Jump to content
Wack

eedvinas.

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: MrSonnet

Administratoriaus nick: eedvinas

Kuo nusikalto?: mute ir perm piknaudžiavimas, daroma neigiama įtaka vaikams.

Įrodymai (būtina foto/video): 

Visi pastebėjot kaip arogantiškai pradėjo elgtis eedvinas ir nesamonęs daryt serverį. Kadangi atsiminė jog nebemoka statyt, nusprendė chatmod darbus atlikt, kas juokinga, nes net nežino kaip tinkamai chatmodint, neskaitant to, daro neigiama įtaka vaikam, vien dėl to jog užšautų per juos kokį nors bazara ant manęs, pastebėsit nes bus pateikti įrodymai žemiau.

OtAaBes.jpeg

Ir su kuo jis tuo laiku šnekėjo? Patikrinkim dc logus kur Vaidotas man parūpino.

chsl3wa.jpg

Nors ne, gal sutapimas kad barbe iš lempos užsišoko ir tai priėmė asmeniškai kad su juo nepasisveikinau gal, nežinau, ai nors pala, jis rašė jog prie „mūsų" lendu, tai čia visa graži grupelė, ypač kai dėl mano asmeninės informacijos žino edvinas ir lilchiko, tai nenustebęs jog ir randomai serverio dabar jau žino. Nors ne, gal sutapimas, paimkim kitą situacija kuri nutiko tą pačią dieną. Barbe pradėjo užgauliot serverio žaidėjus, ponaitis self-made cmod edvinas nedarė nieko kartu su esamu cmodu abaliuku

DOTVIUk.png

hqT8StR.png

Nors ne, turbūt edvinas irgi sakys jog nešnekėjo discorde su barbe ir nedarė jokios neigiamos įtakos jam. Paimam dabar jo užtildymus lempinius.

5SCwsKe.jpg

Man juokinga kai už tą patį dalyką užtildei dvigubai žaidėja ir visiškai neįdomu tau buvo, nors visi kiti irgi keikėsi serverį

https://imgur.com/a/7uFBSs1

Neskaitant to, tildo už "Nesi cmod" dude tu irgi nesi cmod, bet užtildai žaidėjus valandai jei jie parašo 1/3 2/3 ir tt.

Realiai skaudu matyt kaip valdžia, galia ir netinkama kompanija paveikė šitą administracijos narį. Kol nebuvo gavęs op'o, tol normaliai bendravo su žaidėjais, neišsidirbinėdavo, nesamonių nedarydavo, tikiuos šitas skundas bent kiek atves tave edvinai į protą nes elgies tikrai prastai, ir darai prasta reputacija visiems likusiems administratoriams.

  • Haha 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Man kas labiausiai keista pastaruoju metu, kaip jus įlinde į ta minecrafta ir screeninat mano kiekviena žodi, kad tik įkast man. Vakar barbe pats viska rašė apie tave, kai tu prie mūsų išoro pradėjai prisikibti,

asd.JPG.b5214431904f542f6f7800ad80de377f.JPGasdf.JPG.3bba3521416afd1dd1701d3ea60ca03e.JPGasdfg.JPG.07037b42237e99ad3d226703fe54097e.JPG

