Jump to content
N0D1

MrSonnet free mute

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: N0D1
Pažeidėjo nick: MrSonnet
Kuo nusikalto?: free mute
Įrodymai (būtina foto/vide
2020-11-03_22_31_05.thumb.png.9d47a93a428f10ed56816962ea3e70f9.pngo):

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ot ta savimila. pasakiau 1 zodi iskart mute. Ir biski nesuprantu kur yra izeidimas "sus" ir mrbaby

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na, papeikimo nenagrinėjau detaliai, bet pamačiau, kad mane išvertė iš kojų dėl juoko. Tai yra būtent MrSonnet (su forume slapyvardžiu Wack), toks neapdairumas, per kurį šis žaidėjas gali būti blokuojamas. Jo pateiktuose įrodymuose, kuriuose MrSonnet ginasi dėl false mute, yra matomi cheat'ų function'ai, kuriuose MrSonnet pašalino žaidėja iš savo cheat freind list'o. Tai manau, jog jeigu nenori būti blokuojamas administracijos geriau išsitrink tuos cheat kartu su savo įrodymais. Vienu ar kitu atveju gali būti blokuojamas.. :classic_wacko::classic_love:

  • Thanks 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
4 valandas prieš , Wack parasė:

žnm naudoju, ateik ir tu į cheat patikrintojų grupe

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
4 valandas prieš , LithuanianVodka parasė:

Na, papeikimo nenagrinėjau detaliai, bet pamačiau, kad mane išvertė iš kojų dėl juoko. Tai yra būtent MrSonnet (su forume slapyvardžiu Wack), toks neapdairumas, per kurį šis žaidėjas gali būti blokuojamas. Jo pateiktuose įrodymuose, kuriuose MrSonnet ginasi dėl false mute, yra matomi cheat'ų function'ai, kuriuose MrSonnet pašalino žaidėja iš savo cheat freind list'o. Tai manau, jog jeigu nenori būti blokuojamas administracijos geriau išsitrink tuos cheat kartu su savo įrodymais. Vienu ar kitu atveju gali būti blokuojamas.. :classic_wacko::classic_love:

jau nepirmas kartas lol bet adminai tuoliau nieko nedaro2020-10-07_23_16_30.thumb.png.101de2aff0595ec61f3a6d940fea5439.png.828920f381398409d04ff22feb50844f.png363669224_Screenshot(72).thumb.png.58d316d4874fbfafaea6eb45ac70432c.png.383d461c4f1185af168be78613f1d845.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Žnm jog nedaro nes realių įrodymų neturit, o photoshopint moku. Ką tu žinai gal aš pakeičiau pav į cheat jog tave triggerinčiau. Who knows, not gonna check me m8, cheers

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 minute prieš, Wack parasė:

Žnm jog nedaro nes realių įrodymų neturit, o photoshopint moku. Ką tu žinai gal aš pakeičiau pav į cheat jog tave triggerinčiau. Who knows, not gonna check me m8, cheers

cheers, nereikia taves tikrint nes yra pateikti visi irodymai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Okay ką aš naudojau? Ne rmt paro ką aš naudoju? Esp? Kill aura? Scaffoldwalk? Autobuild or whatever? Nes db nematyt tavo įrodymų esmės.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Dabar, Wack parasė:

Okay ką aš naudojau? Ne rmt paro ką aš naudoju? Esp? Kill aura? Scaffoldwalk? Autobuild or whatever? Nes db nematyt tavo įrodymų esmės.

yra parodyta kad tu naudoji cheat client ir nemanau kad ant tiek durnas esi kad cheatintum pries kitu akis

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
3 minutes prieš, Wack parasė:

NaUdOjI ČyTuS TiK nE pRiEš KiTuS

Matau faktų trūkumas pas tave

gerai gerai mr nuhackintas chatas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
18 minutes prieš, Wack parasė:

Okay ką aš naudojau? Ne rmt paro ką aš naudoju? Esp? Kill aura? Scaffoldwalk? Autobuild or whatever? Nes db nematyt tavo įrodymų esmės.

