Jump to content
EITPRO

piktybinis res kurimas

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: Eitpro Pažeidėjo nick: Recycle  Kuo nusikalto?: Padarė res mažiau negu 5 block nuo mano. Nebuvo online nuo atidarymo, net nieko nėra pastatyta res'e. Įrodymai (būtina foto/video):

2021-09-20_16.43.16.png

2021-09-20_16.43.22.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Paleido serverį, atėjo žaidėjas, susikūrė res ir dabar nežaidžia kurį laiką. Kas dabar kaltas, kad jūs besitęsdami savo teritoriją aptikot kito žaidėjo res? Prie ko čia piktybinis res kurimas? Gal tam žaidėjui pc sugedo ir pan, o jis grįš po kelių sav. Dabar turim trinti res? O kai jis grįš ką pasakysim? Trukdė kažkokiem vaikam? Galit mažiau skųstis ir resus kurtis į kitą pusę ar išvis kurtis juos kitur. 

  • Thanks 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai tegul visi zmones pradeda kurtis resus 20 bloku nuo kito zmogaus reso ir cia bus nepyktybinis res kūrimas? Ir visu antra kaip man su zmogum susisiekt discorde nera Offline visada tai ka man daryt?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
1 valandą prieš , EITPRO parasė:

Tai tegul visi zmones pradeda kurtis resus 20 bloku nuo kito zmogaus reso ir cia bus nepyktybinis res kūrimas? Ir visu antra kaip man su zmogum susisiekt discorde nera Offline visada tai ka man daryt?

Negalima reso kurtis mažiau nei 5 block nuo kito res.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...