Jump to content

Neskaitytas turinys

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! nataika - SuperVIP +30d. tomasitas - SuperVIP turborgas - Legend 10d. Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 3. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! turborgas - Legend 10d. nataika - SuperVIP +30d. Maybach - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 4. Deivis

  Jūsų nick žaidime: turborgas Jūsų idėja: būtų gerai, jog būtų galima parduoti visus item'us iškart o ne po 1stack'ą, pvz: warp shop'e pardavinėjant tarkim bamboo, iškart vienu paspaudimu kiek turi parduot visus, o ne po vieną stack'ą. Kuo ši idėja naudinga?: laiko sutaupymas ir mažiau kick'inimo:D kai kurie tiek įsijaučia į ta click'inimą, jog gauna kick iš serverio, nes AC galvoja, kad autoclicker.
 5. tomasitas

  Kiekvienas rangas turi savo įvairių gan neblogų /kit kolekcijos daiktų kurie gaunami kas 24h. Tik nuo ūkininko rango yra galimybė iškasti spawnerį su silk touch kirtikliu. Ir tik nuo miestiečio rango turi galimybę pasinaudoti /nuoma /warp turgus teritorijoje. Meras gali išsinuomoti iki 3 plotų. Kiekvienas rangas užima vis aukštesnę savo poziciją TAB lentelėje, o meras žymimas pastorintu šriftu. Visus rangus ir jų kainas galima pamatyti komandoje /ranks.
 6. roseva48

  Niekur nerandu informacijos dėl rankup'ų. Ir įdomu kai pasikeli rankup'us kažką iš to gauni? Atrakini gal naujų receptų ar ką nors? Ar čia tiesiog dėl vaizdo ir kad pinigus kur išleist būtų ? :Dd
 7. tomasitas

  ✘ Atmesta.
 8. tomasitas

  Pildykite pagal šią anketą: Jūsų nick žaidime: Pažeidėjo nick: Kuo nusikalto?: Įrodymai (būtina foto/video):
 9. laba diena siandien mane 6 kartus nuzude rip_her ir jezuskristus nes jie sake as gejus ir kvailas nigeris prasau ir jie kaskaip ne mirsta as kokias 10 minuciiu dauziau nemire ji9e hakus naudoja praradau visus itemus. ir jie nebenori atiduoti itemu nesuprant kode jie turbut nori kad as buciau ne didesnis uz juos prasau padekit
 10. Kiyomi_

  ✅Priimta bandomajam laikotarpiui.
 11. Kiyomi_

  ✅Priimta bandomajam laikotarpiui.
 12. 1. Jūsų nick žaidime: Tomsk1_ 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 450 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 23 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Draugiškas ir gerbiantis žmogus, mėgstu bendrauti, padėti kitiems 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Buvau chatmod/kūrėjo pagalbininkas su idėjomis “projektas miestas”. Pastebėjau, kad kartais pritrūksta žmogaus prižiūrinčio tvarką chate ir pačiam serveryje, kai žaidžiu ir tai ne tik man, bet ir kitiems žaidėjams trukdo mėgautis pačiu žaidimu, todėl norėčiau būti ta pokyčio dalis link sklandesnės patirties serverio nariams. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: pradžioje žodžiu įspėčiau žmogų, bet jei žaidėjas po 3 įspėjimų nekreiptų dėmesio -mute 20-60 min pagal situacijos rimtumą, kartojantis tiems patiems veiksmams laikas didėtų. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: jei vienetinis keiskmažodis nekreipčiau dėmesio, tačiau jei žmogus pripildytų chata keiksmažodžiais žodžiu įspėčiau ir stebėčiau, kad tai nebūtų kreipiama į kita žaidėją. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėčiau, o vėliau skirčiau mute 10min už spam žinučių rašymą, bet jei vėl tas pats kartotųsi kiekvieną kartą dadėčiau +10min mute 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Be jokių įspėjimų mute 60min, nes manau, tai darytų tokie žaidėjai, kurie jau yra gave įspėjimus ir mute už taisyklių nesilaikymą. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: iš karto perduočiau administracijai, nuraminčiau žaidėją, kad viskas bus sutvarkyta, kuo įmanoma greičiau ir jog viskas yra perduota administracijai. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Jei bausmės nusipelnes žaidėjas pasiskųstų galėčiau parodyti, kad tai nėra dėl mano asmeninių kėslų, jog nemėgstu tam tikro žaidėjo, o kad jo elgesys buvo pažeidžiantis serverio taisykles.
 13. Deivis

