Jump to content
Jacob

Gautas ban

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: Jacob

Administratoriaus nick: nezinau nerodo kas banino

Kuo nusikalto?: Xray?

Įrodymai (būtina foto/video): foto apacioj

pateikit irodymus kad as xray vakar qudalo patikra dare ir ka gavau bana ? vel jum tas papkes siust ar ka nesuprantu as cia jusu viriausybes neimanoma pazaist cia... jei ka galiu pilnai pateikt visas savo papkes minecraft visas ligi vieno

Screenshot (8).png

Redaguota Jacob

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

as goldo ir ieskojau o ne kitu  resursu nu jei deimantai pasitaikydavo ir tuos paimdavau labai sunku rast  gold ?  gal man tesiog pasiseke ir uz tai ban ? as tau galiu atsiust mc papkes kad jokiu cytu nera man tai tikrai nera sunku padaryt.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Keista, kad tavo "Jacob_1" rezidencija buvo keistai iškasinėta. Iškasinėta, kaip xray naudotojo...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dude, čia akivaizdus xray kai tu  kasinėjies aukštyn žemyn į kairę į dešinę, tokių net tikrint nereikia nes viskas ir taip puikiai matosi. + pažiūrėk ką tu aukcione pardavinėji :DDD 

image.thumb.png.2b6ca8a6bcdad5c35236319ece626a66.pngNe per daug netherito?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 minute prieš, Kiyomi_ parasė:

Dude, čia akivaizdus xray kai tu  kasinėjies aukštyn žemyn į kairę į dešinę, tokių net tikrint nereikia nes viskas ir taip puikiai matosi. + pažiūrėk ką tu aukcione pardavinėji :DDD 

image.thumb.png.2b6ca8a6bcdad5c35236319ece626a66.pngNe per daug netherito?

kas per klausimas ne perdaug netherito ? ka tu nori pasakyt kad neimanoma rast tiek ? kiek suprantu tu galvoji kad tiek niekas nera tureja, as sitam serve nuo kasinejimu pradejau nuo kasinejimu ir baigsiu as neinu i jokius pvp nesvaistau laiko tokiem dalykam as visa laika sutelkiu kasinejimuisi daugiau sitam serveryje nieko ir neveikiu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
3 minutes prieš, Jacob parasė:

 

 

Dabar, Jacob parasė:

kas per klausimas ne perdaug netherito ? ka tu nori pasakyt kad neimanoma rast tiek ? kiek suprantu tu galvoji kad tiek niekas nera tureja, as sitam serve nuo kasinejimu pradejau nuo kasinejimu ir baigsiu as neinu i jokius pvp nesvaistau laiko tokiem dalykam as visa laika sutelkiu kasinejimuisi daugiau sitam serveryje nieko ir neveikiu.

68 ingotai aukcione? Vien strip kasinėdamas, tu to nepasiektum. Atsižiūrint į tavo /xp, Tai nėra realu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
4 minutes prieš, Qudalo parasė:

 

68 ingotai aukcione? Vien strip kasinėdamas, tu to nepasiektum. Atsižiūrint į tavo /xp, Tai nėra realu.

iskur tu istraukei 68 as 30 idejas buvau 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

iskur tu gali zinot iskur jie gal is seniau buvau pasidejas chestuose ar koks geras draugas dave, beje 30 nether ingot nereikalauja daug laiko daugiausia 4 valandas gal netgi maziau.

Redaguota Jacob

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

unknown.png

Keista, jog tu dar pasisiūlei atsiųsti appdata. Atrodo, lyg tu būtum pasiruošęs patikrai. Dar gali būti variantas, kad tu turi kitą pc arba tavo kompiuterio laikas yra pakeistas. Tavo pc laikas yra 6:39AM, o versions folder paskutinį kartą modifikuotas 6:38AM

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

as nezinau kaip laika pasikeist pas mane dabar 03:27 AM. Pasisiuliau delto nes pradejot kaltyt mane kad as ,,XRAY" ir nenorejau gaut ban norejau tesiog toliau ramei zaist be jokiu problemu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
4 minutes prieš, Jacob parasė:

as nezinau kaip laika pasikeist pas mane dabar 03:27 AM. Pasisiuliau delto nes pradejot kaltyt mane kad as ,,XRAY" ir nenorejau gaut ban norejau tesiog toliau ramei zaist be jokiu problemu

Tu pats ką tik išsidavei, kad tu turėjai xray ;DD. Dar pagrįsai faktą, kad nusistatytas tavo kompiuterio laikas nėra tikslus. Manau galime daryti išvadą, kad ištrynei ištrynei cheatus prieš man siunčiant įrodymus.... Manau to pakanka...

Redaguota Qudalo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

jei taip galvoji tai dek perma ban man daug geriau bus kad daugiau nebezaisciau sitam serveryje. Aciu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...