Jump to content

Neskaitytas turinys

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. rimtekas

  Jeigu prisijungi i /parkour ir parkoure ieini i eventa gryzes is jo prarandi visus daiktus ir gauni bloku pasirinkimo skrynia
 3. Būsite atsakingas (–a) už: Pagalbą žaidėjams (helpop ir t.t.) Žaidėjų laikymąsi projekto taisyklių (/uztildymoinfo ir t.t.) Reikalavimai: BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE! Privalote laikytis visų projekto taisyklių ir Chat Moderatorių taisyklių! Serveryje privaloma turėti bent 300xp Anketa: 1. Jūsų nick žaidime: AndrewTate 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 19 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 19 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Nezinau kaip cia atsiduriau 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Kad priziureciau chato tvarka ir gauciau nemokamai privilegijas. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Perspesiu abu zaidejus kad nustotu, jei keikimasis toliau tesis, uzmutinsiu 10min tuos kas keikiasi po ispejimo. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Perspesiu kad valdytu retorika. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Mutinsiu 10min uz flood. Taip, ne spam, nes flood yra pasikartojancios zinutes. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Perspesiu, jei keikimasis tesis, 10min mute uz administracijos izeidinejima. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Informosiu kad susisiektu su administratoriais kurie atsakingi uz paslaugas. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: zaidejas gali paprasyti irodymu arba teigti jog buvo nuteistas neteisetai.
 4. Earlier
 5. Kiyomi_

  Žaidėjas matas16 prisipažino trapinęs ir buvo nubaustas.
 6. rimtekas

  Base Profile 2023.03.06 - 20.02.49.01.mp4 Base Profile 2023.03.06 - 20.02.49.01.mp4 Base Profile 2023.03.06 - 20.02.49.01.mp4
 7. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! Kiyomiii_ - MVP 5d. verksne - SuperVIP Enoxas - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 8. tomasitas

  jo.

  ✔ Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 9. VaflisLTI

  jo.

  Ne, viskas gerai nebeišmeta!
 10. VaflisLTI

  !!!

  Nick žaidime: Blynius Aprašykite bug'ą: Neina shulkerio isidėti į /ec ar į skrynia. Nuotraukos/video:
 11. tomasitas

  jo.

  Ar dar išmeta iš serverio?
 12. Kiyomi_

  jo.

  Kokią versiją naudoji?
 13. VaflisLTI

  jo.

  Nick žaidime: Blynius Aprašykite bug'ą: Su "Fotoaparatas" iš /daiktai nuėjus prie betkokio reso jeigu žaidėjas AFK (ARBA NE) už reso gali padėti FOTOAPARATĄ ir tave ir afk žaidėja iš serverio išmes. Nuotraukos/video:
 14. tomasitas

  ✔ Pagalba suteikta.
 15. salvijusltu

  Jau aciciau
 16. tomasitas

  Susisiekite per DC: tomasitas#2490 arba forumo AŽ.
 17. tomasitas

  ✘ Papeikimas atmestas. 1. Draudžiama grief (apstatinėti/apkasti ar kitaip sugadinti kitų pastatus – 5 dienų banas).
 18. Mindoz

  Nu tu supranti ten nebuvo reso ten buvo kaip res rt dude ateina kas nori ir griauna žmogau kas tau administracija davė
 19. Kiyomi_

  Ban buvo duotas už griefą, o ne lamų žudymą. Grief skaitosi ne tik blokų statymas už reso, bet ir griovimas.
 20. Jūsų nick žaidime:Mindoz Administratoriaus nick:Kiyomiii_ Kuo nusikalto?:tai žiūrėk nuėjau į Stasės resa ten buvo lamos aš jas nužudžiau bet tos lamos buvo už reso nes tu pagalvok logiškai kaip aš tau griausiu jei ji yra pvz uždėjus resa gi neina griaut rese o ten kur buvo tos lamos ir tas plotas kur nebuvo uždėjus reso aš isgroviau Įrodymai (būtina foto/video):
 21. tomasitas

  ✔ Įgyvendinta! Šis pasiūlymas priimtas.
 22. Kiyomi_

  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: Išimti axes lygiai taip pat kaip išėmėm unarmed. Kuo ši idėja naudinga?: Žaidėjai, kurie pasikelia axes yra per daug OP ir gali vienu hitu tiesiog nužudyti kitus ar tiesiog per kelias minutes sunaikinti jų armorus. Šis skillas mano nuomone yra neadekvatus ir per stiprus, o tam kad sulygintume visų jėgas manau tiesiog tai reikėtų išimti, nes prisiminus situacijas su unarmed tai buvo daug skaudžių ir liūdnų nutikimų, nes taipogi tas skillas buvo per daug stiprus :).
 23. Frozen Gel

  Nick žaidime: Gelele Aprašykite bug'ą: Su shulker box'ais labai sunku kažką padaryti, paimti į ranką sunku, pasidvigubina jie, o paskui dingsta, iš /ah negalima paimti, nes iškickina ir rašo 'Serveris persikrauna' Nuotraukos/video: https://youtu.be/0P6JYWjhWno
 24. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Turite per mažai xp.
 25. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Esate per jaunas
 26. Taffel

  Up
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...