  LAIKAS 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 15min, jeigu kartosis + 10min su kiekvienu papildomu mute. (3/3 įsp max) 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: 10min, jeigu kartosis +10min su kiekvienu papildomu mute.(3/3 įsp. max) 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: 10min, jeigu kartosis +10min su kiekvienu papildomu mute. (3/3 įsp. max) 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: 60min, jeigu kartosis +30min su kiekvienu papildomu mute. ( be įspėjimų, mute iškarto)
 14. Deivis

  Jūsų nick žaidime: turborgas Jūsų idėja: padaryti, jog nereiktų laukti 3sec., teleportuojantis kažkur. (žinau, jog MVP paslaugai nereikia) Kuo ši idėja naudinga?: Na, ne tai, kad naudinga, tačiau tiesiog užknisa laukti tas 3sec., nors ir labai mažai laukti, tai norisi kažkaip greičiau teleportuotis.
 15. Deivis

  1. Jūsų nick žaidime: turborgas 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: ~1500 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu draugiškas, pagarbą rodantis ir malonus žmogus. Patirties minecraft serveriuose chat moderatoriaus neturiu, bet tikiuosi mane priimsit ir jos čia įgausiu:D Taisykles persiskaitęs esu, tad žinau visas bausmes ir visa kt. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: tiesa pasakius, labiausiai norisi dėl tu žaidėjų kurie labai įžeidinėja kitus, reklamuoja ir pažeidinėja kitokias taisykles. Ir jų niekas nesustabdo dažniausiai, nes visi administracijos nariai yra vyresni ir turi kitų veiklų be minecraft, aš esu tas kuris diena naktį beveik visada serveryje ir bando nuraminti kitus, kad ir be ‘chat mod’. 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duosiu įspėjimus, jeigu asmuo nenustos įžeidinėti/keikti kito žaidėjo, duosiu mute kai tik būsiu pasidaręs įrodymus, jeigu po mute laiko praėjumo viskas kartosis, uždėsiu ilgesnį. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Jeigu keiksmažodžiai bus pavieniai, nei įspėjimų nei mute neduosiu, nes forume tarp ‘užtildymo taisyklės’ parašyta, jog nėra sugriežtinto režimo. Jeigu keiksmų bus masiškai daug arba bus ižeidžiami, pasidarysiu įrodymus ir skirsiu žaidėjui įspėjimus, jeigu neapsiramins - mute. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Duosiu įspėjimus už ‘flood’. Po kelių (3-4) įspėjimų, pasidaręs įrodymus - mute. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Turiu pilną teisę už’mute’inti žaidėją be jokių įspėjimų (svarbu su įrodymais) taip ir padaryčiau. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Paprašyčiau, jog atsiūstų screenshot’ą jog tinklapyje rodoma, kad paslauga galioja, jeigu atsiūst tinkamus įrodymus, pranešiu savininkui kartu su įrodymais ir paaiškinęs visą situaciją iškart, jog sutaupyčiau jam laiko. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: betkada kažkas iš vyresniu administracijos narių gali paprašyti jų, jog sąžiningai atliekamas darbas, ir pats pažeidėjas gali reikalauti įrodymų, jog nusižengė, tačiau jų neturint turi teisę prašyti nuimti bausmę.
 16. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! nataika - SuperVIP +30d. Maybach - SuperVIP tomasitas - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 17. ✘ Atmesta. Nepakankamas xp kiekis.
 18. Anketa: 1. Jūsų nick žaidime:MartisYo 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:4 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Neilas, kaip minėjau man yra 15 metų, lankau krepšinį, atėjau į šitą serveri nes pasiūlė draugas, dideli laiką praleidžių prie kompiuteriniu žaidimų todėl, pildau chatmod anektą į šta projektą, daugiau apie save : Esu malonus, padedantis, gerbiantis kitą žmogu, mano hobis yra krepšinis, patinka muzikos, kai English, Russia, HipHop... 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Todėl nes noriu padėti serverio žaidėjams, bei adminstracijiai, bei būti serverio dalimi, ir padėti kuom galiu :} Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Pasidarau įrodymus, bei perspėju žaidėją kad liautus, jeigu tesiasi žaidėjas būna, užtildytas 30 minučių.. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Pasidarau irodymus, perspėju žaidėja kad liautusi, jeigu tesiasi žaidėjas būna, užtildytas serveryje 15 minučių... 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Pasidarau irodymus, perspėju žaidėja kad liautusi floodint , jeigu tesiasi žaidėjas būna, užtildytas serveryje 20 minučių... 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Pasidarau įrodymus pateikiu, adminstracijai, užmutinu žaidėja, bei svarstome ar žaidėjas bus užblokojomas serveryje dėl Chat-Moderatoriaus ižeidinėjimų. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Mano manymu parašyčiau adminstracijos discordą, arba kad sukurtu discorde biletą, ir tada jam padėtu aukštesnis adminstracijos narys, ir palinkėčiau gražios likusios dienos :} 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: nes todėl, jeigu žaidėjas parašytu papeikimą, ir prašytu atsiustį įrdoymus kur jis. Keikiasi, ižeidinėja, arba kažkas panašaus, kad galėiau pateikti!!!
 19. Frozen Gel

