Jump to content
Truce_

Unban Truce_ (banino už nieką be patikros)

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: Truce_

Administratoriaus nick: Standartas

Kuo nusikalto?: banino be priežasties už cheatus manęs nepatikrinęs (sakė, jog suveikė anticheat ir kažką rašė, jog aimą naudojau, tačiau nepatikrinus iškarto išbanino. Taip pat matosi lunar clientas, jame cheatų neįmanoma įdiegti, o video yra nucroppintas, nes prisijungiau ir matėsi slaptažodis, bei privatūs message su th3dom3, jei reikės daugiau proof, atsiųsiu adminam į pm full video (taip pat galėsiu atsiųsti ir visų fightų serveryje, kadangi juos dažnai filmuoju)

Įrodymai (būtina foto/video): 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

''Taip pat matosi lunar clientas, jame cheatų neįmanoma įdiegti'' Tai, kad atrodo kad galima hack clients maskuot kaip populiarius pvp clients (badlion, lunar). Ir sėkmės bandant gaut unban (: 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
10 valandas prieš , Giega parasė:

''Taip pat matosi lunar clientas, jame cheatų neįmanoma įdiegti'' Tai, kad atrodo kad galima hack clients maskuot kaip populiarius pvp clients (badlion, lunar). Ir sėkmės bandant gaut unban 🙂

Galima, tačiau tik 1.8 versijoje, o aš žaidžiu 1.16.5, tad abejoju ar yra tokių užmaskuotų hacked clientų tokiai lunar client versijai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
8 valandas prieš , Truce_ parasė:

Galima, tačiau tik 1.8 versijoje, o aš žaidžiu 1.16.5, tad abejoju ar yra tokių užmaskuotų hacked clientų tokiai lunar client versijai.

"Galima, tačiau tik 1.8 versijoje" Tai kad galima rast hack clientu kurie maskuojasi kaip populiarus 1.16.5 versijos pvp clientai. Ir dar pirma teigi, kad "Taip pat matosi lunar clientas, jame cheatų neįmanoma įdiegti", O dabar sakai kad galima TIK 1.8 versijai. Ir be to kodėl 0:10 video kai paspaudi tab prie tavo nick nėra lunar ženkliuko??? Bent jau kai kažkas kitas ateina su TIKRU lunar clientu prie ju vardo visada ta nesamonė YRA. 🙂 Jo išjunkt neįmanoma 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

image.thumb.png.9dca1f8738cd22702c8d3116bcab9a0d.png
Atėjau į didmiestį su lunar clientu ir prie mano nick matosi lunar client ženkliukas 🙂

O video pas tave to ženkliuko nėra. O jo išjunkt neįmanoma 🙂 Tai kokį kinietišką lunar client naudoji???

HAHAHA.png.3d1bcb437e65f1523fc7d6b6aa597472.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

Atsiprašau už spam bet norėjau pridurti, kad nėkarto nemačiau taves prisijungiant su TIKRU lunar clientu 🙂
Vieninteliai kurie retkarčiais prisijungdavo su TIKRU lunar clientu (O ne tavo kinietišku) tai Gaudis ir Gelele.

Redaguota Giega

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. nesidomiu hacked clientais tiek, kiek tu jais domiesi, tad pripažinsiu, apie hacked clientus, kurie gali būti užsimaskavę populiariais pvp clientais, kalbėjau nepasitikslinęs be jokios info (still neturėtų priklausyt nuo to ar aš cheatinu ar ne), bet norėčiau jog įvardintum bent vieną 1.16.5 lunar clientu „užsimaskavusį“ hacked clientą, nes pagooglinus ir truputį paieškojus jokių rezultatų apie tai neradau.
2. dabar apie tą tavo lunar clientu užsimaskuotą hacked clientą, kurį aš pagal tave naudoju ir cheatinu. Tas lunar client logo tabe ar prie vardo man (gal ne tik ir man) buginasi, kartais rodo, kartais ne, greičiausiai bus kažkas su tab pluginu Didmiestyje. Pilname video, kurio nesharinsiu dėl privačių priežasčių, galima matyti man alt tabbinus lunar client launcherį, žemiau screenshotuose matosi .lunarclient loguose tos pačios dienos logai kada gavau baną, date modified irgi rodomas, tad log file nebuvo keistas (jeigu kils įtarimų administracijai, visad galėsiu pasharinti screeną ir parodyti tą patį log folderį)
Screenshot_1.thumb.png.4c51a222f37edf269d87b3dd86089e4c.png

