Jump to content
MariusssLTU

Unbaninkite MariusssLTU

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: MariusssLTU

Administratoriaus nick: Kiyomiii_

Kuo nusikalto?: Gavau ban uz tai jog fake xrayinau

Įrodymai (būtina foto/video):Capture.PNG.0e6d019ddf02337a59305bbea9e45be6.PNG

 

 

                                                  Capture.PNG.878395fe9a707ca8ccb6b10835ab8355.PNG

                                                   Capture.PNG.96d83ed56ab0c70954878aa259e8ccc4.PNG

 

                                                  Capture.PNG.2fcd75650cf9514aa6281011e8540d5a.PNG

Dariau as taip nes norejau paziuret ar padarys patikra. nuejau minintis ir kasinejau belekur, kad pajokaut, jog naudoju xray. paskui minindamas kazkaip radau lapis lazuli, ir po to padare patikra.

pagal photos irodziau jog pakeistas pavadinimas i bedwars.zip buvo bedwars resource pack. prisiekiu jog ne xrayinau o tik juokavau, tikiuos patikesit ir unbaninsite nes tikrai geras serveris ir noriu jame zaist.

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kilus įtarimams dėl xray pradėjau patikrą. Ji prasidėjo 17:23, duomenys buvo siunčiami įprastai, pastebėjus, jog žaidėjas naudoja lunar client beliko tik tikėtis, jog kažką gero turės resoursepack aplanke. Atsiuntus nuotraukas jame nieko baisaus nebuvo rasta, tačiau paprašius  patikros gale vėl SS, kad įsitikinti, jog niekas nebuvo ištrinta pastebėjau, jog 17:28 resoursepack aplankas buvo modifikuotas, reiškias kažkas buvo ištrinta.

Visiškai nepalaikau tokio žaidėjo elgesio, kai norima pajuokauti ir išbandyti patikrą. Mano nuomone, žaidėjas tiesiog sukčiavo, o gavus patikrą ir aptikus trinamus failus tiesiog pridėjo į kelnes ir sukūrė naują istoriją "aš tik juokavau ir tikrinau kaip dirba administracija". 
Aš savo darbą atlikau tinkamai, todėl nemanau, jog šis žaidėjas vertas unbano. Įrodymai pateikti žemiau:

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

As tesiog renaminau ta resource pack, nes jis turejo keistoka pavadinima. Pagalvojas jog uz tai gali mane uzbaninti ji pervadinau. o jus pagalvojot jog as kazka istryniau nors mano trashbin buvo pilnai tuscias.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
14 minutes prieš, Kiyomi_ parasė:

Kilus įtarimams dėl xray pradėjau patikrą. Ji prasidėjo 17:23, duomenys buvo siunčiami įprastai, pastebėjus, jog žaidėjas naudoja lunar client beliko tik tikėtis, jog kažką gero turės resoursepack aplanke. Atsiuntus nuotraukas jame nieko baisaus nebuvo rasta, tačiau paprašius  patikros gale vėl SS, kad įsitikinti, jog niekas nebuvo ištrinta pastebėjau, jog 17:28 resoursepack aplankas buvo modifikuotas, reiškias kažkas buvo ištrinta.

Visiškai nepalaikau tokio žaidėjo elgesio, kai norima pajuokauti ir išbandyti patikrą. Mano nuomone, žaidėjas tiesiog sukčiavo, o gavus patikrą ir aptikus trinamus failus tiesiog pridėjo į kelnes ir sukūrė naują istoriją "aš tik juokavau ir tikrinau kaip dirba administracija". 
Aš savo darbą atlikau tinkamai, todėl nemanau, jog šis žaidėjas vertas unbano. Įrodymai pateikti žemiau:

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Nieko istrinta nebuvo, gali pamatyti jog tas bedwars.zip buvo paliestas ir pasikeite data. irodziau jog tas resource pack buvo bedwars packas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...