Jump to content

AfigienasP

Members
 • Turinio skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AfigienasP

  1. Jūsų nick žaidime: mantislt 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: kaip sugrįžęs 140+ 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 20+ 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu linksmas, mandagus, gerbiantis save bei kitus, ir mėgstantis pažaisti įvairius žaidimus. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu palaikyti tvarką chatuose, bei stengtis pritraukti naujų žaidėjų į ši serveri atsiminant senus laikus. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duodamas įspėjimas jei nepasitaiso duodu kick'a jei taspats ban trumpam laikui. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Darau tapati ką rašiau 1 atsakyme. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Sistema automatiškai išmeta žaidėją už pirmus 4 rašymus iš eilės. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Trumpalaikis ban. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Siūlyčiau užpildyti anketą kuria rasti galima šiame puslapyje. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Kitaip chat moderatorius lieka kaltas.
 2. AfigienasP

  Jūsų nick žaidime: Mantislt Jūsų idėja: Sukurti pakvietimų sistemą. Kuo ši idėja naudinga?: Būtų tuom, kad atsirastu naujų žaidėjų serveryje ir serveris vėl turėtu palankia bei aktyvia žaidėju bendruomene.
 3. AfigienasP

  Up
 4. AfigienasP

  Reikėtu panaikinti Svetaine ir viską perkelti į DC.
 5. AfigienasP

  1. Jūsų nick žaidime: mantuslt 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 764xp 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 24 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu griežtas, linksmo charakterio žmogus, suprantu žmonių juokus, esu mandagus. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu prisijungti vien dėl to, kad noriu palaikyti serveryje tvarką nuo taisyklių pažeidinėtoju ir kt. Esu aktyvus žaidėjas išmanantis savo darbą. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duodu žaidėjui įspejimus nuo 1-3 jei žaidėjas nereaguoja į tai užtildau žaidėja 10min. Jei situacija kartojasi mute laiką didinu. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Tapati situacija kaip pirmą ispėsiu žaidėja ispėjimais jei nereaguoja MUTE. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Ispėju žaidėja ispėjimais jei situacija tapati dedu MUTE. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Užtildymas be jokių ispėjimu 60min. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pranešiu žaidėjui, kad kreiptusi į aukstesnio rango žaidėjus. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nes žaidėjas gali pateikti melaginga įrodymą ir tai gali kenkti mano pareigoms.
 6. AfigienasP

  CM

  1. Jūsų nick žaidime: mantuslt 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 300xp 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 23 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu griežtas, linksmo charakterio žmogus, suprantu žmonių juokus, esu mandagus. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu prisijungti vien dėl to, kad noriu palaikyti serveryje tvarką nuo taisyklių pažeidinėtoju ir kt. Esu aktyvus žaidėjas išmanantis savo darbą. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duodu žaidėjui įspejimus nuo 1-3 jei žaidėjas nereaguoja į tai užtildau žaidėja 10min. Jei situacija kartojasi mute laiką didinu. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Tapati situacija kaip pirmą ispėsiu žaidėja ispėjimais jei nereaguoja MUTE. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Ispėju žaidėja ispėjimais jei situacija tapati dedu MUTE. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Užtildymas be jokių ispėjimu 60min. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pranešiu žaidėjui, kad kreiptusi į aukstesnio rango žaidėjus. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nes žaidėjas gali pateikti melaginga įrodymą ir tai gali kenkti mano pareigoms.
×
×
 • Create New...