Jump to content
_Dark_

unban B100

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime:  B100

Administratoriaus nick: Užbaninusio administratoriaus nick nerašo.

Kuo nusikalto?: Atsiijungimas patikros metu 

Įrodymai (būtina foto/video):  Gavau disconecta parašius admin jog pasuktu ir padarytumeme bendra kompo patikra buvau ignoruotas, o sulaukus atsakymo  pasakė jog atsijungimas = ban kadangi kompiuterio patikros nepadarė galiu teigti jog free ban. norėčiau pamatyti video kur naudoju cheatus .

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pradėkime nuo to, jog žaidėjas B100 turi alt _Dark_, kuris gavo ban už hackų naudojimą ir apkaltino dėl šito savo brolį (net neaiškus ar jis tikrai turi tokį, na bet nesvarbu). Įtarimus sukėlė šio žaidėjo labai greit surandami spawneriai ir vis prašinėjimas juos iškirsti, pabrėžiu, jog jo alt _Dark_ prieš gaunant ban už automob turėjo didelę karvių automatinę fermą (įdomu iš kur pas žaidėją kuris yra naujokas yra tiek spawnerių?). 
Toliau, patikros metu žaidėjas B100 nebuvo ignoruojamas, prašiau siųsti nuotraukas ir sakiau, kad pokalbio nereikia. Jis teigė, jog jam stringa intikas, o man patikrinus tai per TAB rodė gražiausius žalius 22 skaičiukus. Na 22 tikriausiai tikrai labai prastas ping, visgi ne 1. Na ir aišku, jis patikros metu dar net nieko neatsiuntęs atsijungė, o kaip visi normalūs žmonės žino... Atsijungi - BAN.

image.thumb.png.f1df7aed69a10976f075806ec6de14c1.png

2021-05-25_14.39.10.png

2021-05-25_14.41.53.png

2021-05-25_14.46.47.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

come on prižiurėtojas kasinėjosi kartu su manimi, viska mate, o šitas spawneris buvo kasamas pagal garsą

tad nematau prasmes už ka skiriamas  ban, tuo labiau, kaip prižiūrėtojas keitė ir kasė man spawnerius be to jis pats man pora jų davė kuruos rado.

Kasinėjomes su juo gal kokia valanda jai nedaugiau, o mine shaft toje vietoje  buvo labai didelis, tad nematau reikalo duoti bana acc. pirma normale patikra padaryk, ir norėčiau pamatyti video kur aš naudojau x ray šiam kartui tiek. o dėl ano acc  nori tikėk nori ne bet tai tiesa. tad manau visupirma normale patikra reikia padaryti :)

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

beto tame shaf buvo  vienas prie kito 2 arba 3 spawneriai gali patvirtinti net taspats prižiuretojas ar cm nebepamenu kuris keitė ir kasė man visus  kurie buvo priepat vienas kito.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Dabar, Kiyomi_ parasė:

Pradėkime nuo to, jog žaidėjas B100 turi alt _Dark_, kuris gavo ban už hackų naudojimą ir apkaltino dėl šito savo brolį (net neaiškus ar jis tikrai turi tokį, na bet nesvarbu). Įtarimus sukėlė šio žaidėjo labai greit surandami spawneriai ir vis prašinėjimas juos iškirsti, pabrėžiu, jog jo alt _Dark_ prieš gaunant ban už automob turėjo didelę karvių automatinę fermą (įdomu iš kur pas žaidėją kuris yra naujokas yra tiek spawnerių?). 
Toliau, patikros metu žaidėjas B100 nebuvo ignoruojamas, prašiau siųsti nuotraukas ir sakiau, kad pokalbio nereikia. Jis teigė, jog jam stringa intikas, o man patikrinus tai per TAB rodė gražiausius žalius 22 skaičiukus. Na 22 tikriausiai tikrai labai prastas ping, visgi ne 1. Na ir aišku, jis patikros metu dar net nieko neatsiuntęs atsijungė, o kaip visi normalūs žmonės žino... Atsijungi - BAN.

image.thumb.png.f1df7aed69a10976f075806ec6de14c1.png

2021-05-25_14.39.10.png

2021-05-25_14.41.53.png

2021-05-25_14.46.47.png

tai ar gali ikelti video kur as su x ray  kasinejau juos ?

