Jump to content

Recommended Posts

Anketa:
 

1. Jūsų nick žaidime:Vierhlt


2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:420xp


3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16


4 .Trumpai papasakokite apie save?Mano vardas Edvinas, man patinka sportas, per savaitę po 3 kartus sportuoju, einu i krepšinį laisvalaikiais, ir žaidžiu žaidimus per Kompiuterį ypač "Minecraft"


5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:
Situacijos:Nes noriu padėti administracijai, esu aktyvus.

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:duodu įspėjimą ir jeigu surinks 3 įspėjimus dedu mute už nepagarbuma kitam žaidėjui.


2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Įspėju tą žmogų už keiksmažodžius, jeigu surenka 3 įspėjimus dedu mute.


3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:Įspėju už flood.


4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:be įspėjimų dedu mute 60minuciu už nepagarba administracijai.


5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Pranešiu savininkui, kad pvz; Petriukas negauna paslaugą jis jau laukia 3 valandas, tada parašau žaidėjui, kad uždės po laiko.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:Nes žaidėjas galį užpildyti anketa už free mute, ir jeigu Chat Moderatorius neturės įrodymus, jis bus išmestas.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...