Jump to content
Gelele

CM

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Gelele
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 4193
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Na tai daug, kas mane jau pažįsta, bet galiu šiek tiek papasakoti. Esu gan draugiška, blogo nelinkinti, žaidėja, padedu kitiems žaidėjams kiek tik galiu. Dėja turiu ir blogų savybių, tokių kaip silpni nervai, užsispyrimas. Stengiuosi, kad jos pasireikštų kuo rečiau. Labai tikiuosi, kad būnant CM išmoksiu labiau valdyti save, bei pritapsiu prie Chat Moderacijos.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Daug kas pasikeitė nuo to laiko kai tik pradėjau čia žaisti... Ir pati truputį pasikeičiau. Taip, buvau išmesta iš ChatMod už keiksmažodžius ir įžeidinėjimus, tačiau praėjus beveik metams labai stengiuosi to nebedaryti. Ilgai mąsčiau ar verta vėl bandyti eit į ChatMod, ilgai maniau kad nesu pasirengusi tokiai atsakomybei...
Manau kad Kiyomiii_, MrSonnet ir Qudalo puikiai atlieka savo pareigas, tačiau būna momentų kaip Chat Moderatoriai būna AFK arba offline, o kiti žaidėjai keikiasi bei įžeidinėja. Todėl nusprendžiau pamėginti vėl prisiimti ChatMod pareigas, bei prižiūrėti chat'ą.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Įspėsiu 1/3, jei neklauso ir toliau keikiasi, 2/3, jei dar neklauso - 3/3 t.y. užtildau 10 min, jei situacija nesikeičia, didinu užtildymo laiką.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Ta pati situacija kaip su pirmąja - Įspėjimai: 1/3, 2/3, jei neklauso - užtildau.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėju kad nespammintų 1/3, jei neklauso 2/3, ir jei toliau ignoruoja - užtildau 10 min.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Be jokių įspėjimų užtildymas 60 min.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pasakysiu kad kreiptųsi į aukštesnę administraciją nes CM paslaugomis neužsiima.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Žaidėjas gali pateikti melagingą skundą ir CM turi pateikti įrodymus, kad tai nebuvo "Free Mute".

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...