Jump to content
Ghosgar

Qudalo nesilaiko taisyklių

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: Ghosgar
Pažeidėjo nick: Qudalo
Kuo nusikalto?: Free mute žaidėją kuris parašė 1/3 ir niekur nesakė jog jis mod ar panašiai gavo mute už mod apsimetinėjimą 60min mute. Savivaliavimas ne pagal taisykles.
Įrodymai (būtina foto/video):

62776541f59c90253dff82e482dba24964.png

 

Redaguota Ghosgar
Pridėjau įrodymus

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
17 minutes prieš, Ghosgar parasė:

Jūsų nick žaidime: Ghosgar
Pažeidėjo nick: Qudalo
Kuo nusikalto?: Free mute žaidėją kuris parašė 1/3 ir niekur nesakė jog jis mod ar panašiai gavo mute už mod apsimetinėjimą 60min mute. Savivaliavimas ne pagal taisykles.
Įrodymai (būtina foto/video):

62776541f59c90253dff82e482dba24964.png

Žaidėjas Ghosgar, kaip matysite screenshotuose man grąsino, jog stebės mane ir visuomet rašys skundus už "free mute" kurie iš tiesų net nėra FREE. Aš mutinu pagal serverio taisykles ar vidines chatModų sutartas taisykles. Kaip matote skundo pateikdame SS žaidėjas Ha__rry gavo mute, nes nebūdamas ChatModu įspėjinėja kitus žaidėjus. Kadangi serveryje yra pakankamas skaičius pokalbio prižiūrėtojų šis žaidėjas turėjo teisės dalinti įspėjimų ir dirbti mano ar kitų Cmodų darbo. Taip pat tai yra mūsų vidinė sutarta taisyklė neleisti bet kokiems žaidėjams apsimetinėti chatmodais dėl to juos baudžiame 60m mute.

stebes.png

  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu jo, "sedėsiu ir stebėsiu" panašu į norą išmesti administratorių iš pareigų ir linkėjimas blogo 😄 wtf, susirask gyvenimą. Laido čia grąsinimus į kairę ir į dešinę ;D. Akivaizdus neturėjimas ką veikti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taip stebėsiu kai free mutina ir toliau, įrodymų jokių nepateikta. Kiyomi_ aš nenoriu išmesti nei vieno cmod tik noriu jog jis atliktų viską sąžiningai kaip ir kiti cmod nes tikrai visi kiti cmod visai kitaip dirba nei jis jaučia pagarba žaidėjams ne kaip šitas bando kažką primesti. Biški tegul ant žemės nusileidžia. Ir čia nėra kenkimas tiesiog stebiu jo klaidas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prisimink, jog pats norėjai būti cmodu ir tuo pačiu metu naudojai XRAY. Dar pyksti kai tave pavadini vaiku, nors akivaizdžiai taip elgiesi. Daugiau nieko nebegaliu pridurti, lauksim temos įvertinimo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
2 minutes prieš, Kiyomi_ parasė:

Prisimink, jog pats norėjai būti cmodu ir tuo pačiu metu naudojai XRAY. Dar pyksti kai tave pavadini vaiku, nors akivaizdžiai taip elgiesi. Daugiau nieko nebegaliu pridurti, lauksim temos įvertinimo.

Taip, bet nesu juo ir be xray pasiekiau daugiau negu su juo per pora dienų iki max rankup kas manau yra pasiekimas , Cmod turėtų būti pavydžiu, nepykstu, bet cmod neturėtų kitų kaip nors vadinti ir skatinti kitų žaidėjų tokių pavydžiu vadinti kitus visokiomis prazėmis, noriu jog tiesiog būtų teisybės ir tiek.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...