Jump to content
_Creepy_HD_

Free Ban

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: _Creepy_HD_

Administratoriaus nick: Nerašo koks nick'as dėjo baną

Kuo nusikalto?:Nerašo nuo ko gavau ban, kadangi aš tik dabar grįžau iš darbo ir manęs nebuvo namie tiesiog palikau acc kad Sugar Cane farm veiktu. Niekas į dc manęs dabar nekvietė nes to net mačiau taip kad nežinau už ką gavau baną :D.

Įrodymai (būtina foto/video): https://imgur.com/a/7Ht6e4F

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Buvo cheat patikra tau. Į draugus pasikvietei, bet nei au nei miau. Praignoruotas likau tuos 20 minučių. Priežastis parašyta.

T9KFvkV.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
13 minutes prieš, Wack parasė:

Buvo cheat patikra tau. Į draugus pasikvietei, bet nei au nei miau. Praignoruotas likau tuos 20 minučių. Priežastis parašyta.

T9KFvkV.png

Proto bokšte čia ne mano dc :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Baryga#2207 mano dc
Tuoj aš tau įmesiu viska kad net invite nepadarei ir pisi man čia prota

Redaguota _Creepy_HD_

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Įtariamas dėl cheatų naudojimo. Jei žmogus dirba tai tegu dirba, o ne mc palieka savo acc. Žaidėjas buvo žaidime ir tik suradus jį serveryje pradėjome patikrą.

156729227_1060839807744003_4600660797771598991_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=KBUtV1o1IZQAX84ICGd&_nc_ht=scontent.fplq1-1.fna&oh=9745ce5f9e5ab424a67b884d42b59fa7&oe=60660C6A

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nori pasakyt, jog čia ne tavo discord'as? Kuris pasikvietė tuo metu kai tau patikra buvo ir iki db neatrašė?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 minute prieš, Wack parasė:

Nori pasakyt, jog čia ne tavo discord'as? Kuris pasikvietė tuo metu kai tau patikra buvo ir iki db neatrašė?

Bazaras ne mano taigi aiškinu pasižėk tu ką tada baninai per dc :DDDD Baryga#2207, apie ką tu čia šneki aš iš darbo grįžau tik 16:50. Kaip aš tau pridėsiu žmogau tu 😄 net drauguose neturiu tavęs

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prašau žmogau ką tu čia man rašai nesamones kad ten aš 🙂 dabar va tikrai pridėjau tave, taip kad gali net nesakyt apie tai man išvis kad aš ten buvau, gali pats pasižiūrėti dabar savo DC ir pamatysi kad ten ne aš buvau.
https://imgur.com/a/DWXmF7e

Redaguota _Creepy_HD_

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...