Jump to content
Egzistuoju

Byxm I CM

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Byxm
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 591xp
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Kornelijus, esu iš Šiauliu. Esu draugiškas, mėgstantis bendrauti, konkretus. Daug keliauju, bet tai neturi turėti įtakos chat moderatorių darbui. Laisvu laiku, būnu su draugais, praleidžiu laiką gamtoje ar žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Bendraudamas su kitais, žaidimuose, išmokau būti raštingu ir veikti vieningai, komandiškai.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Noriu tapti chat moderatorių , nes noriu papildomos veiklos laisvu metu. Vasarą, laisvo laiko turėsiu ypač daug, todėl sutelkęs visas jėgas ir norą, norėčiau prisidėti prie šio serverio gerovės ir kūrimo.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Pirmiausia tai duosiu po ispėjima iki triju ispėjimu mute iki 60min,priklauso realiai kokie keiskmai ar tas žmogus 

isižeidžia
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Ispejimas iki triju ispėjimu mute iki 60minučiu
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Už floodinima dečiau mute 10min
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Pasidaryčiau įrodymus ir žaidėją be įspėjimo užtildyčiau 60-iai minučių su priežastimi ,,Chat Mod Negerbimas“ arba ,,Admintracijos Negerbimas “
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Liepčiau kreiptis i Savininka(tomasita) arba tam skirtus žmones kurie valdo ir privelgijas ir padeda su pirkimu paslaugom.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: 
Visados būtina turėt įrodymus jog forume besiskundžiat parodytum ka jis padarė ir koki nusisženguma padarė.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...