Jump to content
Kiyomi_

Idėja dėl mcmmo ir pvp

Recommended Posts

  • Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_
  • Jūsų idėja: Manau, kad reikia išjungti visus mcmmo ant pvp, padaryti kaip su unarmed. Keltis galima, bet veikia tik ant mobų, bet per pvp ne. Būtų įtraukti: unarmed, swords, axes. 
  • Kuo ši idėja naudinga?: Tuomet nebūtų oneshotinamų naujokų, žaidėjai pvp metu bus lygesnių galių, mažiau vaikų ašarų dėl nelygybės ir prarastų daiktų.
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Alright

visad gali matyt prieš kokį priešininką eini pvp su komanda /inspect žaidėjas

Jeigu pradedi kalba apie combat mcmmo skillus galima apžiūrėti ir visus likusius, visur nelygybė bus su naujais žaidėjais, ar ten bus Mining skillas kur veteranas gaus 3x iškasenas, kur paprastas gaus 1. O ką kalbėt apie herbalism kai būna pridarytos faction tipo pinigų fermos. Visų likusių skillų apart gathering skillų ir combat skillų, nelabai ir yra apie ką kalbėt, nes jų niekas nenaudoja. Mano nuomonė yra PRIEŠ, nežinau ką dauguma gali pasakyti dėl šitos temos, nes neteisybė visad bus.

Pagal mane lai naujokai su starting gear'u nešoką prieš veteranus pvp. 

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
8 minutes prieš, Wack parasė:

Alright

visad gali matyt prieš kokį priešininką eini pvp su komanda /inspect žaidėjas

Jeigu pradedi kalba apie combat mcmmo skillus galima apžiūrėti ir visus likusius, visur nelygybė bus su naujais žaidėjais, ar ten bus Mining skillas kur veteranas gaus 3x iškasenas, kur paprastas gaus 1. O ką kalbėt apie herbalism kai būna pridarytos faction tipo pinigų fermos. Visų likusių skillų apart gathering skillų ir combat skillų, nelabai ir yra apie ką kalbėt, nes jų niekas nenaudoja. Mano nuomonė yra PRIEŠ, nežinau ką dauguma gali pasakyti dėl šitos temos, nes neteisybė visad bus.

Pagal mane lai naujokai su starting gear'u nešoką prieš veteranus pvp. 

Pasiūlymas buvo sugalvotas dėl būtent PVP. Nes gauname daugybę nusiskundimų dėl to kas vyksta. Žaidėjai ištrinami iš vieno smūgio. Didžioji dalis žaidėjų, verkia dėl prarastų daiktų. O jei ateis naujesnis žaidėjas tai jam reikės mėnesį praleisti fermose ir tik tuomet keliauti į pvp zoną. 

Tai tik mano nuomonė, norėčiau, kad žaidėjai pasakytų savo nuomonę.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

"Būtų įtraukti: unarmed, swords, axes. " Manau dar reikėtu įtraukti ir acrobatics skill, nes 20% dodge per pvp yra nelabai sąžininga naujoku atžvilgiu.
Mano nuomonė yra PRIEŠ, Nes tikrai nenoriu 10-20 min kovot, dėl minecraft item. Pvp skills bent pagreitina pvp ir duoda tikslą kažko siekti (Kuo greičiau užsikelt svarbiausius pvp skills).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 minute prieš, Giega parasė:

"Būtų įtraukti: unarmed, swords, axes. " Manau dar reikėtu įtraukti ir acrobatics skill, nes 20% dodge per pvp yra nelabai sąžininga naujoku atžvilgiu.
Mano nuomonė yra PRIEŠ, Nes tikrai nenoriu 10-20 min kovot, dėl minecraft item. Pvp skills bent pagreitina pvp ir duoda tikslą kažko siekti (Kuo greičiau užsikelt svarbiausius pvp skills).

Tik dar pabrėžiu tą faktą, jog mob yra sumažinti dabar serveryje tai nei su pigman nei su golemais nieko nepasikelsi taip greit kaip anksčiau. Įtariu reikės viso wipe skillams pasikelti

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dėl paprasto pvp neįdomu lošt, kapojies ir kapojies, galų gale pralaimi kažkuriam naujokui kuris aura pasijungęs ir kuriam davė "draugelka"(idk į mangutį panašu) maxed itemus. 

Dabar yra įdomumas grindint lvl, pasikeli viską ir eini kapotis. Jeigu imt combat skillus lauk, tai tuomet viską lauk mest, kam čia visko reikia kai bus like tik Gathering skill'ai.

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...