Jump to content
Radvilas

Chat Moderatoriu atranka.

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Sunrad
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 254
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Man dabar yra 13 metų greitai bus 14.
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Radvilas. Gyvenu Klaipėdos raj. Puikiai galiu susišnekėti angliškai. Žaidžiu žaidima Minecraft jau labai senai, nuo devynerių metų. Greitai bus 14 metų. 
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu tapti Chat Mod, nes manau , kad Didmiesčio serveriui reikia antro Chat Mod. Serveris kiekviena diena lūžta nuo keiksmažodžiu. Noriu, kad serveri būtu tvarkos ir teisingumo. Taip pat esu labai atsakingas ir padarysiu viską ką galiu serveriui. Vykdau nurodymus ir esu patyres tokioje srityje. Kiyomi yra labai gera Chat Moderatorė. Noriu jai padėti taip pat kaip ir Didmiesčio serveriui.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duočiau žaidejui 3 įspejimus ant trečio įspejimo jį užmūtinčiau. Tai priklauso kokie keiksmažodžiai buvo rašomi pvz. noobas ar debilas.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Duočiau jam 3 įspejimus and trečio įspejimo turėčiau jį užmūtinti. Tai taip pat priklauso kokie tai keiksmažodžiai.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Duočiau 3 įspejimus tada ant 3 įspejimo jį užmūtinčiau už spam.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Šeip ižeidinėti žmones yra nebagarbu, bet ižeidinėti Administracijos narius yra itin nepagarbu. Tai iškarto duočiau Mute už administracijos narių ižeidinėjima. Tokie veiksmai serveryje nera toleruojami. 
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Prašyčiau žaidėjo palaukti kol susisiekčiau su žmogum kuris turi prieeiga prie paslaugų pvz. Tomasitu. Manau, kad žaidėjas gautu paslauga ir paeiškėtu ar jis tikrai ją pirko ar tik sukčiauja.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nes tai yra svarbu išsaugoti visus serverio archyvus ir turėti įrodimus. (P.s nelabai ką čia ir sugalvojau 😄 )

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...