jis abaliuko paklausė, ka abaliukas sonetui padare, kad nesamones rašyt pradėjo, bet deja mes jam nieko nepadarėm ir tai tiesiog yra vienas iš jo hobiu - prisikibti prie žaidėju, o kad tave ten visaip vadino bedarbiu ir pns, aš jam nieko nesakiau, jis mum pats sakė, kai jus kalbėjot kažkokiam pokalbi jis irgi buvo ir tu pats sakei, kodėl tavęs niekas į darba nepriema, todėl jis rašė apie bedarbinguma tavo, o dėl tavo "asmenines informacijos", nesijaudink žinau ribas, neleakinu taves kaip ir kiyomi manes. O, kad visi buvome pokalbį aš, chlenixas, abaliukas, ir barbe, aš jam sakiau apsiramint, bet neklausė, ir kodėl nemutinau paklausi, dėl to, kad jūs sulinde šiknas į ekranus ir screeninat už kiekviena mute, ar žodi. Sakai, kad nesu chatmodas, bet tai, kad  daugiau niekas ir nemutina juos, tai ar geriau man žiūrėti ir sakyti, "ai aš builderis ateis cmodas sutvarkys", ar tiesiog panaudoti savo privilegija tinkamai. Mano mutinimai yra nepatys geriausi, kaip sakai aš nesu chatmodas, bet bandau kažkiek pagelbeti jiems, kartais susimaišau kiek laiko dėti, bet bent kažka darau. Tu sakai tau skaudu matyti valdžia, kaip galia ir netinkama kompanija mane paveikė, žinok man irgi skaudu matyti, kaip jus provokuojat naujus atėjusius žaidėjus, buvo įvykis, kaip tu paklausei naujo žaidėjo, kokiuose servuose jis žaidžia, jis parašė ir gavo bana, hmm, negerai nu bet vistiek negalima reklamuot viskas ok tada, bet kai jis atėjo i discorda ir rašė, kad tu jo klausei kokiuose servuose jis žaidžia, tu su kiyomi sakėt, kad jus tokiu dalyku neprašėt ir tegul atsiunčia įrodymus, deja kaip visad, nemanau, kad daug kas žiūri į mc taip rimtai kaip jūs, tai jis aišku neturės įrodymu, kaip ir aš, ir įdomu kiek dar tokiu panašių įvykiu yra buve. Ir kiyomi tau daugiau ko leidžia rašyti negu įprastam žaidėjui, kaip turi privilegija ant kitų žaidėju "stumti", nebūtinai ant mūsų, dažnai gali pamatyti kaip su randomais pyksties, ir kaip tau leidžiama daugiau ko pasakyti, negavus mute. Ir labai tikiuos atsiknisit nuo manes ir pradėsit savo gyvenima gyvent, nes nebespėju čia kiekviena diena iš jūsų grupeles, skaityt ką apie mane naujo parašot, labai dėkoju, kad susirūpinai dėl serverio valdžios, bet prašau, pats irgi susiimk, ir neberašyk nesamonių nei mum, nei kitiem žaidėjom išoro, ačiū^^

  • Like 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Įmesk ss neapkarpytus pilnus, apkarpes išėmes iš konteksto ir įmetė čia man bevaidinant auka.

2. Wow, nejaugi, aš darbo ieškausi kai operacijos laukiau? Ką esu kalbėjas discorde pamenu puikiai, ypač kai viskas buvo recordinta mano video kūrimui, ir nebuvo tokių dalykų sakęs kad va aš ieškausi darbo, nors man jau paskirta diena būna operacijai, logiška ką rašai?

3. Chatmod'as serverį yra Abaliukas, Chatmod direktorė Kiyomi, jie abu serverį būna, tu vistiek tildai ir nesilaikant taisyklių. Atsimink visgi, ne aš pirmas rašau skunda ant tavęs dėl tavo nesąmonių, tad atsipeikėk.

4. Pateik normalius įrodymus kur tu teigi jog aš provokuoju naujai atėjusius žaidėjus kad parašytų reklama.

5. Nustok kišti kitą administracijos narį į savo pačio skundą, nes žiūriu tau kažkoki neigiami jausmai yra.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ffgfg.JPG.2143e202031071b9bb0f1ad39adf998c.JPGfgfdgdf.thumb.JPG.a16bee9f8ebc6dc844c4f89996ca690d.JPGhfghfghfgh.thumb.JPG.9bcbaf049bbc72eadb1de24e16600413.JPG

2. Mum barbe pasakojo kaip jus visi buvot pokalbi, ir verkei, kad i darba nepriema, nežinau kodėl turiu atsakyti už tai ka jis parašė
3. Tai kad jeigu prisijunge, tai kodėl niekas nemutina, negi sedesiu ir žiūrėsiu kaip keikiasi vaikai.
4. Kaip ir sakiau niekas nežiūri tiek rimtai kaip jūs ir nescreenina viska, neturi laiko
5. Ir kišu kiyomi nes ji pati, išoro pradėjo irgi prisikibti, nežinau kas čia atsitiko ar blogi nauji metai, ar kad į dc nepakvietem kalbėti per naujus metus

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1.

