Jump to content

N0D1

Members
 • Turinio skaičius

  66
 • Užsiregistravo

 • Days Won

  5

N0D1 last won the day on November 15 2020

N0D1 had the most liked content!

Reputacija

8 Neutral

1 sekėjas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

490 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų nick žaidime: N0D1 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2811 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu paprastas žaidėjas kuris mėgsta PvP. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Nes pabodo kai nėra Kiyomi serveryję matyt kaip vaikai keikiasi. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: paprašysiu kad neižeidinėtu jeigu neklausys, Įspėsiu žaidėja 1/3 2/3 3/3 ir užtildysiu 10-30min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Įspėsiu žodžiu, kad baigtu keiktis, jeigu neatkreips dėmesio į įspėjimus, įspėsiu 1/3 2/3 3/3 ir užtyldisiu 10-30min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: paprašysiu kad baigtu spammint/floodint chato, jeigu neklausys įspėsiu 1/3 2/3 3/3 ir užtildysiu 10-30min. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: duosiu iškarto 60min/1val mute. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: paprašyčiau kad kreiptusi į kažką aukštesnios pozicijos asmenį iš administracijos kaip "tomasita" projekto savininka per "Discord". 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: jeigu žaidėjas skūstusi administracijai dėl "free mute", kad galėčiau pateikti įrodymus.
 2. Nick žaidime: N0D1 Aprašykite bug'ą: galima daryti /f claim kito zaidejo rese, kuris neleidzia res savininkui statyti, griauti, aridarineti chests Nuotraukos/video: Už stambių klaidų pranešimą būsite apdovanoti!
 3. Jūsų nick žaidime: N0D1 Pažeidėjo nick: JorciaLTU, PonasAlkis ir kiti ju factiono nariai Kuo nusikalto?: abusino buga kuris leidiza padaryti /f claim resuose, o tai padaro kad savininkas negaletu nei statyt, griaut nei atidarinet chestu rese Įrodymai (būtina foto/video):
 4. N0D1

  netai resikia btw ir gal gali kitus warrnu ss atsiust?
 5. Jūsų nick žaidime: N0D1 Administratoriaus nick: Sunrad Kuo nusikalto?: free mute Įrodymai (būtina foto/video):
 6. N0D1

  gal gali tada numesi vidosa kaip as girdejausi ir tada as tau atsiusiu kaip tu robokopinai
 7. N0D1

  kas buvo streame niekas taves nemate nei girdejo soviai robokopa ir ramu
 8. N0D1

  ja yra butina "kisti" i situos reikalus nes kai jiai buvau pasakes kad tu chetini ir tt ji tave bande apginti kad tu "necheatini"
 9. N0D1

  tu 3 tasykle pazeidei o kiyomi 4
 10. N0D1

  gerai gerai mr nuhackintas chatas
 11. N0D1

  yra parodyta kad tu naudoji cheat client ir nemanau kad ant tiek durnas esi kad cheatintum pries kitu akis
 12. N0D1

  cheers, nereikia taves tikrint nes yra pateikti visi irodymai
 13. N0D1

  jau nepirmas kartas lol bet adminai tuoliau nieko nedaro
×
×
 • Create New...