Jump to content

GaudissYT

Members
 • Turinio skaičius

  38
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  4

GaudissYT last won the day on November 16 2021

GaudissYT had the most liked content!

Reputacija

7 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GaudissYT

  -3000000 social credits už nukopijuotą anketą
 2. Jūsų nick žaidime:Gaud1s Pažeidėjo nick:DipsisHuliganas Kuo nusikalto?:Padarytas resas užimantis tiesiog random pasaulio vietą ir taip neleidžia jis plėstis mano xp fermai Įrodymai (būtina foto/video):
 3. GaudissYT

  Reiškias laikas gydytis
 4. GaudissYT

  Jūsų nick žaidime:Gaud1s Jūsų idėja: Sumažinti arba panaikinti tą papildomą armor impactą iš axes mcmmo levelių. Kuo ši idėja naudinga?: Tiesiog per greitai armorai lūžta.
 5. GaudissYT

  Reiktų visame serveryje išjungti invis potus. +++
 6. GaudissYT

  Jūsų nick žaidime:Gaud1s Jūsų idėja:Sugrąžinti /warp statybos , /warp survivalgames ir furniture mod. Kuo ši idėja naudinga?:Būdavo labai įdomu žaisti tuos minigames ir furniture mod tikrai pagražindavo aplinką.
 7. GaudissYT

  Btw siūsk temą į idėjos
 8. GaudissYT

  Up, build battle būdavo labai smagu, furniture irgi.
 9. GaudissYT

  😁
 10. GaudissYT

  jeigu nesupratai tai ir nesuprask
 11. GaudissYT

  ???? :DDDD
 12. 1. Jūsų nick žaidime:Gaud1s 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:455 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:14 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Esu žmogus, kuris negali pakęsti nepraustaburnių "erelių". Šiaip man labai yra svarbu tvarka. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Matau serveryje žmonių, kurie keikiasi nesustodami, floodina chata kai chat moderatoriai yra offline. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Ipėju 1/3, jei neklauso 2/3 ir jei vistiek neklauso, tai 3/3 ir mute 10 min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Įspėsiu 1/3, jei nenustos 2/3 ir jei toliau tęsiasi tai 3/3 ir mute 10min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:Įspėju 1/3 ir pasakau, kad nespamintų. Jei toliau tai tęsiasi, tai 2/3 ir jei nenustoja toliau tai 3/3 ir 10min mute. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Be įspejimų 60min mute. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Pasakysiu, kad kreiptųsi administracijai ar savininkui. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Be įrodymų, tai gali būti melaginga informacija.
 13. GaudissYT

  Parduodamas woodland mansion - pradinė kaina 3 milijonai.
 14. GaudissYT

  Up
 15. jei tu manai kad as tave pakisu tai audit logs check as always nepasimazinsi taip
×
×
 • Create New...