Jump to content
jackJAKE23ANOTHERACC

Chatmod atranka

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: jackJAKE23
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:Daugiau negu 1500xp
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:12
4 .Trumpai papasakokite apie save?:Ant serverio žaidžiu apie 2 metus, buvau bane už cheatus, bet daugiau taip nebedarau, ir nesiruošiu to daryti. Esu draugiškas su kitais žaidėjais.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Noriu kad serveryje, būtu kuo mažiau, žargonų, nepagarbos. Ko nemokėsiu paklausiu patyrusių žaidėjų.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Pirma dėčiau įspėjimus, 1/3, 2/3, 3/3, kai žaidėjas surenka 3/3. Mutinu žaidėją priklausomai nuo teksto.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Dedu įspėjimus 1/3, 2/3, 3/3,  kai žaidėjas surenka 3/3, gauna mute priklausomai nuo teksto.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėjimas/ mute 10-30min priklausomai kokiu tempu žaidėjas rašo į chatą.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Mute 60min už Administracijos negerbimą.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Susisieksiu su serverio Administracija, ir pasakysiu esančią klaidą.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Turiu rinkti įrodymus, jei žaidėjas parašytu į forumą apie neteisingą mute, pateikčiau kaip įrodymus, kad žaidėjas nėra teisus ir buvo teisingai užmutintas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gera anketa, man patinka. Bet  aktyvesnis būk serveryje. Aš manau, kad tu galėtum patekti :)

  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...