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na tai viskas aišku, visi kalti tik ne tu. Vienintėlis prižiūrėtojas serveryje ir tai buvo offline tai nežinau su kuo tu čia mininais, gal su savo įsivaizduojamu geriausiu draugu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Dabar, Kiyomi_ parasė:

nu nepradekime dabar, chat moderatorius buvo toi parasysiu nicka :)

 nereikia manes uz durneliu laikyti

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
Dabar, Kiyomi_ parasė:

Na tai viskas aišku, visi kalti tik ne tu. Vienintėlis prižiūrėtojas serveryje ir tai buvo offline tai nežinau su kuo tu čia mininais, gal su savo įsivaizduojamu geriausiu draugu.

chat moderatoriaus nikas  LilChiko :)

 

Redaguota _Dark_
gramma

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Įdedu ss kaip įtartinai kasinėjies. Btw ChatMod LilChiko sakė, jog sukeli įtarimų ir tave reikia stebėti, nes per daug greitai randi spawnerius. Gali išsikalinėti kiek nori, tema baigta

image.thumb.png.fdf9996357dc7f85c1f4483f5becb26e.pngimage.thumb.png.eba33ae1aad57778d54fe2ebf1ac6080.pngimage.thumb.png.b5f065e6d9bbb37ebb4b9eb828d7e835.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

che itartinas mininimas ? dabar parodyk kur tu spwneri matai nuotraukose iskyus ta zombie kuri kasiau pagal garsa ? 😄

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Dabar, Kiyomi_ parasė:

Įdedu ss kaip įtartinai kasinėjies. Btw ChatMod LilChiko sakė, jog sukeli įtarimų ir tave reikia stebėti, nes per daug greitai randi spawnerius. Gali išsikalinėti kiek nori, tema baigta

image.thumb.png.fdf9996357dc7f85c1f4483f5becb26e.pngimage.thumb.png.eba33ae1aad57778d54fe2ebf1ac6080.pngimage.thumb.png.b5f065e6d9bbb37ebb4b9eb828d7e835.png

netgi nuotraukose matau kur praleidau spawneri kurio neiskasiau 😄

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
Dabar, Kiyomi_ parasė:

Na tai viskas aišku, visi kalti tik ne tu. Vienintėlis prižiūrėtojas serveryje ir tai buvo offline tai nežinau su kuo tu čia mininais, gal su savo įsivaizduojamu geriausiu draugu.

bet čia gera skėlei, aceit nežinai apie ką šneku apie kokį žmogų o dabar taip bam jau jis aceit tau sakė jog greit randu ar kažkas panašaus tai kaip čia šitą suprasti ?

tai taip išeina bandai maudyti mane 😄 sakai jog kasinėjuos su isivaizduojamu draugeliu, o dabar jau sakai kad ištikro kasinėjosi su manimi ? 

Redaguota _Dark_
papildymas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Dabar, _Dark_ parasė:

netgi nuotraukose matau kur praleidau spawneri kurio neiskasiau 😄

 

ir šiaip nežinau kaip tu bet as garsais žaidimo naudojuosi ir net fotkei matosi kad buvo vandens kuris teką kuris turi savo garsą, jai vanduo teka reiškais yra cave ? ar aš klystu ? Tad nežinau apie ką mes šnekame :) mielas administratoriau ar kaip jus vadinti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

be to pridurti norėjau , abejoju ar žmogus naudojantis x ray kastu viska ką mato kaip golda, irona, redstone, lapis, coala 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 Valandą, Kiyomi_ parasė:

Įdedu ss kaip įtartinai kasinėjies. Btw ChatMod LilChiko sakė, jog sukeli įtarimų ir tave reikia stebėti, nes per daug greitai randi spawnerius. Gali išsikalinėti kiek nori, tema baigta

image.thumb.png.fdf9996357dc7f85c1f4483f5becb26e.pngimage.thumb.png.eba33ae1aad57778d54fe2ebf1ac6080.pngimage.thumb.png.b5f065e6d9bbb37ebb4b9eb828d7e835.png

Patvirtinu Kiyomiii_ žodžius. Prašiau, kad pastebėtų B100, nes aš nespėju normaliai pasikasinėti, o jis jau atsiduria prie spawner'ių, tiesiog juos labai lengvai ir greitai rasdavo. Neturiu screenshot'o, bet viskas prasidėjo nuo to, jog jis kasė tunelį iki manęs ir rado spawnerį kurio aš net nepastebėjau, todėl pradėjau įtarinėti. 

2021-05-25_16.40.18.png

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Dabar, LilChiko parasė:

Patvirtinu Kiyomiii_ žodžius. Prašiau, kad pastebėtų B100, nes aš nespėju normaliai pasikasinėti, o jis jau atsiduria prie spawner'ių, tiesiog juos labai lengvai ir greitai rasdavo. Neturiu screenshot'o, bet viskas prasidėjo nuo to, jog jis kasė tunelį iki manęs ir rado spawnerį kurio aš net nepastebėjau, todėl pradėjau įtarinėti. 

