Jump to content
AstisMc

Chat Mod

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: AstisMc
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 304
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu draugiškas  megstu humorą, daugiausiai laiko, praleidu prie pc.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu išbandyti kažką naujo serveryje žaidžiu gan daug laiko tad šiek tiek Atsibodo būti paprastu žaidėju.
Situacijos:-

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duodu po vieną įspejimą už keiksmažodį, kai žaidėjas surenka 3/3 gauna 10 min. mute.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Taip pat duodu vieną įspejimą už keiksmažodį kai gauna 3/3 mute 10 min.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:tai Užskaitau kaip flood ir duodu įspejimą jei jis Nerimsta ir surenka 3/3 mute.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Kiek Žinau nereikia jokių ispėjimų šiai situacijai tad vos įžeidus mute 60 min.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Apie tai pranešiu serverio savininkui ir taip spręstumeme problema
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes reikia argumentuoti savo veiksmus pateikiant visus įrodymus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...