Jump to content
V3GAN

Unban bananiukaz/kendricklamar

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: bananiukaz, kendricklamar(draugas)

Administratoriaus nick: Standartas

Kuo nusikalto?: Užblokavo IP banais abu mus už griefinimą net neišsiaiškinęs situacijos ir neparašęs nei vieno žodžio mum.

Įrodymai (būtina foto/video):

tokia situacija yra. vakar man ir mano draugui standartas uzmete ip banus uz griefinima tipo. nors situacija yra tokia, kad kazkokie vaikai is alfateam faction piso ahuelo pries mus ir bazarino ten, o mes atgal atsisovem. pasidarem /res salia ju hatos ir pasistatem savo bustine, imetem keleta sign ir prirasem sudu apie juos, kad panervuot. jie ten pyzda rasineja ateikit i dc visa ka, ateinam i dc pasneket su jais, tie blet tyli. nu karocia tokia situacija yra, kad jie piso ahuelo, o paskui nuskriaustais vaidino. nu tipo nieko kito nereiktu tiketis, nes jiem is balso 11-14 metu maximimum. tai tipo beefinom su jais cia mes, bet nu nx tuos ip banus supist reikejo as nesuprantu, normaliai mes losiam. jeigu atblokuosit ok nebedarysim tokiu nesamoniu, bet blet nu cia ne mes vieni kalti esam, jie siaip pirmi pradejo, pradejom atsisaut atgal ir tipo dabar nuskriaustais vaidina

Redaguota V3GAN

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pradėkime nuo to, jog žaidėjai skundėsi jūsų veikla kelias dienas. Atėjus į serverį aš viską sutvarkiau, nugrioviau įžeidžiančius ženklus patikrinau padarytą žąlą ir kaip mini įspėjimą daviau ban tavo main nick austukasx (http://didmiestis.com/banai/info.php?type=ban&id=866) nes visi res aplink Nojaus buvo sukurti tuo nicku bei visi tikino, jog ženklus rašė austukasx. Ir nekreipkim dėmesio kaip žaidėjas "kendricklamar(draugas)" atėjo į dc stumti ir aiškintis visos situacijos įžeidinėjant mane. 
Antras dalykas, tik išėjus iš serverio tiek man tiek Standartui jūs vėl pradėjote savo nesąmoningai vaikiškas atakas su alt acc bananiukaz. Būtent dėl to, kad nepaisėte mūsų įspėjimų ir toliau darėte nesąmones, piktybiškai kenkėte žaidėjams, juos erzinote ir gavote IP-banus. 
Stumiate, jog turite reikalų su visiškais vaikais, kurie neatsako už bazarą, bet kaip patys elgiatės? 🙂 
2021-07-25_15_49_56.thumb.png.35f89672d85295a612a2acbcd07a25fa.png2021-07-25_15_49_53.thumb.png.33ef5f5a161f0b98d8e41313e0f090e4.png2021-07-25_15_43_48.thumb.png.ee1c3cc748c18f1d39175413089f99c6.png2021-07-25_15_30_20.thumb.png.683fc6a00da1917be51506fe16c47e03.png2021-07-25_15_30_13.thumb.png.ea00f262f6a76fa8717668903ecfcf2b.png2021-07-25_15_28_26.thumb.png.895ebec31fb92d7e0760830b7a60ffa4.png2021-07-25_15_26_16.thumb.png.11de80e19bae203b52cf355884142b4a.pngimage.thumb.png.e7758e8a6471363bf9de8694d555d739.png

image.thumb.png.a9157cd6ac19b768058e0452602b9766.png2021-07-25_15_50_01.thumb.png.8213e169f217c0ae40e2e5c223240896.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

