonėm rašyti tiesiog pastebėjimus? Mutinsiu už tai, kad jie sako "hey tu nemoki rašyt" arba "omg kiek tu klaidų darai".
Dabar šiame papeikime tu įžeidinėji mane vadindama "graudžia". 

Vistiek per tapati per tapati rasai ner tolko aiskintis su mazvaikeis aiskiai yra tyciojamasi pasiepimas taip pat yra patycios tavo ziniai  ph vstk tau ce nk nedarys nes draugu burys susirinkes sudus daro kaip tipiniam private servery tai tuo ir palikt reik viska tkr nerekomenduoceu tokio servo kuris pilnas bugu ir grieferiu niekam dar ne gana to administracija yra tokia izuli ir savo pareigu ne atlieka

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 Valandą, Kiyomi_ parasė:

Aš atsakiau į tai kas buvo svarbu. Pvz ką tu čia nusišnekėjai, kur pateikei neteisingą info ir panašiai. Ir pateikiau savo įrodymus, nes tokia yra tvarka, aš argumentuoju savo sakinius. 
Sakyčiau tu pilstai iš tuščio į kiaurą su kažkokiais tuščiais faktais. Kiekvienas toks "tiesos ieškotojas" taip ir daro, pripila bet kokių dalykų ir tada jau kniskis ir ieškok kas yra svarbu ir kas ne, kur melas kur tiesa.
Rašai, iš tavęs buvo tyčiojamasi. Bet nebuvai įžeidinėjamas ir visaip išvadinamas, serveryje esantys žaidėjai PAŠIEPĖ tavo baisią rašybą, visiškai sumaltas raides, nes tai tikrai juokingai atrodo. O kaip tavo manymu aš uždrausiu žmonėm rašyti tiesiog pastebėjimus? Mutinsiu už tai, kad jie sako "hey tu nemoki rašyt" arba "omg kiek tu klaidų darai".
Dabar šiame papeikime tu įžeidinėji mane vadindama "graudžia". 

Galeceu israsyt viska nors ir tai paminejeu pacioj pradzioj ka blogai darai bet nerasysiu nk debile apsimeti arba tokia esi pusk nh savala 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš nieko blogo nesakau dėl parašyto skundo, atrašiau kaip ir reikia, viską su savo argumentais. Viskas iš mano pusės, visas vaizdas buvo pateiktas. Bet palyginus kaip tu čia dabar bendrauji su manimi, kaip įžeidinėji tai.. Aš tikrai nieko nepadariau. Ką tik su tokiais neišprususiais komentarais parodei savo tikrąjį lygį ir intelektą bei išsilavinimą. Tikiuosi Tomas atkreips dėmesį į tai jog, skundą parašyti mandagiai moki, bet komentaruose visiškai negerbi manęs, todėl akivaizdu, jog skundas rašytas tik tam, kad pakenktum man. 
Jeigu būtum tikrai toks lojalus ir aktyvus žaidėjas tikrai nepasiektum žemo lygio, kurį deja ką tik parodei. Dėl tokių baisių komentarų kuriuos tu parašei, šio skundo vertė žymiai sumažėjo. 
Linkiu tau išmokti rašyti ir gerbti net ir žaidimo administraciją. Ji taipogi nusipelnė pagarbos kaip ir tavo motina, kurios tikiuosi nevadini "debile, salava".

  • Thanks 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Beje ir pažeidei vieną iš forumo taisyklių: Draudžiama keiktis, įžeidinėti kitus forumo vartotojus.
O serveryje įspėjimus gavai irgi už tokius dalykus.

  • Thanks 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
On 2021-02-17 at 21:00, Kiyomi_ parasė:

Aš nieko blogo nesakau dėl parašyto skundo, atrašiau kaip ir reikia, viską su savo argumentais. Viskas iš mano pusės, visas vaizdas buvo pateiktas. Bet palyginus kaip tu čia dabar bendrauji su manimi, kaip įžeidinėji tai.. Aš tikrai nieko nepadariau. Ką tik su tokiais neišprususiais komentarais parodei savo tikrąjį lygį ir intelektą bei išsilavinimą. Tikiuosi Tomas atkreips dėmesį į tai jog, skundą parašyti mandagiai moki, bet komentaruose visiškai negerbi manęs, todėl akivaizdu, jog skundas rašytas tik tam, kad pakenktum man. 
Jeigu būtum tikrai toks lojalus ir aktyvus žaidėjas tikrai nepasiektum žemo lygio, kurį deja ką tik parodei. Dėl tokių baisių komentarų kuriuos tu parašei, šio skundo vertė žymiai sumažėjo. 
Linkiu tau išmokti rašyti ir gerbti net ir žaidimo administraciją. Ji taipogi nusipelnė pagarbos kaip ir tavo motina, kurios tikiuosi nevadini "debile, salava".

Tu nieko nesugebi atsakyti i tai ka blogai padarei tai ir parodo kokiais standartais yra renkami adminai siame servery del ko as ir cia nebezaisiu 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
On 2021-02-17 at 21:02, Kiyomi_ parasė:

Beje ir pažeidei vieną iš forumo taisyklių: Draudžiama keiktis, įžeidinėti kitus forumo vartotojus.
O serveryje įspėjimus gavai irgi už tokius dalykus.

Per tiek vienintelis savininkas nesugebejo sios temos patikrinti nes jam ph leidzia 8 klases intelektetams valdyti servery su savo vaiku nesamonem vienintelis rodiklis del ko sitas serveris yra nepopuliarus nes jo adminai yra kazkoki pasimete sistemoje degradai kurie po 5 metu skusis kaip jiem blogai nes nesuvokia kas pasauly vyksta 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

  

22 minutes prieš, flumy10 parasė:

Per tiek vienintelis savininkas nesugebejo sios temos patikrinti nes jam ph leidzia 8 klases intelektetams valdyti servery su savo vaiku nesamonem vienintelis rodiklis del ko sitas serveris yra nepopuliarus nes jo adminai yra kazkoki pasimete sistemoje degradai kurie po 5 metu skusis kaip jiem blogai nes nesuvokia kas pasauly vyksta 😄

Nu labas rytasxd.png.5a34767ea6850d0f0594c02061e2e3e9.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...