Jump to content

GaudissYT

Members
 • Turinio skaičius

  30
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  2

Everything posted by GaudissYT

 1. GaudissYT

  😁
 2. GaudissYT

  jeigu nesupratai tai ir nesuprask
 3. GaudissYT

  ???? :DDDD
 4. 1. Jūsų nick žaidime:Gaud1s 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:455 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:14 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Esu žmogus, kuris negali pakęsti nepraustaburnių "erelių". Šiaip man labai yra svarbu tvarka. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Matau serveryje žmonių, kurie keikiasi nesustodami, floodina chata kai chat moderatoriai yra offline. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Ipėju 1/3, jei neklauso 2/3 ir jei vistiek neklauso, tai 3/3 ir mute 10 min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Įspėsiu 1/3, jei nenustos 2/3 ir jei toliau tęsiasi tai 3/3 ir mute 10min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:Įspėju 1/3 ir pasakau, kad nespamintų. Jei toliau tai tęsiasi, tai 2/3 ir jei nenustoja toliau tai 3/3 ir 10min mute. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Be įspejimų 60min mute. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Pasakysiu, kad kreiptųsi administracijai ar savininkui. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Be įrodymų, tai gali būti melaginga informacija.
 5. GaudissYT

  Parduodamas woodland mansion - pradinė kaina 3 milijonai.
 6. GaudissYT

  Up
 7. jei tu manai kad as tave pakisu tai audit logs check as always nepasimazinsi taip
 8. Jūsų nick žaidime:Gaud1s Pažeidėjo nick:Kiyomi Kuo nusikalto?:Rodomos patyčios, psichologinis smurtas bei visiškai nesusyjęs kazino anketos atmetimas. Pradžioj supratau problemą, tačiau anketą perdariau ir per naują pateikiau. Galiausiai buvo atsakyta tokiais žodžiais : tegul skundžiasi tarsi kam įdomu. tarsi kam įdomu Įrodymai (būtina foto/video):
 9. GaudissYT

  Bug

  XDD ant tiek mauras, kad anglu nemoka
 10. 1. Šis modas veikia tik suteiktam leidimui nuo savininko arba jei turi op. 2. Tai yra modas skirtas modintam išlikimui, jeigu tingi pasidomet na tada jau nebe mano bėdos. 3. Tame video buvo viskas parodyta, kad tas mod veikia tik opui.
 11. GaudissYT

  seni tavo paziurejus visada matosi 10 cps :DD ir jei esi kurcias tai zinok kad buvo garsas kaip jis clickino
 12. GaudissYT

  seni pacioj pradzioj bazarinai kad napke su autoclicker o kai irode kad ne pradejai vyniot makaronus kad napke "naudoja" crit hackus kuriu net nera matyti video
 13. GaudissYT

  seni jeigu tu nemoki pvp tai ir shadap. laimi tik del to kad tavo mcmmo skillai yra dideli
 14. matosi kad palagino
 15. GaudissYT

  Jūsų nick žaidime:Gaud1s Pažeidėjo nick:ZeusFz Kuo nusikalto?:Aim bot Įrodymai (būtina foto/video):
 16. GaudissYT

  Nick žaidime:Gaud1s Aprašykite bug'ą:Kai begioji po resus uzfreezina mc. Nuotraukos/video:
 17. GaudissYT

  Tikiuosi zeus gaus banana
 18. GaudissYT

  isjungei kai foruma pradejai rasyt a?
 19. GaudissYT

  Bruh ponas alkis griefino prie n0d1 reso taip pat reikia ir nepamirsti kad n0d1 buvo nenubaustas kai griefino jackjake todel jeigu taip ir turetu buti isbanintas n0d1 🙂
 20. GaudissYT

  Jūsų nick žaidime:GaudisYT Administratoriaus nick:nezinau Kuo nusikalto?:Gavau free ip ban net nezinau uz ka nes dvi dienas ~ buvau off ir nezinau uz ka gavau ip ban. Įrodymai (būtina foto/video):
 21. GaudissYT

  Nu va taip tau ir reikia 😉
 22. GaudissYT

  Nu tai bet tu esi adminas, o nuo simple playerio ir admino labai daug kas skiriasi
×
×
 • Create New...