Jump to content
Erikutis_Pukutis

ChatMod

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Erikutis_Pukutis
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Šiuo metu 519xp.
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 20metų.
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu megėjas palošti prie PC laisvalaikiu, darbo laiku sėdžiu tvarkau mašinas garaže, einu į paskaitas.

5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Kiek lošiu nesvarbu kur ar tai CS, MC projektuos yra labai daug nepraustaburnių vaikų, taipogi kaip be reklameriu kurie mėgsta reklamuoti, spaminti, rašyti nesamones ir rodyti nepagarba adminams ir kitų žmonių atžvilgiu todėl nusprendžiau reiktu registruotis ir užpildyti ta tuštumą kai nėra adminų tuo momentu kai reikia, ir pabandyti padaryti tvarka bent jau chate, kad muilo nepažįstantis žmones sužinotu ką reiškia tylos minutėle už žodyną.
Situacijos: Spam įvairus, reklamos, keiksmažodžiai, nepagarba žaidėjams bei administracijai.

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Šiaip dalinama po 30-60min poilsis nuo klavietūros, kad atauštų galvike nuo keiksmažodžių, žinoma pirma būtu įspėjimai duoti trys ne daugiau ir jeigu toliau tesiasi. tai "užtildymas" mute už nepagarba.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Tapati kaip ir pirmame punkte.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: įspėju tris kartus, kad nespaminų poto jau gresia mute.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Už nepagarba taipogi gresia mute nuo 30-60min poilsio tik po trėjų įspėjimų.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Susisieksiu su personalu (prižiūrėtojas, savininkas t.t.) dėl kokios priežasties galėjo neaktyvuoti paslaugos ir kai gavęs žine dėl ko padėčiau žaidėjui paslauga atsiimti bet jeigu sistema ir vėluoja šiaip dažniausiai daugiausiai per 24h būna aktyvuota sistemos arba pačio savininko serverio ar prižiūrėtojo jeigu turi prieiga prie tos sistemos.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes įrodymai įrodo, kad nėra piknaudžiaujema mute ir yra teisėtai uždėtas žaidėjui už nusižengima chate ir jeigu sugalvotu skūstis žaidėjas dėl mute (tipo neteisėto nors įrodymai SS yra), kad būtu apsiginti nuo melagingų įrodymų pvz.. kaip šmeižimas, kad tik pašalintu iš ModChat pareigų ir kaip kiti mėgsta daryti iš nepykantos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Situacijose yra pilna klaidų. Rekomenduoju dažniau pabūti serveryje ir stebėti kaip, už ką ir kiek reikia mutinti. Sėkmės bandant kitą kartą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...