Jump to content
MkBolo

MkBolo #1

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime:MkBolo
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:1
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16
4 .Trumpai papasakokite apie save?:Mano vardas Edvinas, esu draugiškas, bei fainas vaikinukas, mėgstu sportuoti (street workout), bei komunikuoti su žmonėmis.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Nes noriu padėti serveriui, turiu patirties ne vien ties chatmod, t.y pluginai ir t.t
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:Pasidarau ss, įspėju žaidėją, jeigu jis neklauso mano nurodymu, aš jį užtildau  10min.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:pasidarau ss, įspėju žaidėją, jeigu jis neklauso mano nurodymu, aš jį užtildau  10min.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:Pasidarau ss, įspėju, kad nespamintų į chatą, jeigu žaidėjas neklauso mano nurodymų, užtildau 10min.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Pasidarau ss, įspėju, jeigu žaidėjas nesilaiko mano nurodymų, užtildau 60min.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Pasidarau ss, parašau jam,  kad kreiptusi į serverio savininką, ir dar pats parašau serverio savininkui apie problemą, bei nusiunčiu ss į discord.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes  be įrodymų nebus tiesos, tarkim žaidėjas parašys papeikimą, ir tu neturėsi kaip apsiginti be įrodymų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...