Jump to content

Neskaitytas turinys

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Earlier
 3. Kiyomi_

  ✔️
 4. Sausainis

  1. Jūsų nick žaidime: Mint 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 440 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 23 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Bendraujantis, aktyvus, padedantis. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu prisidėti prie tvarkos palaikymo, jog nebūtų tiek daug toksiškos bendruomenės serveryje. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Ispėčiau žodiškai, jai kartotūsi, mutinčiau nuo 10 iki 30 min priklausomai nuo ižeidimų rimties. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Įspėčiau kelis kartus poto mute 10 min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėčiau žodiškai, jai kartotusi tada mute 10min, jai toliau 30 min. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Mute iki 60 min už administracijos negerbimą. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Informiuočiau už tai atsakingus žmonęs, kiek galima padėčiau pats. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Visada reikia rinkti įrodymus kad įrodyčiau, jog tildomi žmonės buvo bausti ne už nieką.
 5. tomasitas

  ✘ Tema rakinama.
 6. tomasitas

  ✘ Nenubaustas. Žaidėjas nebus nubaustas nes nėra pakankamai įrodymų.
 7. tomasitas

  ✘ Papeikimas atmestas.
 8. tomasitas

  Ant kitų paskyrų irgi naudoji cheatus 💩
 9. tomasitas

  ✔ Įgyvendinta! Šis pasiūlymas priimtas.
 10. tomasitas

  Apsispręskit nors kartą.
 11. vipas

  Jūsų nick žaidime: vipas Jūsų idėja: ijungti mcmmo Kuo ši idėja naudinga?: atsiranda zaidimo idomesnis etapas, kai ne viskas priklauso nuo tavo zaidimu skillo, visada budavo idomiau pasikelti leveli su kuriuo turetum pranasuma pries kitus butent tuo sitas servas ir pasižymėjo. Šiuo metu tai yra paprastas minecraft survival game kur nera išskirtiniu įvykiu nuo kitu server todel ir nera daug demesio. Taip pat klausinejau nemaza dali siuo metu zaidziančiu ir dauguma pateige jig noretu mcmmo.
 12. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Biyun - SuperVIP Popa - SuperVIP Ritulka - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 13. xCoco

  Geriau nesugalvoji nei kopijuoti? Rimtai? Ir dar kaip unbanas euras? Bomž laif žiūriu, apsiverkęs visas, prigautas cheatas atmazinasi. Jergutėliaus, gal tau sumest euruką? Gal drabužių dar nupirkt?
 14. themanof

  ble atrodo tu demesio tevu negauni 😄
 15. xCoco

  Nežinau, tu giminingas su jais, ne aš. Wpš ko čia rašinėji, tema išnagrinėta, unban negausi. Blemba kas per latras esi, plbmj iš tėvų dėmesio negauni.
 16. themanof

  monkey mad?
 17. xCoco

  Mldc, bet tavo mordos niekam čia nereik matyti. Nesidaryk gėdos.
 18. themanof

  🤡
 19. xCoco

  Čytus išsitrink bei išsimesk savę į konteinerį, čia neteršes man forumo.
 20. themanof

  Juokinga
 21. xCoco

  Išnagrinėjus temą, lengvai matosi jog xray naudoji ir prisikabinėji prie Administratorės dėl bano nuoskaudos. Unban neduodamas, temą rakinti
 22. tomasitas

  Susisiekite Discorde arba į AŽ jei vis dar nepavyksta prisijungti.
 23. themanof

  Tiesiai sviesiai pasakysiu, dar tu ne tiek zaidi, kad suprastum kas xrayina. As asmeniskai kaip buves kito serverio savininkas atsizvelgdavau i tunelius. Xray tuneliai buna nuo virsaus i apacia be jokiu laiptuku. Taipogi jei tu sakai jei as taip kasinejaus, pateik tuneli kur grynai i apacia kasiausiu. Nes as lavos kiauriai nematau, laiptukus dariausiu. Kompas gal ir bulve jei 170 fps, bet filmavimo programa kaip administratore tikrai galetum isirasyti.
 24. Kiyomi_

  Man užteko tave kelias minutes pastebėti, tam kad suprasčiau jog apsižvalgai ir keliauji link deimantų. Du kartus tiesiai link jų nulėkei. O dėl video tai turėtum suprasti, kad nevisada yra galimybė juos filmuoti. Kai kasinėjies tai turi kažkokią sistemą, pvz lygiais, linijom ir panašiai, o pas tave aukštyn žemyn ir opa deimantai.
 25. themanof

  Nenoriu floodinti, bet neina redaguoti pranesimo. Atkreipk demesi kaip visose foto ta pati vieta, kitu sonu nufotkinta. Laikas irgi tas pats, minutes skirtumas. Kitam kartui siulyciau vaizdo irasa darytis, nu nes paciai tipo nejuokinga?
 26. themanof

  Btw del fastmine, tai as nezinau mouse 2 paspaudziu ir jis greit pradeda trumpam kasti. Itariu del mcmmo
 27. themanof

  :DD laukiu unban.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...