As nesislepiu po savo altu, cia tik sutapimas, kad tik jus iseje as prisijungiau. As net nezinojau kas sio serverio administratoriai iki siandienos. "Zaidejai skundziasi". Jie tik ir ginasi visokiais administratoriais, kad uzblokuotu, isizeide del kazkokio sign minecrafte. Parodyk ar nors karta as jais skundziausi, as pats tvarkiausi su jais, cia taip paemus, kad realiai jie laimejo, nes mus uzblokavo. Nes kito budo laimeti sito beefo jie nerado. Isivaizduok ar taves nenervuotu koks 12metis vaikas, kuris ahuelintu, kad cia sukaposiu tave, o realybej suda jis padarytu. Tai pabuk mano vietoj biski. Okey atsiprasom, suprasciau jeigu butu be priezasties, bet jie patys mus isprovokavo. Jeigu atblokuosit prizadu nebebus jokiu signu ir panasiai, mes tikrai aktyvus zaidejai ir randam bendra kalba, va gelele juokiasi is sitos situacijos, nes cia yra juokinga, o jeigu rimtai priimt tokius dalykus.. nu tai kas cia per zmones zaidima rimtai priima. Vasara gan si nuobodi, tai duokit paskutini sansa, prasau.

Redaguota V3GAN

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

+ pridedu sakai "kelias dienas" kame esme, kad mes tik viena diena tezaidziam ir viskas cia per viena diena ivyko

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

" Jie tik ir ginasi visokiais administratoriais, kad uzblokuotu, isizeide del kazkokio sign minecrafte." Nes tik administratoriai gali susidoroti su tokiais toksiškais žaidėjais kaip jūs. Dėl kažkokio sign? 3 res aplink žaidėjo pagrindinį res ir daugybė lytinių organų su užrašais, kurie yra įžeidžiantys?

"Parodyk ar nors karta as jais skundziausi, as pats tvarkiausi su jais," "tvarkeisi" įžeidinėjant? sukuriant piktybinius res aplink kito žaidėjo res? statant lytinius organus? statant ženklus, kurie įžeidžiantys? Tau čia tvarkymasis su jais? Kas tau trukdė juos paskųsti ir atiųsti man įrodymus, jog jie kažką blogo daro? Jei tu taip realybėje su problemomis tvarkaisi tai manyčiau tau reiktų rimtos pagalbos.

"sivaizduok ar taves nenervuotu koks 12metis vaikas, kuris ahuelintu, kad cia sukaposiu tave, o realybej suda jis padarytu." Būtent, kad manęs tai nenervintų. Taip yra dėl to, kad aš žinau kam turėčiau skirti savo dėmesį ir kam ne. Aš žinau ko esu verta, su kuo man reiktų bendrauti, nuo ko atsiriboti, ko klausyti, ką sudrausminti. Manęs visiškai neprovokuoja vaikų nesąmoningos kalbos, nes aš esu galva už juos aukščiau (ne dėl kažkokių žaidimo pareigų, o dėl to, kad turiu smegenų savo galvoje). 
Tave sunervino 12metis vaikas su savo kalbomis, ir tu tiesiog nusileidai iki jo lygio ir pradėjai daryti nesąmones. O dabar čia forume ieškai teisybės dėl savo visiškai neapgalvotų veiksmų? Dėl to, kad pasidavei kažkokioms emocijoms? Kur tavo racionalus protas? 


 "nu tai kas cia per zmones zaidima rimtai priima." Juokinga, nes tu priėmei viską labai rimtai. Kažkokie vaikai nesąmones kalba, o tu priimi už rimtą pinigą ir todėl pradėjai daryti visokiausias nesąmones, kurios tave privedė prie IP-ban. 

"sakai "kelias dienas" kame esme, kad mes tik viena diena tezaidziam ir viskas cia per viena diena ivyko" Dvi dienas iš eilės gavau nusiskundimus iš žaidėjų apie jus su įrodymais. 

Įsivėlei į vaikiškas dramas, bandai pasirodyti labai brandžiu, bet toks nesi. Yra tokia komanda kaip /ignore nick ir ramu. Bet vietoje to reikėjo elgtis taip :
gief1.pnggrief2.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ok labai puiku, jog supratai ką rašau. Žaisti šansas visada yra. Pirkite unban. 

Sėkmės.

  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

✘ Papeikimas atmestas. 

Draudžiama grief (apstatinėti/apkasti ar kitaip sugadinti kitų pastatus, už tai yra baudžiama.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...