Jump to content
Dunce

CHAT MOD ANKETA

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime:Dream
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:930
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:15 bet Rugpjūčio 1 bus 16
4 .Trumpai papasakokite apie save?:Esu jaunuolis kuris buna prie kompiuterio tam tikra laika
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Budamas online serveryje nakti atsiranda žaideju kurie floodina chata ir keikiasi ir nusižengia taisyklems
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:Bus žaidejui duodami ispejimai 1/3 surinkus 3/3 ispejimus bus gaunamas mute 10min po mute jei keiks žaideja kuri keikė pirmai mute laikas didės
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Taip pat bus duodami ispejimai 1/3 surinkus 3/3 bus duodamas mute 10min jeigu po mute jis vistiek keiksis bus duodamas mute 20min
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:Ispejimai 1/3 tol kol surinks 3/3 but duodamas mute
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Bus duodamas mute be jokiu ispejimu
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Parašysiu kad kreiptusi į Administracija arba savininka
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:Žaidejas gali pateikti melagingą skundą ir Chat Mod turetu įrodyti kad nebuvo duotas 'Free Mute'

  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
4 minutes prieš, Dunce parasė:

1. Jūsų nick žaidime:Dream
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:930
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:15 bet Rugpjūčio 1 bus 16
4 .Trumpai papasakokite apie save?:Esu jaunuolis kuris buna prie kompiuterio tam tikra laika ir esu bedraujantis mano minusas tas kad nesuprantu juoku bet esu tikrai agresyvus bet i geraja puse
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Budamas online serveryje nakti atsiranda žaideju kurie floodina chata ir keikiasi ir nusižengia taisyklems ir reikia tvarkyti chat ir as kartais  padedu serverio žaidejams kiek galiu tai noriu paziureti kaip elgciaus busamas chat mod
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:Bus žaidejui duodami ispejimai 1/3 surinkus 3/3 ispejimus bus gaunamas mute 10min po mute jei keiks žaideja kuri keikė pirmai mute laikas didės
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Taip pat bus duodami ispejimai 1/3 surinkus 3/3 bus duodamas mute 10min jeigu po mute jis vistiek keiksis bus duodamas mute 20min
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:Ispejimai 1/3 tol kol surinks 3/3 but duodamas mute
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Bus duodamas mute be jokiu ispejimu
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Parašysiu kad kreiptusi į Administracija arba savininka
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:Žaidejas gali pateikti melagingą skundą ir Chat Mod turetu įrodyti kad nebuvo duotas 'Free Mute'

 

  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...