Jump to content
Orestukas16

unban Orestukas16

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: Orestukas16

Administratoriaus nick: Nerašo.

Kuo nusikalto?: Užbanino mane už masini administracijos ižeidinėjima, išvadino verknsiu. Visi chatai yra dc ir galite pažiūrėti kur aš ižeidžiau o jei ižeidžiau tai turi būti mute. O dabar dar rašo "Masinis administratorių ižeidinėjimas. Nors reikalų turėjau tik su Kiyomiii_ tai tiek.

Įrodymai (būtina foto/video): https://www.part.lt/perziura/4da875bbeabbe8850b7605ab2ee14adc964.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Numirei pvp zonoje, negražinau tau item, apstūmei mane ir pareiškei nepasitenkinimą. Tuomet nuėjau afk valandai ir grįžus radau savo inventoriuje daiktus su įžeidinėjimais. Pats prisipažinai. 

orestukas1.pngorestukas3.pngorestukas2.pngorestukas4.pngaa.pngunknown.pngunknown.pngunknown.png

zer.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Turiu klausimėli dabar toki ar aš masiškai ižeidinėjau? Ar tik tave? Ir kokia teise turi mane vadinti verksniu? Tiesa sakant esu tikrai draugiškas ir niekam blogo nelinkiu bet čia nesuprantu ar aš tave i chata ižeidinėjau? Su sumečiau daigtus su užrašu ten tikrai durnai pasiielgiau. Bet nematau tokios priežasties, kad būtų mane užbaninti už masinius administracijos ižeidinėjimus. Nes visu pirma aš tau blokus sumečiau o ne kitiems ir visu antra dėl ko masiniai? Jei niekur nerašiau daugiau jokiu necenzūriniu ir ižeidžiančiu žinučių.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
12 minutes prieš, Orestukas16 parasė:

Turiu klausimėli dabar toki ar aš masiškai ižeidinėjau? Ar tik tave? Ir kokia teise turi mane vadinti verksniu? Tiesa sakant esu tikrai draugiškas ir niekam blogo nelinkiu bet čia nesuprantu ar aš tave i chata ižeidinėjau? Su sumečiau daigtus su užrašu ten tikrai durnai pasiielgiau. Bet nematau tokios priežasties, kad būtų mane užbaninti už masinius administracijos ižeidinėjimus. Nes visu pirma aš tau blokus sumečiau o ne kitiems ir visu antra dėl ko masiniai? Jei niekur nerašiau daugiau jokiu necenzūriniu ir ižeidžiančiu žinučių.

Ban priežastis buvo masiniai administracijos įžeidinėjimai, o aš ir esu administracija. Gavai ban, nes masyviai įžeidinėjai mane. Kodėl masiniai? Nes visuosse chestuose buvo primėtyta daiktų su įžeidinėjimais + man į inventorių. 4-5 stack įžeidžiančių daiktų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tau į inventorių? kelis stackus? Ir dar klausimėlis kodėl tu turi tokias teises ižeidinėti mane? ir vadinti verksniu. Aš nubaustas kaip blogietis o tu kaip pati geriausia serverio žaidėja. Čia yra nelygybė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
3 minutes prieš, Orestukas16 parasė:

Tau į inventorių? kelis stackus? Ir dar klausimėlis kodėl tu turi tokias teises ižeidinėti mane? ir vadinti verksniu. Aš nubaustas kaip blogietis o tu kaip pati geriausia serverio žaidėja. Čia yra nelygybė.

Aš tavęs neįžeidinėjau. Ir jokiu verksniu nevadinau, parašymas jog verkei nereiškia kad esi verksnys. Kaip ir sakiau, verksniu nevadinau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Neimetai screenshoto kur rašei nusivalyk ašaras verksny man atrodo bet yra dar viena fraze kuri mane labai žeidžia "Poto žliumbė kad item gražinčiau" Nebuvo kaip gražiau pasakyti? Aš su tavim norėjau tartis ir siuliau pinigus už daigtus. O tu verksniu išvadinai. Tiesa sakant iš didelio pykčio, kad net nebeatrašinėjai veliau o man itemai buvo svarbūs. Imečiau tuos blockus ir dabar gailiuosi savo poelgiu. 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
54 minutes prieš, Orestukas16 parasė:

Neimetai screenshoto kur rašei nusivalyk ašaras verksny man atrodo bet yra dar viena fraze kuri mane labai žeidžia "Poto žliumbė kad item gražinčiau" Nebuvo kaip gražiau pasakyti? Aš su tavim norėjau tartis ir siuliau pinigus už daigtus. O tu verksniu išvadinai. Tiesa sakant iš didelio pykčio, kad net nebeatrašinėjai veliau o man itemai buvo svarbūs. Imečiau tuos blockus ir dabar gailiuosi savo poelgiu. 🙂

Tai gal būtų galima gauti unbana? Kas nepadaro klaidų?😊😅

  • Haha 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...