Jump to content
Milka

kodėl morda žydiška??

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: Aldon_Hilter

Administratoriaus nick: Qudalo

Kuo nusikalto?: Yra chat moderatorius, bet vykdo priž. pareigas, nesugeba skaityti chat'o (Taip pat manau, jog rimtuose serveriuose neturėtu vykti tokių dalykų)

Įrodymai (būtina foto/video): Dėja, nesugalvojau nufilmuoti, kaip dredo žinutės buvo ignoruojamos, kadas jis bandė pranešti, jog jam neina pridėti qudalo į Discordą 1749476828_Screenshot(159).thumb.png.4d9c58917cd157fd927e9240fa27066d.png

Screenshot (158).png

Screenshot (161).png

Redaguota Milka
ne

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Qudalo vykdė cheat patikrą, nes būtent tuo metu aš to padaryti negalėjau, turėjau interneto trikdžių. Taip pat patikrą atlikinėjo MrKing dėl tos pačios priežasties.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Tu pukiai baninai cheaterius kada viskas įvyko

2. Iš oro, todėl, kad žmogus tau nepatinka, tu tiesiog negali daryti jam cheat patikros tuo labiau be jokios pagrindo. Rimtuose projektuose tai tiesiog nedaroma

3. Kai qudalo vykdė cheat patikra, jis praignoravo dredą

4. Kur tu mano poste matai nick'ą mrking

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 minute prieš, Milka parasė:

1. Tu pukiai baninai cheaterius kada viskas įvyko

2. Iš oro, todėl, kad žmogus tau nepatinka, tu tiesiog negali daryti jam cheat patikros tuo labiau be jokios pagrindo. Rimtuose projektuose tai tiesiog nedaroma

3. Kai qudalo vykdė cheat patikra, jis praignoravo dredą

4. Kur tu mano poste matai nick'ą mrking

Manau log galima patikrinti kiek kartų atsijunginėjau nuo serverio kol jūs abu juokėtės "HAHA CHEATŲ PATIKRA GAL EINAM Į VIBER?". Ar dar nežinia ką ten dar sakėt. Aš prijungdavau į servą ir paklausdavau ar parašė, neparašė? Ban.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
2 minutes prieš, Milka parasė:

2. Iš oro, todėl, kad žmogus tau nepatinka, tu tiesiog negali daryti jam cheat patikros tuo labiau be jokios pagrindo. Rimtuose projektuose tai tiesiog nedaroma

🤔

720040443_.thumb.png.c482a284a07daf6d6ad4888af3a0fdb1.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

jo bet ar tu nesupranti ką žmogus sako, koks skirtumas ar mes trolinom qudalo ir kinga, mes tai galime daryti kiek norime nes jie neturi suspiciono ar pagrindo daryti mums cheat patikra, jie dare mums cheat patikra nes mes jiem nepatikom, kiek as zinau cia yra chat mod abuse ir uz tokius dalykus zmones praranda privilegijas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Va va.. Ir vėl

1"HAHA CHEATŲ PATIKRA GAL EINAM Į VIBER?"

Ką tu bandai apgauti su tokiom nesąmonėm, eik ir dar kartą patikrink  kas iš tikro  buvo rašyta

2 Tai vistiek nesuteikia teisės Chat moderatoriam daryti cheat patikrą (nebent random  žaidėjai gali daryti cheat patikras ,tada jo)

3. Kaip tu su interneto problemomis mus užbaninai

Kur tu mano poste matai nick'ą mrking\

5  Kai qudalo vykdė cheat patikra, jis praignoravo dredą ir mane

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Dabar, Milka parasė:

Va va.. Ir vėl

1"HAHA CHEATŲ PATIKRA GAL EINAM Į VIBER?"

Ką tu bandai apgauti su tokiom nesąmonėm, eik ir dar kartą patikrink  kas iš tikro  buvo rašyta

2 Tai vistiek nesuteikia teisės Chat moderatoriam daryti cheat patikrą (nebent random  žaidėjai gali daryti cheat patikras ,tada jo)

3. Kaip tu su interneto problemomis mus užbaninai

Kur tu mano poste matai nick'ą mrking\

5  Kai qudalo vykdė cheat patikra, jis praignoravo dredą ir mane

 

mesk ss žodžiu, įrodymus kokius, čia betkas betką gali rašyt...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ai ir btw kingas mane pabanino iš mc didmiescio discord serverio nes aš jam nepatikau, get ur facts straight

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Wack tipo jei aš parašysiu, kad qudalo yra duhas, jis iš tikro yra duhas???

Ar kaip čia veikia nesuprantu

Arba jei parašysiu, aš turiu autoclicker tu mane tikrinsi :DDD?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 minute prieš, Wack parasė:

mesk ss žodžiu, įrodymus kokius, čia betkas betką gali rašyt...

Pats gali pasižiurėti,(Jei kažkaip radai mano žinutę)aš visko nescreenshotinu....

Ir tikrai žinau, kad galima pažiurėti per logs arba konsolę

  

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
2 minutes prieš, dredas parasė:

Ai ir btw kingas mane pabanino iš mc didmiescio discord serverio nes aš jam nepatikau, get ur facts straight

Ne tai žinai aš visoks ten „blet klausyk čia tu nachui cringe lorde", kai bandei paaiškint jog tu buvai ar tai banned discorde ar tai kickintas ar tai dar kažkas tau buvo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš tai tikrai žinau, kad žmonėm negalima daryti cheat patikros dėl to, kad mes jiems nepatinkame, punishmentas tokiems dalykams buna privilegiju atėmimas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 minute prieš, Wack parasė:

Ne tai žinai aš visoks ten „blet klausyk čia tu nachui cringe lorde", kai bandei paaiškint jog tu buvai ar tai banned discorde ar tai kickintas ar tai dar kažkas tau buvo.

jis iš manes prikolino, ka man reikėjo daryt sedėt ir tylet? manau tokioje situacijoje butum tą pati pasakęs. Ai ir atsimeni kai sakei, kad bet kas gali mėtytis žodžiais, reikia turėti proof, kur tavo proof?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
6 minutes prieš, dredas parasė:

jis iš manes prikolino, ka man reikėjo daryt sedėt ir tylet? manau tokioje situacijoje butum tą pati pasakęs. Ai ir atsimeni kai sakei, kad bet kas gali mėtytis žodžiais, reikia turėti proof, kur tavo proof?

lauk memes part 3, matysi savo įrodymus 😂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Temos autorius gauna (1/2) forumo įspėjimą už tokius pateiktus įrodymus kuriuose matoma įžeidžiančios detalės.

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...