Jump to content
5K1N

5K1N į chat moderatoriaus pareigas.

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

1. Jūsų nick žaidime: 5K1N
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:
Manau xp kiekis visiškai nesvarbus, kadangi prižiūrėti reiks chat'ą, o pagalbą žmonėm suteikti tikrai nereikia labai didelės patirties.
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17
4 .Trumpai papasakokite apie save?:  Manau jog informacija apie mane yra nesusijusi su šia tema, bet pats kaip asmenybė esu tvirtas, maksimalistas. Turiu geležinius nervus tad manęs nepavyktų nei sunervinti ar papirkti. Į bausmes reaguoja su kiekvienu žaidėjų taip pat, nesvarbu ar jis būtų mano draugas, ar priešas.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:

Visų pirmiausiai ką ir kiekvienas pildantysis, ar turintis šias pareigas norėtų atlikti tai saugoti, padėti ir spręsti serveryje, serverio problemas, klausimas, padėti jam laikytis, išlaikyti stovį, padėti savininkui susitvarkyti su kitais serverio žaidėjais, jiems padėti, pagelbėti, atsakyti į jų užduodamus klausimus. Svarbiausias punktas mano manymu, kodėl noriu į šį postą, tai jog sutariu su ne vienu serverio žaidėju, esu išsprendęs keletą konfliktų kilusių tarp dviejų ar daugiau asmenų, išaiškinęs sprendimo variantus, bei apskritai padėjęs bėdoje.

Esu komunikabilus, kas manau yra tikrai gan gerai šios pozicijos pliusams, tačiau nesu vien tik komunikabilus, esu ypatingas savais bruožais, gebėjimais. Esu gan nuoširdus, tikrai pastebintis žaidėją, ar asmenį, kuriam reikia šalutinės pagalbos, kuris uždavinėja klausimus, ar yra nesenai prisiregistravęs serveryje. Esu atsakingas, kas manau taipogi eina į pliusą kadangi "ChatMod" pareigos yra gan svarbios, reikalauja atsakomybės, komunikabilumo, kantrybės ir suvokimo, ką atlieka šios pareigos, be ndras suvokimas kokia atsakomybė krenta ne tik ant tavęs, tačiau ir ant tavo sugebėjimų.

Taipogi noriu, bei pildau į šį postą faktiškai ir dėl kitos priežasties, t.y. noriu pritapti prie kitų asmenų, administratorių, chat moderatorių, padėti žaidėjams bendroje sąvokoje, noriu būti dalelė bendruomenės, dėl kurios serveris gali jaustis saugiai, žaisti laisvjoje erdvėje, ir nemanyti, jog kiekvienas blogas žingsnis prives prie "Holokausto" laikų, jog jo "Neištrems", niekas nepasodins lyg mokykloje ant kėdės, uždės ilga kūgio formos popierinę kepurę ir atsuks kampą jo stebėjimui nuo 1 iki 2 valandų laikotarpio.

Dėl savo komunikabilumo padėties, pliusų sugebu aiškiai, bei ramiai ir efektyviai išspręsti kilusius konfliktus, nesutarimus tarp žaidėjų ar su administracija ir aukščiausiaja valdžia. Kiekvienam iškilusiam žaidėjo klausimui aš pasižadu ir viliuosi padėti, nepalikti bėdoje, ar iškilusiame klausime, pasižadu laikyti savo aktyvumą pastovų, aktyvų, efektyvų ir patikimą, bei patenkinamą. Kas yra dar viena nauda, bei pasiekimas, mano atveju, tai, jog šiose, bei panašiose pareigosiu esu stovėjęs ne pirmą ar antrą kartą, kas man leidžia turėti žymiai daugiau patirties, suvokimo apie šias pareigas, jų atsakomybę, patvarumą, reikalavimus, bei privalumus. 

Nelaikau savęs geresniu už kitus, aktyvesniu, komunikabilesniu, ar kitais atvejais nuostabesniu, tačiau turiu pripažinti, kiekvienas męs, kiekvienas žmogus esame ypatingi savais bruožais, sugebėjimais ir vertybėmis. Esu gan aktyvus, kas tikrai yra gerai, esu komunikabilus, greitai sprendžiantis iškilusias problemas, konfliktus, nesutarimus ir kita. Esu susidūręs ne su viena, ir ne su dvejomis situacijomis, kuomet yra šmeižiama už akių, ne tik ant serverio žaidėjų, tačiau ir jo administratorių. Esu kūrybingas, bei sportiškas vaikinas, tad mano fantazijose ribų nėra. 

Taipogi nesu "tipinis" serverio pareigūnas, kuris stebi, bei fiksuoja VISAS klaidas, yra smulkmenų, didelių klaidų. Tačiau į klaidas, nusižengimus ir pažeidimus atsižvelgiu tinkamai, ir tinkama linkme, paskiriu atitinkamą serverio bausmę, jeigu jos nėra, sugalvoju savaip.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Užtildysiu 10 minučių bei pasidarysiu įrodymus.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Užtildysiu 10 minučių bei pasidarysiu įrodymus.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėsiu, jeigu nereaguos užtildysiu 15~min. Užtildęs pasidarysiu įrodymus.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Žaidėją užtildysiu 30 - 60min, priklausomai nuo rimtumo. Užtildęs pasidarysiu įrodymus.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Paklausinėsiu ar teisingai išsiuntė žinutę, ar nuskaitė pinigus ir panašiai. Jeigu padėti nepavyks nukreipsiu į serverio savininką.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nes žaidėjas gali pasiskūsti forume, jeigu CM neturės įrodymų bus taip jog žaidėjas gavo mute už nieką.

Redaguota 5K1N

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu tobula anketa negaliu...(P.S. pareigosiu :Ddd)

 

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Prisijungę   0 Narių , 0 Slaptas, 1 Svečias (Pilnas sąrašas)

    There are no registered users currently online

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...