Jump to content
Zolyte

ChatMod

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: zolyte1
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Esu nesenai gan pradėjas žaisti tai šiuo metu yra 97 xp
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Man šiuo metu yra 14 bet greitai bus 15 jau
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Na tai aš esu eilinis paauglys sėdinti prie kompo ir ieškantis veiklos, kituose projeektose esu buve taip pat ir tebesu Prižiūrėtojas tai ChatMod daug kuom nesiskiria tik kad turi mažiau galinybių, na kitaip sakant palaikyti draugišką ir švarų chat.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Na kaip ir minėjau esu kituose projektose buves Prižiūrėtojas taip pat ir vieną kartą buvau chat mod. tai galvoju kodėl nepabandyti šitame serveryje.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Na tai pirmiausia aš jį perspėsiu, kad liautusi. Jeigu žaidėjas nesiliauja aš pasidarau įrodymus ir baudžiu žaidėją.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Na tai situacija panaši  aš jį perspėsiu jeigu jis neklausys mano įspėjimų aš pasidaręs įrodymus bausiu žaidėją.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Tai yra laikoma (spam). Ir už tai yra baudžiama bet aš pirmiau jį perspėsiu galbūt žaidėjas naujas ir neskaites taisyklių. Bet jeigu jis neklauso tai pasidaręs įrodymus baudžiu žaidėją atitinkama bausme.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Tai perspėsiu pirmiau nemutinsiu iškarto, bet jeigu jis toliau elgesi taip pat aš ji baudžiu pasidarės įrodymus
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Tai pasakysiu arba pats susisieksiu su aukštesnes pareigas einančiu kolega ir papasokosiu jam viską kas įvyko ir tada kas atsakingas už tą darbą  uždės tą paslaugą jeigu jis ją tikrai pirko.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Jeigu žaidėjas parašytu ppk(kitaip papeikimą), kad turėtum įrodymus, kad mutinai tikrai su priežastimi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...