Redaguota Truce_

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
9 valandas prieš , Truce_ parasė:

1. nesidomiu hacked clientais tiek, kiek tu jais domiesi, tad pripažinsiu, apie hacked clientus, kurie gali būti užsimaskavę populiariais pvp clientais, kalbėjau nepasitikslinęs be jokios info (still neturėtų priklausyt nuo to ar aš cheatinu ar ne), bet norėčiau jog įvardintum bent vieną 1.16.5 lunar clientu „užsimaskavusį“ hacked clientą, nes pagooglinus ir truputį paieškojus jokių rezultatų apie tai neradau.
2. dabar apie tą tavo lunar clientu užsimaskuotą hacked clientą, kurį aš pagal tave naudoju ir cheatinu. Tas lunar client logo tabe ar prie vardo man (gal ne tik ir man) buginasi, kartais rodo, kartais ne, greičiausiai bus kažkas su tab pluginu Didmiestyje. Pilname video, kurio nesharinsiu dėl privačių priežasčių, galima matyti man alt tabbinus lunar client launcherį, žemiau screenshotuose matosi .lunarclient loguose tos pačios dienos logai kada gavau baną, date modified irgi rodomas, tad log file nebuvo keistas (jeigu kils įtarimų administracijai, visad galėsiu pasharinti screeną ir parodyti tą patį log folderį)
Screenshot_1.thumb.png.4c51a222f37edf269d87b3dd86089e4c.png

1. nesidomiu hacked clientais tiek, kiek tu jais domiesi, tad pripažinsiu, apie hacked clientus, kurie gali būti užsimaskavę populiariais pvp clientais, kalbėjau nepasitikslinęs be jokios info (still neturėtų priklausyt nuo to ar aš cheatinu ar ne), bet norėčiau jog įvardintum bent vieną 1.16.5 lunar clientu „užsimaskavusį“ hacked clientą, nes pagooglinus ir truputį paieškojus jokių rezultatų apie tai neradau.

"bet norėčiau jog įvardintum bent vieną 1.16.5 lunar clientu „užsimaskavusį“ hacked clientą, nes pagooglinus ir truputį paieškojus jokių rezultatų apie tai neradau." Šita labai lengva išspręsti eini i google rašai "how to inject hacks into lunar client" Ir jau savo atsakymą turi (;

2. dabar apie tą tavo lunar clientu užsimaskuotą hacked clientą, kurį aš pagal tave naudoju ir cheatinu. Tas lunar client logo tabe ar prie vardo man (gal ne tik ir man) buginasi, kartais rodo, kartais ne, greičiausiai bus kažkas su tab pluginu Didmiestyje. Pilname video, kurio nesharinsiu dėl privačių priežasčių, galima matyti man alt tabbinus lunar client launcherį, žemiau screenshotuose matosi .lunarclient loguose tos pačios dienos logai kada gavau baną, date modified irgi rodomas, tad log file nebuvo keistas (jeigu kils įtarimų administracijai, visad galėsiu pasharinti screeną ir parodyti tą patį log folderį)

Tavęs nėkrato nemačiau su lunar client (:. Jei kažkas ateina su TIKRU lunar clientu prie jų vardo VISADA buna tas ženkliukas. Jis dingsta atrodo tik tada jei kažkas dar yra naudojamas su lunar clientu (pvz hacks) 🙂.Didmiesčio pluginai "nebugina" to ženkliuko 🙂. Tai kokį tu kinietiška lunar client naudoji, kad jis paimtu ir nerodytu???
Ir dar išmok googlint 🙂 Perskaičius pirmus 3 duotus puslapius tikrai savo atsakymo nerasi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
2 valandas prieš , Giega parasė:

1. nesidomiu hacked clientais tiek, kiek tu jais domiesi, tad pripažinsiu, apie hacked clientus, kurie gali būti užsimaskavę populiariais pvp clientais, kalbėjau nepasitikslinęs be jokios info (still neturėtų priklausyt nuo to ar aš cheatinu ar ne), bet norėčiau jog įvardintum bent vieną 1.16.5 lunar clientu „užsimaskavusį“ hacked clientą, nes pagooglinus ir truputį paieškojus jokių rezultatų apie tai neradau.

