Jump to content

M3skis420

Members
 • Turinio skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie M3skis420

 • Gimtadienis 2004.12.16

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. M3skis420

  Ko nemutini? jo kaip jau daugiau nei 3 kart pavartojo negražius žodžius o mane mutinai? :) https://imgur.com/a/jDPyehu
 2. M3skis420

  Tai aš žaidėjas paprastas o tu su privilegijom tai blaivykis 😄
 3. M3skis420

  Tu visus vaikais išvadinai tai ką tu stumi ką čia savo užpakalį bandai ištempti?
 4. M3skis420

  Jūsų nick žaidime: M3skis420 Pažeidėjo nick: @Kiyomi_ Kuo nusikalto?: Visu pirma su ja nesutariau seniau ji Klause kur gyvenu ir kad po karantino atvažiuos ir bus blogai man, o šiandien prisijungus visus išvadino vaikais ir sakė kad šitam serverį lošia tik vaikai nors ji pati jau pilnamete ir lošia serverį, manau aš kad tikrai buvo žaidėjų kurie įsižeidė ir nemanau kad jei toliau taip elgsis ji tikrai tada neturėtų turėti tokių privilegijų nes elgiasi tikrai ne normaliai ir ne draugiškai bendrauja su serverio žaidėjais. Įrodymai (būtina foto/video):Foto:)
 5. 1. Jūsų nick žaidime: M3skis420 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 471xp 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16. 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu Vakaris iš Alytaus, esu gan gero charakterio, dažniausia labai greitai susipažįstu su žmonėm, lankau boksą bet kaip karantinas nėra trefkių ir atiduodu daugiau dėmesio žaidimams, jūsų serverį esu tikrai aktyvus ir bendrauju su žmonėmis draugiškai. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Nes noriu padėti serverio komandai, nes kiek esu prisijunges dažnai moderatoriai naktim atsijunge būna arba ryte o dažnai ir dieną ir naktį prisijunges būnu ir nematau kaip negražiai bendrauja jaunimas per čhatą :D. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: iš pradžių pasidarysiu ss ir tada draugiškai duodamas 1 įsp parašysiu kad taip nerašyti ir jei toliau keiks pasidarysiu įrdms ir uždėsiu mute. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Kaip ir sakiau pirma įrd pasidarau ir tada perspėsiu 3 kartus jei toliau keiksis dėsiu mute. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Pasakysiu kad nespamintų. ir jeigu toliau spamins ir jam nepatiks kad pasakiau kad nespamintų uždėsiu mute ir viskas. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: iš pradžių paklausiu kodėl tu jį taip vadini jei kažką jis padare tai gali nueiti į forumą ir parašyti apie jį nusiskundimą ir jei dar kart pravardžiuosi gausi mute. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Paprašysiu kad palauktų dar biškutuką ir tada jei vistiek negaus susisieksiu su serverio savininku arba duosiu serverio savininko kontaktus. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nes jeigu gaus papeikimą iš to žaidėjo kurį užtilde tai kad turėtų kuo atsakyti ir negauti įsp kad už nieką užtilde asmenį.
 6. M3skis420

  Koks yra jūsų slapyvardis žaidime?M3skis420 Koks jūsų vardas? Vakaris Kiek jums metų? 16 Kokiame mieste gyvenate? Alytuj Kokie yra jūsų pomėgiai? Važinėti su mocu ir būti su draugais. Ar turite brolių ar sesių? jo ir brolį ir sese. Ar turite kokį nors augintinį? nop Koks yra jūsų zodiako ženklas:? Šaulys Mėgstamiausios muzikos/filmo žanrai: Angliškos pop, Komedijos. siaubo. Kokia sporto šaka jums labiausiai patinka? Boksas Kokius dar žaidimus žaidžiate be minecraft? CS:GO,LOL. Apibūdinkite savo charakterį: Draugiškas, neproblematiškas, bendraujantis. Ar turite žaidime autoritetą? Jei taip, tai kas jis? Kaip ir nea. Kokie yra jūsų tikslai gyvenime? Baigti 12 klasių, verslą įkurti normalų, ir gerai gyvent :D Nuo kada ir kiek laiko jau žaidžiate mūsų projekte? kokias 3 savaites. Kokie yra Jūsų tikslai žaidime? Pasiekti aukštumas, ir turėti gerą reputacija. Jūsų nuotrauka:
×
×
 • Create New...