  Jūsų nick žaidime: Gelele Jūsų idėja: build battle event/minigame Kuo ši idėja naudinga?: kažkada buvo, statėm, rašė ir top laimėjusius žaidėjus, bet "trumpam" uždarė (it's been 4 years...).. NORIM STATYMO KARŲ EVENT'O!!!
 20. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! nataika - SuperVIP +30d. Meroter - MVP 5d. tomasitas - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 21. Kiyomi_

  ❌Atmesta.
 22. tomasitas

  Koks jūsų Discord slapyvardis? Kitą kartą pildykite čia: https://www.didmiestis.com/index.php?/forum/11-serverio-klaidosbugai/
 23. Kiyomi_

  ✅Priimta bandomajam laikotarpiui.
 24. Danukas21

  1. Jūsų nick žaidime: Danukas21 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: šiuo metu 80+ bet kilsim toliau. 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:23 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Dirbu LK, žaidžių krepšinį. Esu komunikabilus bei draugiškas. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Dėl to nes atėjas į šį serveri pamačiau, kad administracija ne visada spėją susitvarkyti, tad manau mano pagalba būtu neprošal. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Įspėsiu žodiškai, o jeigu kartojasi naudosiu 1/1 2/2 3/3 ispejimus. po 3/3 pirmas mute bus 10min ir antras 20min ir t.t. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: kaip taisyklėse ir parašytą pavieniai keiksmai leidžiami, bet jeigu tai kartosis pastoviai bus įspėtas žodžiu. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Žaidėjas gauną įspėjimą. priežastis už flood/spamm. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Be jokių įspėjimu mute 60min už admin negerbima 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pranešu aukštesniai administracijai ir informuoju jį, kad su juo bus susisiektą kuo greičiau. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: būtiną irodyti kad šie žaidėjai yra nusiženge taisyklėm ir tai nėra kažkokie mano kaprizai ar asmeninės problemos ties tuo asmenių.
 25. GintarasNauseda

  1. Jūsų nick žaidime: GintarasNauseda 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 200 ir kyla 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 22 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu dirbantis jaunuolis, kuris savo laisvo laika skiria profesionaliam powerliftingui ir kompiuteriniams žaidimams. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Kadangi labai ne mėgstu kuomet žaidėjai ne geba komunikuoti padoriai ir pagarbiai. Todėl norėčiau sugebėti deramai juos sudrausminti. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Žodinis ispėjimas 1/3, 2/3, 3/3, tuomet mute 60min pagal rimtumą. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Ispėjimas žodinis, jeigu neklauso mute 10m. Jeigu dar 2 kartus neklauso, tuomet mute 30min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Pirmi trys kartai po 10 min, jei kartojasi bausme kyla iki 30min mute. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Žodinis ispėjimas, tuomet įrodymu pasidarymas ir mute 60min pagal rimtumą. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Bandyčiau susisiekti su admin, savininku ir bandyčiau padėti išspręsti problemą kuo efektyviau. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Norint išvengti nesusipratimų, kad galėtu tvirtai pateikti parodymus už ką žaidėjas buvo nubaustas.
 26. Kiyomi_

  cm

  ❌Atmesta. Anketoje yra klaidų.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...