Jump to content
Lilly_cupcake

Anketa į chatmod

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Lilly_cupcake 

2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1585

3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 11

4 .Trumpai papasakokite apie save?:  mėgstu padėti žmonėms.

5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu  nes mėgstu padėti žmonėms.

Situacijos

 

 

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: įspėčiau jeigu nenustotų ir surinktų 3/3 tai duočiau mute 15min. 

2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:  pasakyčiau nustoti ir  duočiau įspėjimus 1/3, jei nenustotų duočiau dar vieną  įspėjimą 2/3 jei nekreipia dėmėsio ir toliau keikiasi tai 3/3  ir mute 15min.

3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: įspėjimas dėl spaminimo ir jeigu nesiliauja ir surenka  3/3 užtildiciau  žaidėja 10min.

4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: iškarto duočiau  mute 60 min.

5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: iškart praneščiau  adminams.

6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:  Nes žaidėjas gali pasiskūsti ,kad daro ban už nieką

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Paskutiniame klausime suklydau turėjo būti:

6.Užbaikite sakinį:Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją,nes ......?. Nes pažeidėjas gali pasiskūsti, kad gavo mute už nieką.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...