Jump to content

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: LilChiko
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3400
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu bendraujanti, draugiška, linksma. Didžiausias mano minusas yra tai, jog esu labai užsispyrus, bet stengiuosi išlaikyti pozityvumą.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu palaikyti tvarką chat'e, padėti žaidėjams, bei išbandyti save naujoje pozicijoje.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duosiu įspėjimą, jei žaidėjas nesiliauja ir surenka 3 įspėjimus, gaus mute 10min. Jei po 10min. žaidėjas vėl taip elgsis, surinkus 3 įspėjimus, bus didinamas mute laikas +10min.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Situacija tokia pati kaip 1. Surinkus 1-3 įspėjimus, gaus mute 10min. Jei situacija kartojasi, +10min.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėju žaidėją 1/3, jei jis nesiliauja surinkus 3/3, gauna mute 10min. Jei flood'e yra CAPS ar keiksmai, ir įspėjant žaidėją, jis nereaguoja, bus didinamas mute laikas.

4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Be jokių įspėjimų gaus mute 60min. už admin įžeidinėjimus.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pasiūlysiu kreiptis į serverio savininką.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: pažeidėjas gali parašyti skundą, o aš turėčiau įrodyti, jog mute nebuvo uždėtas veltui.

 
  • Like 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...