5PZoStU.png

2. didesnės melagystės nesu matęs per visus postus, netgi cheateriai kurie apsimeta jog free ban gavo, mažiau meluoja negu tu dabar.

3. Taigi su abaliuku vienam pokalbį vis didmiesčio sėdi, nesugebi pranešti asmeniui kuris ir privalo prižiūrėt chata? Nu jau visai.

Screenshot_20220106_102950.jpg

4. Tai kaip tu gali teigti jog buvo viena ar kita kai tu net neturi įrodymų ir rašai vėjus? Aš viską tiesiai šviesiai surašau, su visais pagrįstais įrodymais.

5. Turbūt nesupranti šios temos svarbumo pačiam tau. Dar karta kartoju, skunda parašiau ne ant Kiyomi, ne ant Suw, ne ant ArnasWP, o ant TAVĘS, nors aišku tau ir Lilchiko normalu prikabinėt kitus asmenis į savo ginčus, nes jum nežinau, lengviau gal, ar geriau jaučiatės, bet fakto nepakeičia jog skundas parašytas dėl ko? Pala, pacituosiu:

"mute ir perm piknaudžiavimas, daroma neigiama įtaka vaikams."

 

Redaguota Wack

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Mum nesvarbu, ar keiksmažodis ar ne, kas nepatinka ir juokinga, kad negaudamas dėmesio, tu prisikabinėji prie žmonių.asdasfgsdgsd.JPG.a125b3aa920bbd2d6cf5c2e5b9cdd4f0.JPG                  <Žinau myli įrodymus tai va, šituo metu mes sedėjom pokalby aš, chlenixas ir abaliukas^^>
2. Kaip ir sakiau neturiu tikslo atsakyti už tai ka barbe rašo, aš ne jo  tėvas.
3. Kad ir kas jeigu vienam pokalbį, nevisi turi tiek laiko kiek tu, prie mc prabūti, pasakiau, paprašė manęs, padariau, nematau kame problema.
4. Aš ties šituo sakau niekaip nepasiginčysiu, nerenku tuos įrodymus kaip jus, neturėjau tikslo prieš jus kažka nusistatyti blogo, kad tokius dalykus screenint.
5. Dar karta sakau, kodėl kišau kiyomi, nes išoro prisistojo, ir bando su visokiais skundais man čia kažkaip pridirbti, tik dėl to kad ji manęs nemėgsta, ir net neminėk nei Arno nei Suw, tu čia su kiyomi daugiausia šudu darot, todėl abudu paminėjau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
9 minutes prieš, Wack parasė:

1.

5PZoStU.png

2. didesnės melagystės nesu matęs per visus postus, netgi cheateriai kurie apsimeta jog free ban gavo, mažiau meluoja negu tu dabar.

3. Taigi su abaliuku vienam pokalbį vis didmiesčio sėdi, nesugebi pranešti asmeniui kuris ir privalo prižiūrėt chata? Nu jau visai.

Screenshot_20220106_102950.jpg

4. Tai kaip tu gali teigti jog buvo viena ar kita kai tu net neturi įrodymų ir rašai vėjus? Aš viską tiesiai šviesiai surašau, su visais pagrįstais įrodymais.

5. Turbūt nesupranti šios temos svarbumo pačiam tau. Dar karta kartoju, skunda parašiau ne ant Kiyomi, ne ant Suw, ne ant ArnasWP, o ant TAVĘS, nors aišku tau ir Lilchiko normalu prikabinėt kitus asmenis į savo ginčus, nes jum nežinau, lengviau gal, ar geriau jaučiatės, bet fakto nepakeičia jog skundas parašytas dėl ko? Pala, pacituosiu:

"mute ir perm piknaudžiavimas, daroma neigiama įtaka vaikams."