2021-05-25_16.40.18.png

ką aš galiu bepridurti, teisybes nerasi sakiau darom patikra kompiuterio daryti atsisakė, parašiau kad sahtose kasinėjausi ne vienas o su cm išikalinėjo apie isivaizduojamus draugus ir t.t , dabar bando kažka išsidirbinėti tai numeskit man ta video kur aš tuneli kasu tiesei į spawneri  kažka panasaus nu neitiketina :D patys gerai žinot kad lakstydami po mine shaft galima labai lengai rasti spawnerius tuo labiau kai toks milžiniskas mine shaftas, prisikasiau prie cm dėlto jog norėjau kastis kartu , tačiau jis vis nuo manęs bėgdavo, galiausiai nusprendžiau lakstyti vienas.  

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 minute prieš, _Dark_ parasė:

ką aš galiu bepridurti, teisybes nerasi sakiau darom patikra kompiuterio daryti atsisakė, parašiau kad sahtose kasinėjausi ne vienas o su cm išikalinėjo apie isivaizduojamus draugus ir t.t , dabar bando kažka išsidirbinėti tai numeskit man ta video kur aš tuneli kasu tiesei į spawneri  kažka panasaus nu neitiketina 😄 patys gerai žinot kad lakstydami po mine shaft galima labai lengai rasti spawnerius tuo labiau kai toks milžiniskas mine shaftas, prisikasiau prie cm dėlto jog norėjau kastis kartu , tačiau jis vis nuo manęs bėgdavo, galiausiai nusprendžiau lakstyti vienas.  

Aš aiškiai parašiau, jog screenshot'o neturiu kaip tu kaseisi tunelį iki manęs ir radai spawnerį. O vienaip ar kitaip, buvai užbanintas, nes išėjai iš serverio patikros metu. Mes kalti dėl to? Žinoma, kaip ir visada. Aiškini, kad darytų tau patikrą, kai jau turim teisę tave banint? Nu čia dabar..

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ir sakau kas keisčiausia jog tie visi tuneliai ne į spawnerius veda tai apie ką mes šnekame ? nuo kada nėra galima kastis tuneli iki žmogaus, arba tiesiog kasti bet kur praėjimą? Čia sėkmės reikalas kur tu pataikysi vat šito labiausiai nesuprantu 😄

tai dar karteli prašau įkelk video kur aš mininu tiesei i spawnerius, tada užskaitysiu jog ban sažiningas, o del dsc man dažnai disconectina kiap daug žmoniu susijungia, gyvenu soduose kur blogas ryšys nes aplinkui pilna žaibolaidžių meginome išspresti šią problemą su 2 modemais, tačiau kaip susilpsta vienas modemas  automatiškai jungiasi prie kito, todėl dažnai gaunu disconectą >.< beto 22 pingo čia nėra įpatingai daug >.< 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 minute prieš, _Dark_ parasė:

ir sakau kas keisčiausia jog tie visi tuneliai ne į spawnerius veda tai apie ką mes šnekame ? nuo kada nėra galima kastis tuneli iki žmogaus, arba tiesiog kasti bet kur praėjimą? Čia sėkmės reikalas kur tu pataikysi vat šito labiausiai nesuprantu 😄

tai dar karteli prašau įkelk video kur aš mininu tiesei i spawnerius, tada užskaitysiu jog ban sažiningas, o del dsc man dažnai disconectina kiap daug žmoniu susijungia, gyvenu soduose kur blogas ryšys nes aplinkui pilna žaibolaidžių meginome išspresti šią problemą su 2 modemais, tačiau kaip susilpsta vienas modemas  automatiškai jungiasi prie kito, todėl dažnai gaunu disconectą >.< beto 22 pingo čia nėra įpatingai daug >.< 

Žinoma, visą valandą kastis normaliai galėjai, bet jau patikrai tave atjungė. :DDD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Dabar, LilChiko parasė:

Žinoma, visą valandą kastis normaliai galėjai, bet jau patikrai tave atjungė. :DDD

prieš patikra buvau disconectines kartą :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
23 minutes prieš, _Dark_ parasė:

prieš patikra buvau disconectines kartą :)

Gerai, tu įrodyk, kad tave disconectino:)

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Atsijungiant patikros metu jau yra įtariama cheat naudojimu, todėl tokie žaidėjai blokuojami nes prisijungus antrą kartą patikra nebegalioja.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...