Jump to content

tomas

Members
 • Turinio skaičius

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral
 1. neleidzia prisijunkt raso neteisingas slaptazodis bet rasau teisinga ir vistiek rodo bandyta prisijunkt nzn kiek kartu kaip pakeist slaptazodi ar kazka padaryt???
 2. tomas

  1. Jūsų nick žaidime? tomas_tomce 2. Rezidencijos pavadinimas: tomas_tomce 3. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): noreciau shullker boxu 3 elytros su mending ferverku nors 1 stack ir pinigu 10k 4. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: tajp
 3. Pranešti pranešimą Parašė December 5, 2019 Būsite atsakingas (–a) už: Pagalbą žaidėjams (helpop ir t.t.) Žaidėjų laikymąsi projekto taisyklių (/uztildymoinfo ir t.t.) Reikalavimai: BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE! Privalote laikytis visų projekto taisyklių ir Chat Moderatorių taisyklių! Serveryje privaloma turėti bent 300xp Anketa: 1. Jūsų nick žaidime: tomas_tomce 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 561 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 13 4 .Trumpai papasakokite apie save?:esu draugiskas megstu bendrauti sportuoju truputi drasus esu alfa patinas 🙂 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: noreciau tapti todel nes nepatinka nagli labai ir sjp neesu dar kuves kazkur tokiu pareigu turejas noreciau iroditi kad esu vertas sios pareigos Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: trys ispejimai mutinsiu 15 min 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: parasysiu kad baiktu jei neklausys mutinsiu 15 min 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: pasakysiu kad nespamintu jei neklausys 10 min mutinsiu 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:
×
×
 • Create New...