 

Ok, rašai skundą ant eedvino, bet įtrauki ir mane, kas reiškia pagal tavo žodžius, kad ‘į savo ginčą su Edviu, prikabinai kitą asmenį’ t.y mane. ‘Daroma neigiama įtaka vaikams’ šitas prajuokino, well, ye tavo laimei, kad šiuo metu, neturiu pc ir neturiu screenshotų kur rašai visokius n18 shit, kurių vaikai dar net neturi girdėt (mačiau Edvis irgi parašęs kažkuriam screenshote, bet jo žodžiai nesulyginami su tavo) ir kaip prisikabinėji prie žmonių, kurie net nepamini tavęs, tau tiesiog čia kaip hobis, idk tavo reikalas. Esu sakius, kad kai kurie bijo net kažką parašyti, nes žino, kad parašysi kažką tokio kas juos įžeis/įskaudins ir pnš. Viskas buvo okey, kai tu net nebuvai Lt, nebuvai serveryje, buvo galima ramiai ateiti į serverį, o dabar tik ateini, jau sonnetas su kažkuo ginčijasi, ir taip visada;dd Gal Edvinas ir ne angelėlis, nes ofc visi daro klaidų, bet taip sėdėti, screenshotinti, ką jis rašo, ką jis daro, kad tik jį sunaikint, tai nu načiort, nes matosi jog šitas skundas buvo planuotas, kadangi iš pačios pirmos žinutės, screenai buvo ne tavo, o piktos, screenino Edvio žodžius (pikta, nebijok tavęs neįtraukiu), dar prašei Vaidoto, kad parūpintų dc logus, beviltiškas esi, nu cmon, kai buvai cmodas, ant tavęs taip pat pilną skundų būdavo, bet ofc tavo būdas toks, kad negali tiesiog palikti ramybėj žmonių, būtinai reikia prisikabint;d Būtų malonu, kad jei rašai skundą, neminėtum manęs ką ir kaip darau, jei jį rašai ne ant manęs:)

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Eh kas spręs dėl tavo temos jei įsiveda tavo nicka į paieška discordo, ir pasižiūri ką nuveikei per naujus, kokių šūdų pats prirašei "negaudamas dėmesio". Jei netyčia berniokas pratrins postus, ss esu paėmęs

2. Lai pasisako barbe, taip kiši tu jį gražiai. Taipogi galiu įmest 3 valandų įraša pokalbių kur esu su juo vienam pokalbį sėdėjas, galėsit praklausyt sau ilgai ir nuobodžiai, ir parašyt kur esu taip sakęs. Tad aš įrodymus turiu, kur taviškiai?

3. Kalbat kartu, žaidžiat kartu, ir viskas matosi mano pateiktuose įrodymuose, tai viršui, susigalvok kitą taktika nes šita nevykėliškai žlunga.

4. Taigi norėčiau jog asmuo kuris spręs dėl tavo temos atsižvelgtų į visus pateiktus įrodymus, nes hey, sugalvot vėjus ir rašyt visi sugebam.

5. Jei kiši Kiyomi, turėk įrodymus.

Dabar visas eilėraštukas kurį "LilChiko" parašė, yeah yeah, visad jum sugenda kompai, ar jų neturit kai reikia įrodymus pateikti, tas pats ir per cheat patikras būna, brolis cheatino, ne aš atsiunčiau tt tt tt. Ant manęs skundai būdavo, bet aš ir pagrįstai užtildydavau pagal taisykles, juolab mano aktyvumas buvo nepriekaištingas, savaime aišku jog dėl manęs bus kile problemų, o čia? Tildo ne pagal taisykles, daro neigiama įtaka vaikam kaip administracijos narys. Normalu aišku pagal tave, nes serve kaip chatmod nesilankai, chat neprižiūri, ir nematai kaip yra iš tiesų.

Įkišta iš vis esi vien dėl šito:

https://imgur.com/akkjLiH

Kaip tu prikišinėji Kiyomi į savo ginčus, taip ir edvinas prikišinėja ją. Prieš rašant turėkit bent kokius solidžius įrodymus, dabar vėjus abu rašot, pagrįskit abu kaip edvinas nėra kaltas dėl neteisingų užtildymų, ar neigiamos įtakos vaikam, nes dabar aiškinatės jūs dėl manęs, nors ne apie tai visa kalba.

