Jump to content

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

1. Jūsų nick žaidime: SakutSuj
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 300
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Draugiškas, malonus, padedantis. Nėra piktybinis ar koks kitas problematiškas. Visada nusiteikęs darbui, linkęs į muzikos kūrinius ar tapybą.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Kartais matau, kaip teršiamas globalus chat'as, o nei vieno iš personalo nėra. Norisi padėti kitiem, bei palikti serverį tvarkingą.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Iš pradžių yra duodamas 1 įspėjimas poto 2 ir 3, surinkus 3 - užtildomas 10 minučių.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Manau, jei nemasiškai tai tik įspėju. Bet jei neklauso įspėjimu, užtildau 10 minučių.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėsiu žaidėją dėl spam'o 2 kartus, bet jei 3 neklauso - užtildau 10 minučių.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Užtildau (60) minučių, be jokio žodinio įspėjimo. 
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:
Pasakau, kad kreiptusi į serverio savinką ir duodu jo discord'ą.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Kartais žaidėjas nežino už ką nubaudžiamas ir nežino kaip jis tai padarė.

Redaguota Sakutsuj

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...