Taigi galima ban manau gaut ir taip, jeigu as pvz tureciau installed cheats mane patikrintu ir gauciau ban, o kai dar tu pats save pakisi jau kelinta karta tai nzn nzn

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
13 minutes prieš, N1TO parasė:

Taigi galima ban manau gaut ir taip, jeigu as pvz tureciau installed cheats mane patikrintu ir gauciau ban, o kai dar tu pats save pakisi jau kelinta karta tai nzn nzn

Nejaugi? Kiek atsimenu turėt nieks nedraudžia, naudot draudžiama. Eh kas būna kai taisyklių neskaite ir savo bandot rašyt

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
2 minutes prieš, Wack parasė:

Nejaugi? Kiek atsimenu turėt nieks nedraudžia, naudot draudžiama. Eh kas būna kai taisyklių neskaite ir savo bandot rašyt

03eda1c47965c570a0248f6345e7829c.png.210e943ae47899a72ab35765adf35662.png

tu 3 tasykle pazeidei

o kiyomi 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Draudžiama NAUDOTI 

PLATINTI

turbūt tu žodžių neskiri.

Čia buvo 1 chapter, o db chapter 2: 

Nustok kišt playerį į kitų reikalus. Duh

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
3 minutes prieš, Wack parasė:

Draudžiama NAUDOTI 

PLATINTI

turbūt tu žodžių neskiri.

Čia buvo 1 chapter, o db chapter 2: 

Nustok kišt playerį į kitų reikalus. Duh

ja yra butina "kisti" i situos reikalus

nes kai jiai buvau pasakes kad tu chetini ir tt ji tave bande apginti kad tu "necheatini"

Redaguota N0D1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Įrodymus pateikiau tau specialių poreikių berniuk discorde, visi kas buvo voice chate matė streamą, pradėjai prisipisinėt ir verkt:

OmG SoNeTo MiNiMaP NėRa.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Dabar, Wack parasė:

Įrodymus pateikiau tau specialių poreikių berniuk discorde, visi kas buvo voice chate matė streamą, pradėjai prisipisinėt ir verkt:

OmG SoNeTo MiNiMaP NėRa.

kas buvo streame niekas taves nemate nei girdejo soviai robokopa ir ramu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
13 minutes prieš, Wack parasė:

Nejaugi? Kiek atsimenu turėt nieks nedraudžia, naudot draudžiama. Eh kas būna kai taisyklių neskaite ir savo bandot rašyt

Bet yra SS kad tu naudoji... savo screenshot pasziurek.

 

ir tavo sitas argumentas:”

Žnm jog nedaro nes realių įrodymų neturit, o photoshopint moku. Ką tu žinai gal aš pakeičiau pav į cheat jog tave...” yra tiesiog saves pakasimas, nes tu rasai kad “editinai” photo, jeigu tu editinai foto vadinasi tavo tas ss yra fake tu ji kaip sakai “suphotoshopinai” 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
4 minutes prieš, N0D1 parasė:

kas buvo streame niekas taves nemate nei girdejo soviai robokopa ir ramu

Tavo čia argumentas kai 16m vaiko? Neta susitvarkyk jei negirdi normaliai žmonių, nes pats skambėjai taip pat + video yra, ĖĖĖĖĖĖĖėėėėėooooooo

Redaguota Wack

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
53 minutes prieš, Wack parasė:

Tavo čia argumentas kai 16m vaiko? Neta susitvarkyk jei negirdi normaliai žmonių, nes pats skambėjai taip pat + video yra, ĖĖĖĖĖĖĖėėėėėooooooo

gal gali tada numesi vidosa kaip as girdejausi ir tada as tau atsiusiu kaip tu robokopinai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
16 valandas prieš , N1TO parasė:

Bet yra SS kad tu naudoji... savo screenshot pasziurek.

 

ir tavo sitas argumentas:”

Žnm jog nedaro nes realių įrodymų neturit, o photoshopint moku. Ką tu žinai gal aš pakeičiau pav į cheat jog tave...” yra tiesiog saves pakasimas, nes tu rasai kad “editinai” photo, jeigu tu editinai foto vadinasi tavo tas ss yra fake tu ji kaip sakai “suphotoshopinai” 🙂 

soNEEEEEETaiiiiiii

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...