Jump to content
Egzistuoju

Gavau bana

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime:Byxm

Administratoriaus nick:Qudo nežinau nebepamenu

Kuo nusikalto?:Sako redagavimas failu nors neišjungiau mc ir ištriniau magišku budu failus neišjunges mc bypassinau ta alerta kad pirma išjunkta mc be irdm be jokio vidoso kaltino mane kad aš xrayinu nors turiu du acc nes ant kito nebuvo skin o ant kito pasidariau skina. Nusiunčiau jam visus irdms ka jis praše jam netiko kad redeguota bv norssss atsiuntčiau failus kas jame yra,ir da sake tas adminas kuris užbanino pažies ar buvau atsijunges audit logus sakau ok žek nieko nerasi nebuvau atsijunges ir iškarta pakeite tema. Ir klausimas Savininkui ar reikia adminams video kad hackinu ar nea. Nes dauguma serveriose jei banina tai turi tureti adminai video kad tikrai hackinu.

Įrodymai (būtina foto/video):https://imgur.com/a/ZxZK46z visos fotkes yra čia 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jūsų įkelti įrodymai negali būti modifikuoti (apkarpyti, jei tai yra video greitintas ar lėtintas), kitaip tai nesiskaitys kaip įrodymas.

Taip pat, matosi, jog bandyta kažką nuslėpti patikra prasidėjo 14:27 o failai redaguoti 14:30. Taip pat įtariamasis bando apeiti prašymą ir siunčia ne pilnus SS.

 

  • Like 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...