Redaguota Wack

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Linkiu tau sonetai gerų naujų metų, realiai nejuokauju, kai pasveiksi po operacijos gera darba susirask, neturiu aš tiek daug laiko kalbėtis, įrodymus ieškoti, tiesiog palinkėsiu viso geriausio, nes neverta čia ginčytis, nežinau susirask mėgstama veikla, puzles delioti ar lego, ka mėgsti ta veik, tik nuo žmonių atšok, ačiū^^

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
21 minutes prieš, Wack parasė:

1. Eh kas spręs dėl tavo temos jei įsiveda tavo nicka į paieška discordo, ir pasižiūri ką nuveikei per naujus, kokių šūdų pats prirašei "negaudamas dėmesio". Jei netyčia berniokas pratrins postus, ss esu paėmęs

2. Lai pasisako barbe, taip kiši tu jį gražiai. Taipogi galiu įmest 3 valandų įraša pokalbių kur esu su juo vienam pokalbį sėdėjas, galėsit praklausyt sau ilgai ir nuobodžiai, ir parašyt kur esu taip sakęs. Tad aš įrodymus turiu, kur taviškiai?

3. Kalbat kartu, žaidžiat kartu, ir viskas matosi mano pateiktuose įrodymuose, tai viršui, susigalvok kitą taktika nes šita nevykėliškai žlunga.

4. Taigi norėčiau jog asmuo kuris spręs dėl tavo temos atsižvelgtų į visus pateiktus įrodymus, nes hey, sugalvot vėjus ir rašyt visi sugebam.

5. Jei kiši Kiyomi, turėk įrodymus.

Dabar visas eilėraštukas kurį "LilChiko" parašė, yeah yeah, visad jum sugenda kompai, ar jų neturit kai reikia įrodymus pateikti, tas pats ir per cheat patikras būna, brolis cheatino, ne aš atsiunčiau tt tt tt. Ant manęs skundai būdavo, bet aš ir pagrįstai užtildydavau pagal taisykles, juolab mano aktyvumas buvo nepriekaištingas, savaime aišku jog dėl manęs bus kile problemų, o čia? Tildo ne pagal taisykles, daro neigiama įtaka vaikam kaip administracijos narys. Normalu aišku pagal tave, nes serve kaip chatmod nesilankai, chat neprižiūri, ir nematai kaip yra iš tiesų.

Įkišta iš vis esi vien dėl šito:

https://imgur.com/akkjLiH

Kaip tu prikišinėji Kiyomi į savo ginčus, taip ir edvinas prikišinėja ją. Prieš rašant turėkit bent kokius solidžius įrodymus, dabar vėjus abu rašot, pagrįskit abu kaip edvinas nėra kaltas dėl neteisingų užtildymų, ar neigiamos įtakos vaikam, nes dabar aiškinatės jūs dėl manęs, nors ne apie tai visa kalba.

sonnetas.thumb.png.05f3718a7005375bc9cd82d01b3c68b1.pngsonnetas2.thumb.png.7e4c4098364f98114a3915797bf0d897.pngsonnetas3.thumb.png.f700dffdb199342a25024b31b4c6b2ec.pngsonnetas4.thumb.png.c122486c2c445c335fae56b97394f17f.pngsonnetas5.thumb.png.f6e500cfc2281f85554f210a8c9cc9a4.pngsonnetas.thumb.png.05f3718a7005375bc9cd82d01b3c68b1.pngsonnetas6.thumb.png.6526901a7c32e7eee15932ffa448bf4f.png

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Dabar, LilChiko parasė:

sonnetas.thumb.png.05f3718a7005375bc9cd82d01b3c68b1.pngsonnetas2.thumb.png.7e4c4098364f98114a3915797bf0d897.pngsonnetas3.thumb.png.f700dffdb199342a25024b31b4c6b2ec.pngsonnetas4.thumb.png.c122486c2c445c335fae56b97394f17f.pngsonnetas5.thumb.png.f6e500cfc2281f85554f210a8c9cc9a4.pngsonnetas.thumb.png.05f3718a7005375bc9cd82d01b3c68b1.pngsonnetas6.thumb.png.6526901a7c32e7eee15932ffa448bf4f.png

Here ya go, taip norėjai, turėkis, taip myli dėmesio centrą, kad jei neatrašo žmogus, jau jį dalbajobu išvadini:DD Oh, ir buvai nekalbintas, bet kažkaip vistiek prisikabinai prie manęs, todėl pritarsiu Edviui, susirask gyvenimą sonnetukai, užteks tų dramų, kurias visad sukeli.

