Jump to content
Giega

Pagalvojo, kad turimas mod yra hack/pagalbinė programa.

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: Giega

Administratoriaus nick: Kiyomi

Kuo nusikalto?: Pagalvojo, kad mod Pehkui, kurį rado mano mod folder'į yra hack/palengvinanti programa. (Savo darbą atliko tobulai tik manau blogai suprato mod.)

Įrodymai (būtina foto/video): Šis mod veikia, tik tada jei serveryje yra ijungti cheat ir žmogus turi op ir gali naudoti cheat komandas kaip /gamemode creative, kaip matoma vaizdo įraše.

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Faktas, kad tai yra žaidimą palengvinanti programa, kurią radome pas tave tarp minecraft failų. Negalima tokių nei naudot nei turėti. O patikra buvo atliekama dėl anticheato reakcijų į tave PvP metu. Daugiau nebeturiu ką pridurti.

pehkui.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Supratau. Atsiprašau už sugaišta laika. Dar turiu klausima tai ir badlion, lunar ar koks kitas client nelegalus, nes žaidima irgi palengvina?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
48 minutes prieš, Kiyomi_ parasė:

Faktas, kad tai yra žaidimą palengvinanti programa, kurią radome pas tave tarp minecraft failų. Negalima tokių nei naudot nei turėti. O patikra buvo atliekama dėl anticheato reakcijų į tave PvP metu. Daugiau nebeturiu ką pridurti.

pehkui.png

1. Šis modas veikia tik suteiktam leidimui nuo savininko arba jei turi op.

2. Tai yra modas skirtas modintam išlikimui, jeigu tingi pasidomet na tada jau nebe mano bėdos.

3. Tame  video buvo viskas parodyta, kad tas mod veikia tik opui.

  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 

21 minutes prieš, GaudissYT parasė:

1. Šis modas veikia tik suteiktam leidimui nuo savininko arba jei turi op.

2. Tai yra modas skirtas modintam išlikimui, jeigu tingi pasidomet na tada jau nebe mano bėdos.

3. Tame  video buvo viskas parodyta, kad tas mod veikia tik opui.

Aš aiškiai atsakiau, jei nesupranti gali antrą kartą paskaityti. Prašyčiau man proto neknisti ir bereikalo nekomentuoti, nes į temą viskas jau atsakyta ir tereik sulaukti Tomo sprendimo. Jei tau trūksta proto, kad tą suvoktum tai prašom - jau paaiškinau kaip veikia viskas šiame skunde.

Ah ir taip, prie ko čia tu? Ir kodėl visiškai be pagrindo kišieisi ne į savo reikalus ir užkiši forumo temą bereikalingais komentarais? Giega pats gali atsakyti, nereik jam auklės.

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
On 2021-04-04 at 19:19, GaudissYT parasė:

1. Šis modas veikia tik suteiktam leidimui nuo savininko arba jei turi op.

2. Tai yra modas skirtas modintam išlikimui, jeigu tingi pasidomet na tada jau nebe mano bėdos.

3. Tame  video buvo viskas parodyta, kad tas mod veikia tik opui.

vistiek žmogau jokių clientų negalima naudotis, tik nežinau ankščiau kažkas pamenu badlion naudodavo tai buvo legalu, dabar nežinau.

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
19 valandas prieš , proman parasė:

vistiek žmogau jokių clientų negalima naudotis, tik nežinau ankščiau kažkas pamenu badlion naudodavo tai buvo legalu, dabar nežinau.

Ar cia tau clientas?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu dieve kaip tu nesupranti, jokių MODŲ, CLIENTŲ NEGALIMA NAUDOTIS. Jeigu jau naudojiesi, tai prieš žaisdamas serverį ištrink, ir išvengsi pasekmių.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...