Jump to content
TuurtleRed

Faction claimai

Recommended Posts

  • Jūsų nick žaidime: TuurtleRed
  • Jūsų idėja: Faction claimus padaryti žymiai pigesnius. Pradėti nuo 100-500 už vieną claimą. Šiuo metu jų kaina - ryškiai prasilenkia su realybe.
  • Kuo ši idėja naudinga?: Pirma - absoliučiai nei vienas factionas neturi jokių claimų, kas reiškia, jog arba žmonėms jie neaktualūs, arba kaina yra visiškai per didelė, dėl ko patys žmonės neišgali nusipirkti. Antra - serveris pavadintas didmiesčiu, tačiau serveryje nėra nei vieno atskiro miesto/pilies ar kitos gyvenvietės, kur žmonių grupės egzistuotų. Dabar visi susikūrę factionus, tačiau juos jungia tik pavadinimas esantis prie nicko. Pigesni factionų claimai leistų žmonėms kurti gyvenvietes/factionus/tvirtoves ar kitus gynybinius statinius, kuriuose patys žmonės galėtų kartu statyti ir žaisti. Tai leistų žaidėjam būti labiau užimtiem, o tiems, kurie išsiilgę pvp - leistų net ir kitą factioną užpulti. Dabar, vienintelės kovos vyksta pvp arenoje. Bendrai tariant - factionų claimai leistų patiems žaidėjams būti aktyvesniems. Pluginas factionų serveryje yra, bet dėl per brangių claimų - niekas juo nesinaudoja, apart bendro fc "tago". 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pritariu dėl pasiūlymo, tačiau pridedu, jog reikės surašyti taisykles, kurias pažeidus žaidėjas privalės būti nubaustas. Pvz, negalima daryti claim ir reso toje pačioje vietoje, taip pat piktybiškai kurti claim prie pat kitų žaidėjų res ir t.t. 
Žinoma, forume pateikti informaciją plačiai kas gi yra fc karai, kaip tai veikia, kokia nauda, įdomumas ir kaip aplamai reikia naudoti claim.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...