Jump to content

GaudissYT

Members
 • Turinio skaičius

  44
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  5

GaudissYT last won the day on January 22 2022

GaudissYT had the most liked content!

Reputacija

10 Good

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GaudissYT

  Save pats išsidavei, galima screenshote matyti kaip tu mane gaidžiu vadini
 2. GaudissYT

  Dabar parašysiu vieną atsakymą 1. Tu kimbi prie mūsų factiono iš niekur nieko tiek discorde, tiek mc chate. 2. Atsiprašau už nesusilaikymą Foto:
 3. GaudissYT

  O pats matei ką tu rašai?
 4. GaudissYT

  Ai dar. Pamiršai pateikti screenshot kaip tu ten rašei.
 5. GaudissYT

  Man įdomu ką tu čia blogo matai. Kaip tu su mumis elgiesi taip ir mes su tavim.
 6. GaudissYT

  1. Jūsų nick žaidime:Gaud1s 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:86 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:14 4. Trumpai papasakokite apie save: Esu žmogus, kuris negali pakęsti nepraustaburnių "erelių". Šiaip man labai yra svarbu tvarka. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Kiek matau viena Kiyomi yra aktyvi chatmod ir tikrai negali susitvarkyti su visu serveriu + šiaip noriu palaikyti tvarką . Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Ipėju 1/3, jei neklauso 2/3 ir jei vistiek neklauso, tai 3/3 ir mute 10 min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Įspėsiu 1/3, jei nenustos 2/3 ir jei toliau tęsiasi tai 3/3 ir mute 10min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:Įspėju 1/3 ir pasakau, kad nespamintų. Jei toliau tai tęsiasi, tai 2/3 ir jei nenustoja toliau tai 3/3 ir 10min mute. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Be įspejimų 60min mute. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Pasakysiu, kad kreiptųsi administracijai ar savininkui. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Be įrodymų, tai gali būti melaginga informacija.
 7. GaudissYT

  -3000000 social credits už nukopijuotą anketą
 8. Jūsų nick žaidime:Gaud1s Pažeidėjo nick:DipsisHuliganas Kuo nusikalto?:Padarytas resas užimantis tiesiog random pasaulio vietą ir taip neleidžia jis plėstis mano xp fermai Įrodymai (būtina foto/video):
 9. GaudissYT

  Reiškias laikas gydytis
 10. GaudissYT

  Jūsų nick žaidime:Gaud1s Jūsų idėja: Sumažinti arba panaikinti tą papildomą armor impactą iš axes mcmmo levelių. Kuo ši idėja naudinga?: Tiesiog per greitai armorai lūžta.
 11. GaudissYT

  Reiktų visame serveryje išjungti invis potus. +++
 12. GaudissYT

  Jūsų nick žaidime:Gaud1s Jūsų idėja:Sugrąžinti /warp statybos , /warp survivalgames ir furniture mod. Kuo ši idėja naudinga?:Būdavo labai įdomu žaisti tuos minigames ir furniture mod tikrai pagražindavo aplinką.
 13. GaudissYT

  Btw siūsk temą į idėjos
 14. GaudissYT

  Up, build battle būdavo labai smagu, furniture irgi.
 15. GaudissYT

  😁
×
×
 • Create New...