"bet norėčiau jog įvardintum bent vieną 1.16.5 lunar clientu „užsimaskavusį“ hacked clientą, nes pagooglinus ir truputį paieškojus jokių rezultatų apie tai neradau." Šita labai lengva išspręsti eini i google rašai "how to inject hacks into lunar client" Ir jau savo atsakymą turi (;

2. dabar apie tą tavo lunar clientu užsimaskuotą hacked clientą, kurį aš pagal tave naudoju ir cheatinu. Tas lunar client logo tabe ar prie vardo man (gal ne tik ir man) buginasi, kartais rodo, kartais ne, greičiausiai bus kažkas su tab pluginu Didmiestyje. Pilname video, kurio nesharinsiu dėl privačių priežasčių, galima matyti man alt tabbinus lunar client launcherį, žemiau screenshotuose matosi .lunarclient loguose tos pačios dienos logai kada gavau baną, date modified irgi rodomas, tad log file nebuvo keistas (jeigu kils įtarimų administracijai, visad galėsiu pasharinti screeną ir parodyti tą patį log folderį)

Tavęs nėkrato nemačiau su lunar client (:. Jei kažkas ateina su TIKRU lunar clientu prie jų vardo VISADA buna tas ženkliukas. Jis dingsta atrodo tik tada jei kažkas dar yra naudojamas su lunar clientu (pvz hacks) 🙂.Didmiesčio pluginai "nebugina" to ženkliuko 🙂. Tai kokį tu kinietiška lunar client naudoji, kad jis paimtu ir nerodytu???
Ir dar išmok googlint 🙂 Perskaičius pirmus 3 duotus puslapius tikrai savo atsakymo nerasi.

"Šita labai lengva išspręsti eini i google rašai "how to inject hacks into lunar client" Ir jau savo atsakymą turi" šitą žinau, kiek pasigooglinau ir paieškojau, radau tik 1.8 versija, o aš tavęs prašiau 1.16.5

"Tavęs nėkrato nemačiau su lunar client" greičiausiai mano lunar client užsibuginęs, man niekada nerodė didmiestyje to ženkliuko nei tabe, nei f5 mode. Žemiau pateikiau iš seniau video kaip iš vieno serverio, kur man rodė tą lunar client ženkliuką, atėjau į didmiestį ir tas ženkliukas dingo, nei f5 nerodė jo, nei tabe, tai reiškiasi didmiestis buginasi arba man vienam arba ir kitiems.

Still turiu daug video kaip pvpinu su lunar clientu ir to ženkliuko vistiek nesimatė, visad galėsiu adminam nusiųsti jei pritrūks proof.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
3 valandas prieš , Truce_ parasė:

"Šita labai lengva išspręsti eini i google rašai "how to inject hacks into lunar client" Ir jau savo atsakymą turi" šitą žinau, kiek pasigooglinau ir paieškojau, radau tik 1.8 versija, o aš tavęs prašiau 1.16.5

"Tavęs nėkrato nemačiau su lunar client" greičiausiai mano lunar client užsibuginęs, man niekada nerodė didmiestyje to ženkliuko nei tabe, nei f5 mode. Žemiau pateikiau iš seniau video kaip iš vieno serverio, kur man rodė tą lunar client ženkliuką, atėjau į didmiestį ir tas ženkliukas dingo, nei f5 nerodė jo, nei tabe, tai reiškiasi didmiestis buginasi arba man vienam arba ir kitiems.

Still turiu daug video kaip pvpinu su lunar clientu ir to ženkliuko vistiek nesimatė, visad galėsiu adminam nusiųsti jei pritrūks proof.

"šitą žinau, kiek pasigooglinau ir paieškojau, radau tik 1.8 versija, o aš tavęs prašiau 1.16.5" Tai blogai ieškojai (;. Nėra sunku surast. Ir aš nesiruošiu tiesiog paimt ir nusiust viruso/hack nuorodos į forumą.

 

"greičiausiai mano lunar client užsibuginęs" Tai ne kinietišką atsisiusk 🙂

 

Ir prie visato kodėl 0:03-0:04 Yra rodoma 4 serveriu reklama?

 

Ir sėkmės gaunant unban 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
2 minutes prieš, Giega parasė:

"šitą žinau, kiek pasigooglinau ir paieškojau, radau tik 1.8 versija, o aš tavęs prašiau 1.16.5" Tai blogai ieškojai (;. Nėra sunku surast. Ir aš nesiruošiu tiesiog paimt ir nusiust viruso/hack nuorodos į forumą.

