Jump to content
GaudissYT

Kiyomi tyčiojasi, bei atmeta kazino anketą visiškai be pagrindo.

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime:Gaud1s
Pažeidėjo nick:Kiyomi
Kuo nusikalto?:Rodomos patyčios, psichologinis smurtas bei visiškai nesusyjęs kazino anketos atmetimas. Pradžioj supratau problemą, tačiau anketą perdariau ir per naują pateikiau. Galiausiai buvo atsakyta tokiais žodžiais : tegul skundžiasi tarsi kam įdomu.

tarsi kam įdomu

Įrodymai (būtina foto/video):image.png.9ee84f9772c6f19402b326e56aa2762b.pngimage.png.d397d988c7af88f3dfb918206f007f6b.pngimage.png.c86d186a26ad60d817d86d74028efd40.pngimage.png.010b5682d0d0c4f3e435c3283360ca8d.pngimage.png.5efade49e953511dad2c915419d8a116.pngimage.png.77da74f72d67926eaae399914f2bda58.png

  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Buvai parašęs anketą, kuri neatitiko standartų todėl ji buvo atmesta kaip ir parašyta tavo įrodymuose.
Aiškiai pasakiau, kad atmečiau dėl Giegos, nes jis turi savo kazino, o tu jį dar prirašei prie savo.
2. Giega paklausė ar pataisant anketą ją reikia kelti iš naujo, buvo atsakyta, kad TAIP. O tu tą praleidai pro akis dėl to gavai įžeidimą už savo bukumą.
Būtent dėl to pataisius anketą pasakiau, kad jos specialiai nepatvirtinsiu.
3. Anketos taisyti negalima, tik ją kelti iš naujo. Kai pasakiau, kad jos nepatvirtinsiu, nes pataisei tuomet ir ištrynei ir įkėlei naują. 
Tai ką čia bandai apstumt? Ištrini ir keli kažką? Nesugebi iki galo perskaityt sakinio? Ne mano problemos
4. Discord serveris nėra mc serveris, o tu rašai į forumą. MMMM skamba, kaip niekinis skundas
5. Tavo anketa nauja nėra atmesta ir nėra patvirtinta, tai kodėl čia verki?
       😴😴

 

Kiyomi tyčiojasi? Nes išvedi iš kantrybės durnais klausimais? :333

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 minute prieš, Kiyomi_ parasė:

1. Buvai parašęs anketą, kuri neatitiko standartų todėl ji buvo atmesta kaip ir parašyta tavo įrodymuose.
Aiškiai pasakiau, kad atmečiau dėl Giegos, nes jis turi savo kazino, o tu jį dar prirašei prie savo.
2. Giega paklausė ar pataisant anketą ją reikia kelti iš naujo, buvo atsakyta, kad TAIP. O tu tą praleidai pro akis dėl to gavai įžeidimą už savo bukumą.
3. Anketos taisyti negalima, tik ją kelti iš naujo. Kai pasakiau, kad jos nepatvirtinsiu, nes pataisei tuomet ir ištrynei ir įkėlei naują. 
Tai ką čia bandai apstumt? Ištrini ir keli kažką? Nesugebi iki galo perskaityt sakinio? Ne mano problemos
4. Discord serveris nėra mc serveris, o tu rašai į forumą. MMMM skamba, kaip niekinis skundas
5. Tavo anketa nauja nėra atmesta ir nėra patvirtinta, tai kodėl čia verki?
       😴😴image.png.5efade49e953511dad2c915419d8a116.png

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tau pakartoti, nes nesupranti? 😮
Šis sakinys parašytas būtent po to, kai PATAISEI savo anketą, o ne įkėlei naują. Ir būtent ta PATAISYTA anketa jau buvo atmesta, todėl jos ir SPECIALIAI NEPATVIRTINSIU. Nes turi įkelti iš naujo. Naudok smegenis Gaudi, daraisi tik gėdą sau su šitais skundais 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pilnas chatas dc, nebūtina tau apkarpyti ss ir viską iš konteksto traukt.
Šaunuolis, kad apsikvailinai
image.thumb.png.1acdc6d670fa03f889d54df8b131f87b.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Laike tu laike, aš tau normalų ir pilna SS numečiau. O tu ką? Apkarpei ir bandei apstumt mane, nes nesupratai ką tau rašau? ;d

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
4 minutes prieš, Kiyomi_ parasė:

Laike tu laike, aš tau normalų ir pilna SS numečiau. O tu ką? Apkarpei ir bandei apstumt mane, nes nesupratai ką tau rašau? ;d

jei tu manai kad as tave pakisu tai audit logs check as always nepasimazinsi taip

 

Redaguota GaudissYT

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...