Jump to content

Neskaitytas turinys

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. tomasitas

  Tokiu atveju reikia susisiekti į pm. O šiaip jūsų papildymas seniausiai atėjo, kartais tereikia palaukti kelias minutes nuo pirkimo.
 3. wolfiukas

  aš nusipirkau papildima už 3.30 eur viska sumokėjau viska padariau ir bam nuskaito pinigus o balance nera nei cento
 4. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! vilteaa - SuperVIP Chxndas - SuperVIP _BAD_BOYS_ - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 5. Earlier
 6. Star_gun

  up #CancelKajukas
 7. Chlenixas

  Nereikia, kajukas yra vienas iš nuostabiausių žaidėjų serveryje, be jo serveris nebebus toks puikus koks yra dabar, o jei nepatinka galima mano zujkuti tiesiog /ignore kajukas 🥵🤤
 8. Dievaite

  up
 9. vilteaa

  up
 10. Gelele

  Up'inam, kas nori taikos serveryje 🔥 #CancelKajukas
 11. Vardas:Ofkiz Jūsų idėje:Žaidimo pagerinimas ir jo pagyvinimas 1. Sukurti daugiau darbu (/jobs) nes manau daugelis sutiktų kad atsirastų bent 1-2 (papildomi) -------------------------------------------------------------------------------------------- 2.Prie darbų plugino prijungti darbui skirtus yrankius, kurie duoda XPboost ar 2x dropus -------------------------------------------------------------------------------------------- 3.Ir labai patiktų kad /warp shop butu diaugiau kažko parduoti -------------------------------------------------------------------------------------------- 4.Noretusi su kitais žaidėjais susilazinti. Tad norėčiau pasiūlyti coin flip (Plugin) Kuris leistų lažintis su kitais žaidėjais ________________________________________________________________________________________ Ačiū , jai nors viena apsvarstysit su meilę ir pagarba pasirašo Ofkiz 😘
 12. cvitas

  Pritariu, labai geras guide :)
 13. Qurdenas_

  Pasiūlymas padaryti daugiau galimybių, rankams pvz... daugiau resų pasidaryti galimybes, ir pan.
 14. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Gerai pažįstamas veikėjas, tačiau dideliu trūkumu suvokime. Tokio žaidėjo negaliu priimti į komandą.
 15. salvijusltu

  1. Jūsų nick žaidime:Salvijusltu 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:1663 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Esu draugiškas su visais bunu 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:noreciau visem padeti su chat mod ir sauginti serverio! Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:iš pradžių įspėjimai (1/3) surinkus 3 ispėjimus 10min mutė 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:pradės masiškai keiktis ir nereaguos į įspėjimus (3/3 įspėjimai - 10min mute) 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: įspesiu žaideja,nes floodina surinkus 1/3 įspejimus 10min mutė 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:užtildysiu 60min be įspėjimo 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:pasiūlyti kreiptis į savininka tomasitas#2490 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: žaidėjas gali nesuprasti mute priežasties arba teigti, kad taip nedarė
 16. tomasitas

  ✔ Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 17. salvijusltu

  Kas čia buvo
 18. Kiyomi_

  ❌Atmesta.
 19. AfigienasP

  1. Jūsų nick žaidime: mantislt 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: kaip sugrįžęs 140+ 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 20+ 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu linksmas, mandagus, gerbiantis save bei kitus, ir mėgstantis pažaisti įvairius žaidimus. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu palaikyti tvarką chatuose, bei stengtis pritraukti naujų žaidėjų į ši serveri atsiminant senus laikus. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duodamas įspėjimas jei nepasitaiso duodu kick'a jei taspats ban trumpam laikui. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Darau tapati ką rašiau 1 atsakyme. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Sistema automatiškai išmeta žaidėją už pirmus 4 rašymus iš eilės. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Trumpalaikis ban. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Siūlyčiau užpildyti anketą kuria rasti galima šiame puslapyje. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Kitaip chat moderatorius lieka kaltas.
 20. AfigienasP

  Jūsų nick žaidime: Mantislt Jūsų idėja: Sukurti pakvietimų sistemą. Kuo ši idėja naudinga?: Būtų tuom, kad atsirastu naujų žaidėjų serveryje ir serveris vėl turėtu palankia bei aktyvia žaidėju bendruomene.
 21. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Anketa nėra užpildyta tinkamai. Sėkmės kitą kartą.
 22. kakakaka

  1. Jūsų nick žaidime: kaka 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 5209 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu draugiška, daug laiko leidžiu prie kompiuterio taip pat ir serveryje. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Kartais matau, kaip teršiamas globalus chat'as, o nei vieno iš personalo nėra. Norisi palikti serverį tvarkingą. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duodu įspėjimą ir nutildau 10 minučių. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Jeigu nereguoja į įspėjimus užtildau 30 minučių 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Duosiu įspėjimą dėl spamo. Jei 3 neklauso mute 30 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: mute 60 minučių 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pasakau jog kreiptusi į serverio admin'ą arba savininką ir duodu jų discord'us 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: kartais pažeidėjas nežino ką padarė ir prašo įrodymų.
 23. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! Kiyomiii_ - SuperVIP vilteaa - SuperVIP (+30d.) Chxndas - Mod 20d. Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 24. Chlenixas

  Labaj jokingi mymai pagarba
 25. tomasitas

  ✘ Atmesta.
 26. tomasitas

  ✘ Atmesta.
 27. tomasitas

  Pildykite pagal anketos formą.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...