  • Like 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
11 minutes prieš, LilChiko parasė:

Here ya go, taip norėjai, turėkis, taip myli dėmesio centrą, kad jei neatrašo žmogus, jau jį dalbajobu išvadini:DD Oh, ir buvai nekalbintas, bet kažkaip vistiek prisikabinai prie manęs, todėl pritarsiu Edviui, susirask gyvenimą sonnetukai, užteks tų dramų, kurias visad sukeli.

Kaip ir minėjau, ne administracijos narys kuris serverio reputacija gadina kaip edvinas, o paprastas žaidėjas esu, būnu nubaustas už problematiškus dalykus, ką reiškia jog edvino pareiškimas

 

2 valandas prieš , edvanukas parasė:

Ir kiyomi tau daugiau ko leidžia rašyti negu įprastam žaidėjui, kaip turi privilegija ant kitų žaidėju "stumti"

yra melas, ačiū už įrodymus btw. Ką man daryt su mano gyvenimu yra mano reikalas, nemanau jog vaikai kurie net su pareigom nesusitvarko, o ką kalbėt apie savo gyvenimą, turi teise man rašyt tokius dalykus. Bet hey, nice try.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tu net nebūdamas administracijos narys, gadini serva labiau nei aš, ar kiti, visada provokuoji kitus, paskui bandai ant galvos užsišikt.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
6 minutes prieš, Wack parasė:

Kaip ir minėjau, ne administracijos narys kuris serverio reputacija gadina kaip edvinas, o paprastas žaidėjas esu, būnu nubaustas už problematiškus dalykus, ką reiškia jog edvino pareiškimas

 

yra melas, ačiū už įrodymus btw. Ką man daryt su mano gyvenimu yra mano reikalas, nemanau jog vaikai kurie net su pareigom nesusitvarko, o ką kalbėt apie savo gyvenimą, turi teise man rašyt tokius dalykus. Bet hey, nice try.

Tbh, po to kai parašei, kad aš dalbajobė, kiy tą pačią sekundę ir užmutino tave, keista right, žinojo, kad parašysi kažką durno. Edvinas yra administracijos narys, wdym;ddd ir rmt toks jausmas, kad nei vienas neklysta, viskas atliekama tobulai..Žodžiu, reikalas toks, kad yes, tu dabar paprastas žaidėjas ir po kiekvieno wipe screenshotus trinu, bent jau aš, idk kaip kiti, todėl neturiu įrodymų kaip ir ką rašydavai kai buvai cmodas. Buvo norima tave šalinti už tuos visus skundus kuriuos rašė ant tavęs visi, ir už taisykles kurias pats buvai sugalvojęs (gaila ir šito neturiu), vieną tai tikrai pamenu, kai buvau pradedanti dirbt, ir klausinėjau kaip kas, buvai rašęs dėl 3kartų tos pačios žinutės parašymo, kad iškart mutint žmogų reik 10min, nes tipo ‘bent jau tu taip darai’. O paskui paklausus kito administracijos nario, pasirodo mutint iškart net nereik, o įspėjimą rašyt, nu čia gal ir smulkmena, bet irgi tavo taisyklės išsigalvojimas, nu nvm, žodžiu, pakankamai tiek aš, tiek Edvis parašė, lauksim atsakymo tiesiog, o kas daugiau lieka;dd

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

"Selena" parašė "K", po jos parašymo, Kiyomi mane užtildė, tai ta prasme ta pačia sekunde?(visgi pati pateikei įrodymus) Eh bet aišku jog dabar šmeiži dėl įvairiausių dalykų ne tik mane bet ir Kiyomi.

Turi ką nors parašyk rašyk su tema susije, o ne dėl kažko kitko, nuoskaudas gali lieti man į discorde, nors ir tokiu atveju, aš tave geriausiu atveju pasiūsiu ir užblokuosiu, arba ignoruosiu. Vsio laisva.

Redaguota Wack
  • Haha 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...