 

"greičiausiai mano lunar client užsibuginęs" Tai ne kinietišką atsisiusk 🙂

 

Ir prie visato kodėl 0:03-0:04 Yra rodoma 4 serveriu reklama?

 

Ir sėkmės gaunant unban 🙂

"Tai blogai ieškojai (;. Nėra sunku surast. Ir aš nesiruošiu tiesiog paimt ir nusiust viruso/hack nuorodos į forumą." arba tiesiog sakyk, jog pats neradai;)

tau viskas, kas yra susibuginę jau kinietiška ir jau cheatais kaltini žmones dėl to, nes kažkokio lunar client logo nerodo tabe?

„Ir prie visato kodėl 0:03-0:04 Yra rodoma 4 serveriu reklama?“ kokia dar reklama? aš juk gi nesakau kad junkis į serverius ar panašiai, plius, palikau tą vietą, kad nebūtų necroppintas video įrašas kai persijungiu serverius, paskui įtarinėsi, jog video editintas ir viskas fake, tu gi mėgsti prie visko prikibt kaip ir dabar su savo reklamom

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
18 minutes prieš, Truce_ parasė:

"Tai blogai ieškojai (;. Nėra sunku surast. Ir aš nesiruošiu tiesiog paimt ir nusiust viruso/hack nuorodos į forumą." arba tiesiog sakyk, jog pats neradai;)

tau viskas, kas yra susibuginę jau kinietiška ir jau cheatais kaltini žmones dėl to, nes kažkokio lunar client logo nerodo tabe?

„Ir prie visato kodėl 0:03-0:04 Yra rodoma 4 serveriu reklama?“ kokia dar reklama? aš juk gi nesakau kad junkis į serverius ar panašiai, plius, palikau tą vietą, kad nebūtų necroppintas video įrašas kai persijungiu serverius, paskui įtarinėsi, jog video editintas ir viskas fake, tu gi mėgsti prie visko prikibt kaip ir dabar su savo reklamom

"arba tiesiog sakyk, jog pats neradai;)" Kažkaip kompiuterio su virusai gadint nesinori kol rasiu veikianti (;

 

"tau viskas, kas yra susibuginę jau kinietiška" Tai, kad vienintelis jų veikiantis produkas tai korona virusas.

 

"jau cheatais kaltini žmones dėl to, nes kažkokio lunar client logo nerodo tabe?" Tai kad jo išimt neįmanoma. 🙂


"gi mėgsti prie visko prikibt" O, kaip kitaip. 🙂

 

Tai tiesiog sėkmės bandant gaut unban 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Per kiekvieną pvp kovą Truces aš vien spammus gaunu. Kažkodėl kiti PvP gali nueiti  ir visiškai neiššaukti anticheato įspėjimų, bet čia va, VISADA

 

sus truce ir th3dom3.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
18 minutes prieš, Kiyomi_ parasė:

Per kiekvieną pvp kovą Truces aš vien spammus gaunu. Kažkodėl kiti PvP gali nueiti  ir visiškai neiššaukti anticheato įspėjimų, bet čia va, VISADA

 

sus truce ir th3dom3.png

o patikrinti nereikia? paliksi kitai dienai be reasono banint ane? aš dar po kovos tikrai serveryje buvau, galėjai patikrint. Also, kurią dieną fightinom? parodysiu log files, kad naudojau lunar clientą.

Redaguota Truce_

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pilna ghost client'ų, pilna ghost clientų kurie maskuojasi legaliais client'ais. Kiyomi klaidų nedaro baninant, tad nusivalyk ašaras nueik į paslaugas ir nusipirk unban. Btw Youtube>memes part 1 2 3 mcdidmiestis

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 Valandą, Wack parasė:

Pilna ghost client'ų, pilna ghost clientų kurie maskuojasi legaliais client'ais. Kiyomi klaidų nedaro baninant, tad nusivalyk ašaras nueik į paslaugas ir nusipirk unban. Btw Youtube>memes part 1 2 3 mcdidmiestis

Ne Kiyomiii_ mane banino, o Standartas. Tačiau aklai pasitikėdami anticheatu, be patikros ir palaukę kelias dienas. Also ši tema jau senai turėtų būti užrakinta, unbaną nusipirkau, bei ašaras nusivaliau, administracija nelabai ir kreipė dėmesio į šią situaciją, nors proof buvo nusiųsti ir visad galėjau atsiųsti įrodymų daugiau jei jų pritrūko.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...