Jump to content
Giega

Chat mod me plez

Recommended Posts

Ar ši anketa yra visiškai ir nepakartojamai tikra, ir turite mane priimt nes taip.

1. Jūsų nick žaidime: Giega

2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 777
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 6 su puse. Greit bus 5 su biškiu.
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Atsiradau šiame pasaulyje mažas ir deformuotas, pirmus 3 metus negalėjau net vaikščioti. Buvau nebylys netgi 2 metus. 
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Nes norių viems duoti pizdy. Ir manau, kad  taip.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duosių įspėjimą 1/3 2/3 3/3 ir sakysiu, kad užsikištu.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: 1/3 2/3 3/3 ir mute 60 min
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Parduosiu. Ir mute 60 min jei nesutiks su mano kaina.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Mute 60 min.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Parašysiu kad dar viena pirk nes gal neužsiskaitė...
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Egzistuoją tokios programos kaip ms pain.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Atmesta. Prašome anketą užpildyti tvarkingai ir rimtai žiūrėti į šį reikalą, nes šis pavyzdys yra pasityčiojimas, o ne anketa.

  • Thanks 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...